Ovulačné testy a styk pred ovuláciou

stella122
18. júl 2021

Ahojte, veľmi by sme si prijali dievčatko a ovulacne testy mi vysli takto..tie dve horne sú zo včera a na dnes ráno o trošičku silnejší.. čítala som že treba pred ovulaciou mat pohlavny styk vedy je väčšia pravdepodobnost ze to bude dievčatko. Včera sme aj mali pohlavny styk len neviem či tolko spermie vydržia kym dostanem ovulaciu 🙈🤣 Prežijú aj 5 dní to viem..len neviem či mame mat aj dnes sex alebo nie.. aby to zas nebolo veľmi blizko pri ovulacii 🤭😁

1medvedik1
18. júl 2021

@stella122 podľa mňa sú veľmi slabé nie? 🤔 Toto nevyzerá na blížiacu sa ovuláciu. Aspoň podľa mňa. Musia byť silnejšie. Aj keď budú rovnako silné znamená to že ovulácia u teba prebehne o cca 2 dni.

ki_ki2
18. júl 2021

Na foto sú negatívne testy a dosť slabé takže ešte testuj ale nemusí ti ani zachytiť ovulku

stella122
autor
18. júl 2021

@1medvedik1 takže od silnej čiarky 2 dni do ovulky? Pretože bolesti už mám 3 dni ako pri ovulke tak som z toho zmätená 🙈 plus kojim...takze mam úplne vsetko nepravidelné

sapetka
18. júl 2021

No spermie vydrzia tak 48dni.. na 5dni zabudni😊 najlepsie kazdy druhy den

stella122
autor
18. júl 2021

@ki_ki2 negatívne sa neberie keď tam je len 1 čiarka teda kontrolná?

sense
18. júl 2021

@stella122 testy sú negatívne, ovulacny test je pozitívny vtedy keď je testovacia čiarka bud rovnako silná alebo silnejšia ako kontrolna

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ki_ki2
18. júl 2021

@stella122 nie čiarka musí byť totožná s testovacou alebo silnejšia , najideálnejšie je keď je silnejšia

nevenka
18. júl 2021

My mame syna zo styku 2 dni pred ovu...A rovnako tak moze byt, ze niekto ma z takehoto styku dceru. Je to len kalkulovanie a dohady. Ziadne pravidlo.
Tie testy este nenasvedcuju, ze sa blizi ovu.
Ja dojcim a uz 3 mesiace sledujem podla bazalnej teploty a ovu testov a ovulacia mi chodi na 20-22.den cyklu. Podla mna, k ovu testom treba aspon tu teplotu a podla toho vies odsledovat, kedy mavas ovulaciu. Cca. A teda nasledujuci cyklus skusit 4 dni pred predpokladanou ovulaciou. Ked je pozitivny test, teda ze ciarka je silnejsia alebo rovnaka ako kontrolna, tak ovu pride cca do 48 hodin a prave odsledovat, ci prisla a kedy, vies vzostupom teploty. Mne prisla na druhy den po pozitivnom ovu teste, tak cca 24 hodin. Ale kazda je ina.
Podla skusenosti, 5 dni pred ovu - neotehotnela som, muzove spermie tolko nevydrzia, resp. nemala som asi vhodny hlien aby prezili.

simona1998
18. júl 2021

@stella122 ahoj, takto nejako ma vyzerať pozitivny ovulacny test 🙂 musia byt obe čiarky rovnaké silne alebo testovacia musí byt SILNEJŠIA ako kontrolná 🙂

simona1998
18. júl 2021
stella122
autor
18. júl 2021

Ďakujem za rady 🤗❤

00bubka00
18. júl 2021

@sapetka napísala si 48 dni 🙂

sapetka
18. júl 2021

@00bubka00 🙈🙈myslela som hodin ale verim ze to bolo pochopene spravne. Diky za upozornenie

diamond007
12. mar 2022

@stella122 podarilo sa dievčatko nakoniec?

stella122
autor
13. mar 2022

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre