Kedy vám vyšiel pozitívny tehotenský test?

obcanka123
7. máj 2022

Mešká mi mrcha (mala som dostať v stredu) a dnes som si robila test a nič. Je možné že som tehu a ukáže mi pozit neskôr? Alebo koľko dní je ideál na testovanie?

Ďakujem 😊

jaskolka
7. máj 2022

Ide o to, kedy bola ovulácia. Trojdenne meškanie by už ale mohlo ukázať niečo, ja som mala slabú čiarku v deň očakávanej menštruácie a potom silnela postupne
Ale skus urobiť pozajtra, a uvidíš

radanna11
7. máj 2022

Ja som mala takto keď meškal dva dni.
Ale počula som už všeličo,že dlho test nič neukázal

obcanka123
autor
7. máj 2022

@jaskolka
@radanna11
Ďakujem žienky.

Ja by som bola rada ak by som bola tehu 😊 pýtam sa hlavne aj preto,že kedy potom zavolať gynekologicke že mi to nedošlo 🙄 a nechápem čo sa stalo,lebo od kedy som vysadila antikoncepciu,tak som mala cyklus ako hodinky,presne 28 dní a už celkom aj dlho tak neviem čo sa porobilo 🤷🏼‍♀️

maminkadeticiek
7. máj 2022

9dpo duch,10 dpo takmer ciarka

obcanka123
autor
7. máj 2022

@maminkadeticiek hmmm... Po koľkých dňoch by si potom riešila s gyn.ze nedošla? 🤔🤔

elis248
7. máj 2022

Ja som testovala asi 5-7 dní po meškaní. A keď vyšli pozitívne, tak som volala na gyndu až o 2 týždne. Aj tak ma objednali až v nejakom 8tt. Ale samozrejme mi hovorili, že keby sa vyskytne nejaký problém alebo sa mi niečo nezdá, tak mám prísť skôr.

majamat
7. máj 2022

@obcanka123 ako sa pise vyssie, zalezi od ovulacie. standardne byva ovulacia niekde v strede cyklu a v takom pripade by ti uz test pozitivitu mohol ukazat, minimlane slabu ciarku. 2t po ovulacii uz je dost vysoka hladina HCG, ale test treba robit hned rano.

no neikedy sa stava, ze ovulacia prebehne neskor, kludne aj tesne pred ms a v takom pripade je to este skoro, este sa HCG netvori, cize treba cakat. no myslim ze tak 10dni meskania ms uz by ukazat mal v tomto pripade.

je u aj moznost nejakej hormonalnej odchylky, to ze si mala pravidelne cyklus, neznamena, ze to musi tak byt stale. ja som mala kedysi cyklus pravidelny a aj napriek tomu som mala 2x rocne predlzeny o 2t. moze to prae suvsiet s posunutou ovulaciou, rpipadne aj s chybajucou ovulaciou. tyky cyklus je iny, lebo je ina skldba hormonov.

dada0902
7. máj 2022

Mne ukazovalo už 2dni pred už by ti malo byt vidieť aspoň ducha 😏 mne keď vyšiel test zavolala som sestricke ta sa na opýtala kedy som mala naposledy a podla toho mi dala dátum kedy sa mám ísť ukázať vždy som bola tak okolo 9tyzdna

maminkadeticiek
7. máj 2022

@obcanka123 Uplne normalne som pocitala tyzdne od prveho dna poslednej menstruacie,takze mi meskala presne vtedy kedy mala prist.Kvalitne dobre testy ti pruzkove ukazu uz ducha 9-10 dpo samozrejme ak vies presne kedy si mala ovulaciu,a ja som vedela presne.Ale to je len pre nedockave ako ja😁.Vzdy ma bavilo zazit to nadsenie hned pri prvom duchovi a sledovat ako ciarka silnie,bolo to krasne dobrodruzstvo Ak si ale trpezliva pokojne staci aj ked ti ma prist MS.Ciarka sa ukaze krasne,uz v den ocakavanej ms,dokonca aj 2 dni vopred uz je pekna ciarka, Slabsia ale je tam.

srdiecko99
7. máj 2022

@maminkadeticiek ahojtr prosim vad mozem sa spytat vcera som mala rano slabe spinenie bolo to. 8dpo kedy vam ukazal potom to test aspon ducha ďakujem

obcanka123
autor
7. máj 2022

@majamat takže ešte by som mala počkať s tým kým budem volať na gyndu? 🤔

majamat
7. máj 2022

@obcanka123 kludne pockaj. pokial nemas ine tazkosti, tak kludne mozes este pockat. kolko, neviem.

obcanka123
autor
7. máj 2022

@majamat práveže nemám vôbec žiadne iné ťažkosti 😊tak ja vydržím 😊😊

angi07
7. máj 2022

Pri prvom 10dni po meskani, pri druhom v den ocakavania MS slabo a teraz pri tretom - 3 dni pred MS 😊

kris_tin257
7. máj 2022

Ja si pamätám presne, otehotnenie mi stanovili na 28.12 a pozitívny test som mala 4.2 😊 veľa šťastia

obcanka123
autor
8. máj 2022

@angi07 fíha prvýkrát celkom dlho. Ja zajtra idem robiť test znovu 🤣 už to bude pár dní 😊

angi07
9. máj 2022

@obcanka123 ano 😏vtedy po 3 dnoch meskania som mala snehobiely test ale zas po dalsich 7 dnoch som mala uz kolajnice je pravda ze medzi tym som testovala iba 1 x a tam to bol taky neviditelny duch iba ,tak som to nieriesila sama som si nebola ista ci tam nieco vidim... 😏ale zas tie mesiace boli take vseliake aj krvacanie lebo bola som po umelom opl.kt nevyslo tak ani lekari najskor nevedeli presne zistit cas oplodnenia

obcanka123
autor
9. máj 2022

@angi07 fíha ale tak je super,že ti to takto vyšlo 😊 akože ja sa nejdem blazniť s tým testovaním. Uvidím ešte po viacerých dňoch 🤷🏼‍♀️ dnes vyšiel negat.🥴

angi07
9. máj 2022

@obcanka123 mala som aj taketo obdobie 2 x vzdy po chorobe. Meskal mi tyzden 🙄 ale drzim ti palce aby ti to vyslo...😊

obcanka123
autor
9. máj 2022

@angi07 ďakujem krásne si zlatá 😊ono najhoršie je,že ja som nebola ani nejak chorá ani nič také 😊 ale každé telo je iné 😊 každá sme jedinečná 😊

irinkacicha
20. feb 2023

Dobrý deň chcela by som sa spýtať či som tehotná

obcanka123
autor
23. feb 2023
viki90199
27. nov 2023

Dobri potrebujem poradit bola som gynologicki pred dvoma tyzdnami nic nevedela na sone konec mesiaca mestr mi neprisla tak so. Rozdodla text

majamat
27. nov 2023

@viki90199 no to vyzer abyt slusne pozitivny test, resp jasne pozitivny, aby som sa vyjadrila presne.

kedy si mala naposledy ms? a kedy si bola u gyn? mozno bolo este skoro.

viki90199
27. nov 2023

@majamat pred troma tyzdnami ms som mala naposledi 20

majamat
27. nov 2023

@viki90199 pred mesiacom? ak ano, to vychadza na 6tt. ak si bola pred 2t u dr, tak to bol prebiehajuci 4tt a to este nemohla nic vidiet.

viki90199
27. nov 2023

@majamat dakujem za radu

viki90199
28. nov 2023

@majamat chcem opytat su dobre tieto texti boli ma maternica ako na ms opavam.sa ze som ozaj tehotna raz som potratila

viki90199
30. nov 2023

@majamat tak bola som udoktorki 5tt

majamat
30. nov 2023

@viki90199 vsak ani enviem, ekdy si mi pisala toho 28.11.

a teda super, gratulujem. ja som ratala 6tt, tebe povedala 5tt,a le nic sa nedeje, tejto odchylky sa nelakaj, mohla byt posunuta ovulka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre