Menštruácia a pozitívny tehotenský test

34natalianaty
8. dec 2022

Dobrý deň dievčatá,

chcem sa spýtať, je možné meškať s menštruáciou, následne ju dostať o dva dni začať špiniť a pri testovaní 4x + aj clearblue zistiť pozitivitu. Doktorka vraví, že sú všetky testy falošné a spinim lebo spinim :D

silvia_pekna
8. dec 2022

ako to myslela, ze su vsetky testy falosne? :D akoze ked spinis, tak nemozes byt automaticky tehotna? :D kamaratka mala menzes normalne dva mesiace a potom u gynekologa zistila, ze je v tom. ale tak to bol podla mna fakt ojedinely pripad :D tak ci tak je to nezmysel, co si napisala :D

jjanulienka
8. dec 2022

Je možné, že išlo o biochemické tehotenstvo a preto ti testy vyjdú pozitívne. Objednaj sa k dr na krv

dadaa1234
8. dec 2022

Kolko ti meska ms? 4 testy asi neboli falosne, mozno biochemicke tehotenstvo. Ak ti MS mekala uz dlhsie a lekarka by mi len toto povedala, tak by som od nej vyslovene ziadala minimalne ultrazvuk, krv. Na zaciatku krvaca celkom dost zien, ale vtedy je na mieste ak da lekar lieky na udrzanie tehotenstva.

34natalianaty
autor
8. dec 2022

@silvia_pekna tak blbosť je čo ona povedala, nezobrat krv a povedať na 4 testy aj digitálne že sú falosne, nie nieje to ojedinelý prípad, tiež take poznám, ktoré mali menštruáciu aj pri tehotenstve, ale zase neviem ako funguje to, keď máš najprv menštruáciu a o 2 dni zistiť že si v tom.

lubina
8. dec 2022

@34natalianaty moja teta mala menzes prve tri mesiace tehotenstva (vobec o tom nevedela, ze je tehotna), az potom u dr. zistila, ze caka dieta, cize mozne to je. Dievca je uz dospele 😉

motylik273
8. dec 2022

Pri tehotenstve a menstruaciii je ta menstruacia normalna ? Ci len lahke spinenie na tri dni? Zvyknu byt aj ms bolesti?

34natalianaty
autor
8. dec 2022

@dadaa1234 meškala mi 6 dni a na teste bol duch, následne som dostala a nebola to normálna menstruacia ale spinenie, po skončení menzesu mi o 2 dni prišlo spinenie, tak som si len tak urobila další test ale bol pozitívny, neverila som. Tak som urobila ďalšie a ďalšie, boli pozitívne. Išla som dnes k Dr. Ona hneď, že falošné testy ešte ma ani nepozrela nezobrala krv.

34natalianaty
autor
8. dec 2022

@motylik273 bolo to take spinenie take hnede, ale bolesti boli rovnaké síce ne až take intenzívne ale boli

dadaa1234
8. dec 2022

@34natalianaty Isla by som na pohotovost a riesila zmenu lekarky. Urobia ultrazvuk, ak si naozaj tehotna daju lieky na udrzanie.

34natalianaty
autor
8. dec 2022

@dadaa1234 no uvidíme, urobím si ešte test či palička zmizne alebo zostane

34natalianaty
autor
8. dec 2022

Ďakujem za odpovede

34natalianaty
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
34natalianaty
autor
8. dec 2022

@dadaa1234 bábätko tak či tak ešte neuvidia keďže aj digitálny mi ukázal 1-2, ale krv by nebola zbytočná odobrať, no čo už…

motylik273
8. dec 2022

@34natalianaty dakujem

dadaa1234
8. dec 2022

@34natalianaty posledna normalna ms zacala kedy? Nemyslim to co ti naposledy meskala. Kazdopadne,podla toho co pises si myslim, ze minimalne zarodocny vak by uz na ultrazvuku videli.

ankare
8. dec 2022

@34natalianaty choď na pohotovosť, oni Ťa vysetria. Držím palce!

sense
8. dec 2022

Nechaj si odobrať krv. Ak ukázal digitálny test pozitivitu aj krv bude pozitívna. A zmeň lekárku.

selena_luna
8. dec 2022

@34natalianaty nemusi ist o biochemicke, ja som spinila pri uhniezdeni.

annnna18
8. dec 2022

Mne to pride ako biochemicke tehotenstvo, ale to vsetko bud potvrdi alebo vyvrati iba vysetrenie

banderaska29
8. dec 2022

moja kamoska mala 2 mes menštruaciu, potom jej nedošla a zistila že je v 4 mesiaci 😀 takže všetko je možné.. nova dr je nevyhnutnosť.. stále to môže byť uplne zdravé tehotenstvo. držím ti moc moc palce 🙂

svetlonos
8. dec 2022

Zmen lekarku urcite. Ja som mala 4 dni ms, teda kratsiu. Po tyzdni som mala 2 dni len svetlocervene spinenie. Chcela som tyzden pockat s testom. O tyzden som zase krvacala 2-3 dni. Po tyzdni som znova zacala krvacat uz silnejsie. Isla som vecer do nemocnice povedala som jej priebeh. Hned mi povedala, ze by ma nerada poslala na kyret kedze este sme chceli jedno dieta. Vysetrovala ma dost dlho. Povedala, ze zial ges vak ani plod nevidi ale stielka maternice je zvysena ako pri tehotenstve. Krvacanie vvyhodnotila ako nie ohrozujuce, test uz zial vysiel negativny. Nasadila mi dupaston na 10 dni. Takze keby som prisla okamzite, mozno by sa dalo zachranit. To uz je teraz jedno ale ty to ries. Prajem ti vsetko dobre.

34natalianaty
autor
8. dec 2022

@svetlonos ďakujem za odpoved, ja mám spinenie hnedoruzovkaste ale to len keď sa poutieram alebo na nohavickach nájdem bodku, krv nemám červenú vôbec.
Je mi to ľúto…

silviaeli
8. dec 2022

@34natalianaty Ved to ten istý pripad ako keď sú zeny tehotné a majú MS..ty si (možno) tehotna a mala si MS..nemas tie testy??
A dr máš fakt neochotnu kravu😔

34natalianaty
autor
8. dec 2022

@silviaeli mám, ja neviem už, uvidíme no…

34natalianaty
autor
8. dec 2022

@silviaeli ja som pred menštruáciu mala ducha na teste, potom čistenie - spinenie akože menzes a teraz je silná čiarka

silviaeli
8. dec 2022

@34natalianaty testy sú už celkom pekne, skus robit dalej ak budú blednúť môže ísť o biochemické ..ak tmavnut tak k dr..nech aspoň krv vezme..
A čo ta napadlo robit test po MS??

34natalianaty
autor
8. dec 2022

@silviaeli spinila som ešte aj po nej, pred Ms som mala slabého ducha

34natalianaty
autor
8. dec 2022

@34natalianaty neviem čo si myslieť…

34natalianaty
autor
8. dec 2022

@silviaeli ona dnes povedala, že testy sú zle no falošné a krv netreba 😀

sonka333
8. dec 2022

@34natalianaty nieje to ojedinelý prípad....ja som na začiatku mala normálne 2 x menzes a už som bola tehu a potom som špinila občas až do 6 mesiaca
.. takže...🤷‍♀️všetko je možné

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre