Aký je to tehotenský test?

boglarkaszabova
30. jún 2021

Ahojte, mám 6 dní pred MS robila som si rýchlo test ktorý má ukázať už 6 dní pred či je test pozit./negat.

petamich
30. jún 2021

ja zial druhu ciarku nevidim, za mna negativny

hennyinnsbruck
30. jún 2021

Negativny

3vita
30. jún 2021

Žiaľ negatívny a za mňa 6 dní pred MS je veľmi skoro na test

sense
30. jún 2021

Negativny

anjelicek26
30. jún 2021

Test je negativny a takmer ziadny (aj ked to na nom pisu) ti neukaze 6 dni pred meskanim menstruacie... vajicko sa uhniezduje 6-10.den po ovulacii (a maloktora vie presne, kedy ju ma, na to ziadne appky nepomozu...), aj pri najskorsom uhniezdeni na 6.den je na 8.Den mat pozitivny test (6 dni pred meskanim menstruacie) sanca statisticky 0,2%... takze prosim pockaj este par dni, toto nema vypovednu hodnotu...najcastejsie uhniezdenie je na deviaty den a az potom zacina produkovat hcg, takze len vyhadzujes peniaze do vzduchu a vajicko mozno este stale putuje dole vajcovodom...

julie19
30. jún 2021

Za mna je tento negatívny ... ALE za mna je to aj moooc skoro na test ešte by som spravila keď už bude naozaj meškať ...držím palce 🤞

nevenka
30. jún 2021

@anjelicek26 presne. Ja som pri tretom mala odsledovanu ovulaciu bazalnou teplotou. Na 11 den bol az slabucko pozitivny test, teda 13 dni od sexu. Na 13 DPO uz to bolo jasne. A bazalna teplota stale bola okolo 37, neklesala mi vobec.

vahcaac
30. jún 2021

Ahojte. Test je podľa mňa tiež negatívny. Posielam vám moje zo včera 5 dní do MS a z dneska rána (nie prvý moč). Ja už mám pozitívne, minimálne teda digi test bol včera +, kazetove sú také diskutabilné. Autorke odporúčam digi test.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre