Je to vôbec možné?

11. apr 2022

Baby je to vôbec možné aby som mohla byt tehotná ? Posledná ms 18.3. pohlavný styk možno 24.3. 25.3. Niekedy medzi týmito dátumami plodne dni mi podľa aplikácie ukazujú na 4.4. Ďalšia menstruacia ma byt 23.4. Je to možné bez plodných dni a taký dlhy rozdiel ? Prvé tehotenstvo 1.8. Posledná ms oplodnenie 12.8 dva dni pred ovuláciou ms mala prísť 31.8. tak to bolo lepšie na počítanie dpo 😂 máte skúsenosti ? Už by mi test ukázal dávno ale je negatívny včera som robila

nikpa
11. apr 2022

K otehotneniu musi prebehnúť ovulácia, na tú sa ale nemôžeš spoliehať cez aplikáciu, je to len orientačné. Plodné dni si mohla mať inokedy. Takže áno, môžeš byť tehotná, aj keď aplikácia ukazuje niečo iné 😃 ja som otehotnela tesne pred menzesom, podľa aplikácie som mala mať daaavno po ovulácii a boli z toho rovno dvojičky 😄

autor
11. apr 2022

@nikpa hahaha toto pobavilo 😂 lebo viete čo mala som normálne krvácanie také jemne ako keby uhniezdovanie asi týždeň dozadu a mávala som také kŕče v podbrušku a potom krvácanie jemne a teraz nič v pohode už ani krvácanie ani bolesť

autor
11. apr 2022

@nikpa ako ale nerobím si z toho nejako nič normálne si pijem víno snažím sa nemyslieť na to len mi to vŕta hlavou lebo viem že sa priateľ do mňa urobil 😊 (áno chceme druhé)

nikpa
11. apr 2022

Tak si to vínko ešte uži, možno ho bude treba najbližšie mesiace obmedziť 😃

janetinka27
12. apr 2022

ahoj, mas dlhsie cykly? ms 18.3. a potom az 23.4.? ovulacia ak bola,tak niekedy okolo 8.4. alebo 9.4.
lebo ak by mala byt ovulacia okolo 4.4.,tak by si mala lutealnu fazu az 19 dni a to je privela. alebo potom ms ma prist skor ako toho 23.4.

autor
12. apr 2022

@janetinka27 áno máte pravdu nainštalovala som inú Appku a zle vypočítala ta predtým posledná ms 18.3 styk 24-25.3. 27.3. Ovulácia a ms mi vychádza teraz 15.4. čiže za 3 dni a robila som test prevcera to už by mi slabú čiarku ukázal lebo minule tehotenstvo mi ukázal 6 dni pred ms čiže nejsom tehotná 😂

autor
12. apr 2022

@janetinka27 potom to krvácanie bola asi ovulka

janetinka27
12. apr 2022

ahoj, moze ti ukazat aj neskor, uvidis sama, ci MS teraz v najblizsich dnoch pride. aj ked aj podla apky ti tu ovulaciu dalo na 27.3.? abo kedy? to sa mi zda nejak skoro, skor by som ju dala na zaciatok aprila.

autor
12. apr 2022

@janetinka27 teraz zase pozerám 1. Apríla ovulacia 27.3 len plodne dni

janetinka27
12. apr 2022

na tie aplikacie sa radsej velmi nespoliehaj. lebo cim menej udajov tam zadas, tym horsie ti to vypocitaju. najlepsie je davat do aplikacie viac udajov, napriklad aj bazalnu teplotu. lebo ak tam zadavas iba datumy ms, potom je to cista loteria 🙂
lepsie je snazit sa odpozorovat si to sama, alebo sa na to vykaslat uplne :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre