Biely hlien, bolesť podbruška, zväčšenie prsníka

4. aug 2022

Ahojte baby,
Potrebujem poradiť pred 18 dňami cca som mala s partnerom nechránený pohlavný styk ale dávali sme si pozor. MS mi mešká už 7 dni testy sú ale zatiaľ negativne i keď jeden test sa mi pozdával že je tam duch ale iný test vyšiel negatívne. Sledujem si aj krčok a ten mi príde tvrdý a v drepe si ho veľmi ľahko nahmatam a mám tam aj biely kremovy hlien… pár dni mi bolo aj zle a keď niečo robím ťažšie ma sem tam pobolieva podbrusko len čoho som sa naplašila tak pravý prsník sa mi zvecsil ako je bradavka tak nad tým ako neviem či je tam mliečna žľaza alebo čo ale sa zvecsil ale pritom ten druhý mi príde rovnaký… citlivé sú oba a po schodoch som dole zvykla rýchlo chodiť a teraz už nemôžem lebo sú ťažšie a boli ma to… Nemáte niekto podobne skúsenosti?

dominika236
4. aug 2022

Klude sa môže jednať aj o tehotenstvo

lucia851
4. aug 2022

Choď na gyndu

rodinka
4. aug 2022

Ahoj, môže to byť čokoľvek nečakaj radšej a choď na gyndu... Ja keď som bola tehotná, ešte som ani sama nevedela ani test nerobila.. Ale priateľ už vedel a povedal, zväčšili sa ti prsia a bolo tak takže fakt môže ísť aj o tehotenstvo alebo aj nie choď na gyndu

autor
4. aug 2022

Gynekologička ma teraz dovču len no nedá mi to… ako zajtra skúsim test tak uvidíme ale no netuším čo by to mohlo byt ešte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre