Citlivé bradavky a bolesti v podbrušku

1. máj 2021

Ahojte. Zajtra mám dostať MS no už pár dní mám výtok. Buď je taký krémový alebo klzky ako je počas ovulácie. Pred MS ho vždy mávam lepkavý. Okrem toho mám neskutočne citlivé bradavky a bolesti v podbrušku ako pri MS. Môže sa jednať o tehotenstvo? Na test je ešte skoro preto sa pýtam či mala niektorá takéto 'príznaky'. Mali sme s priateľom počas plodných dní nechránený styk.

vikybotka
1. máj 2021

Keď má prísť zajtra MS uvidis, buď prídu alebo nie keď neprídu rob test a uvidis 🙂

kkovacovak
1. máj 2021

Presne ako je napísané vyššie. Treba proste len počkať čo bude. Ak ti bude meškať ms tak urob test. Je možné že si tehotná ale aj byť nemusíš. Aj test ti môže ukazovať dlho negativitu takže to chce trpezlivosť.

hochi
2. máj 2021

Ahojte baby, co myslite? 🙂

kkovacovak
2. máj 2021

@hochi čo si mame myslieť veď je to jasné 😄 držím palce

christinka1
2. máj 2021

Ahoj výtok som mala aj ja ale skôr biely a hustý, tiež citlivé bradavky, bolesť v podbrušku... Ale to môžu byť aj pred MS... Ja som sa testovala deň pred a už som mala krásne // keď tak ešte počkaj 2 dni a keď neprídu, sprav test 😉

christinka1
2. máj 2021

@hochi no len toľko že gratulujem ☺️

autor
2. máj 2021

Tieto testy som si robila, horný 11dpo dolný 12dpo. Na dolnom ako keby bolo niečo ale možno si namýšľam

christinka1
3. máj 2021

Skôr mi to príde ako kanálik 🤷 takéto som mala aj ja a nakoniec prišla ms, takže len toľko... A bola som dosť sklamaná... S nervami som si povedala že neriešim,nesledujem sa ani nič, že mne sa to jednoducho nepodarí otehotnieť a na ďalší mesiac bum...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre