Výchovné opatrenie - dištančné vzdelávanie

5. dec 2020

Dobrý deň prosím o radu syn 5 ročník si počas hodiny NJ chatoval cez teams so svojimi 6 spolužiakmi učiteľka sa vyhráža , že im dá poznámky a bude to riešiť a navrhuje výchovné opatrenia...nezastávam sa syna má dávať pozor ok ale učitelia si neuvedomujú , že to dištančné vzdelávanie ide už dolu vodou..ak bol v škole pohoda sleduje výklad ..ja nie som pri ňom nonstop pracujem .... dosť, že mu suplujem učiteľky kt. ani neurobia výklad učiva len posielajú poznámky a naučte sa to čo si o tom myslíte Vy? Ako reagovať?

dskjhfdlkdjhl
5. dec 2020

Dorazne synovi vysvetlit, ze ked ma online vyucovanie, tak ma davat pozor a nie chatovat. Ako inak by si chcela reagovat?

gelifil
5. dec 2020

za jednu poznamku urcite nic specialne nebude....co ho mala pochvalit?

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karhu
5. dec 2020

syn porušil pravidlá a má byť potrestaný, tvoje riešenie je obviniť systém, učiteľky? 🙈👎

jarmila2010
5. dec 2020

za mna ucitelka prehana s tymi opatreniami🙄..ale...treba synovi vysvetlit,ze na toto distancne nesluzi a ucitelke napis,ze sa da chat vypnut...u syna v triede ,takto vypla chat ucitelka biologie...

sorciera24
5. dec 2020

ako reaagovat? no dohovorit synovi, že pocas vyucovania (aj ked je on-line) sa nema zabavat....poznamka je na mieste (za 1 poznamku nie je vych. opatrenie), ale ak sa chlapec zabava stale, tak ano..... proste teraz platia pravidla pre distancne vzdelavanie a syn aj vsetci ziaci ich maju dodrziavat....co je na tom nepochopitelne?

jarmila2010
5. dec 2020

sorry ,baby..ale robit vychovne opatrenia kvoli tomu,ze decka si pisu?!uz to nikoho nebavi.. a smola ucitelky,ze nevie zaujat deti...a ked tak,ma moznost tento chat vypnut...

jarmila2010
5. dec 2020

@snezienka33 rodicia a deti to nemaju tazke?

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sorciera24
5. dec 2020

@jarmila2010 nepisala cez aky chat, ano chat cez dany portal vypnem....ale ak si chatuju inde, hraju hry napr. ? (u ans to robili osmaci stale)....ano, maju vych. opatrenie......lebo porusovali sk. poriadok...a? ma robit to, ako v skole,l kedze je to povinne...keby vyrusoval na hodine, tiez dostane poznamku.... co tak naucit deti preberat zospovednsoti za svoje konanie?

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jarmila2010
5. dec 2020

@snezienka33 zabavat?!si mylis pojmy s dojmami...pisem,zaujat

sorciera24
5. dec 2020

@jarmila2010 niektore deti nezaujmes ani v skole, ekd sa budes tocit na halve a odrazat sa usami a furt budu vyrusovat.....

jarmila2010
5. dec 2020

@sorciera24 predpokladam,ze chat na zoome..neviem,ako moze vidiet,ze si pisu medzi sebou na mobiloch..este aj,ak maju vypnute kamery

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sorciera24
5. dec 2020

@jarmila2010 nie na zoome, aj an inej platforme je chat....s pomocou rodicou a inych ziakov sa to da odhalit.....ale tu boli aspon rodicia napomocni a uvedomili si chyby svojich deti...

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jarmila2010
5. dec 2020

@sorciera24 urcite su aj take...ale su aj take,co su zbytocne premotivovane a strielaju 5 z toho,ze ziak neposle video z TV...🙄

sorciera24
5. dec 2020

@jarmila2010 u nas su kamery aj mikrofon povinne zapnute (ak ma dieta tech. problem), rodicia to msuia oznamit ucitelovi....

sorciera24
5. dec 2020

@jarmila2010 netvrdim, ze nie...isto ano, ale o tom sa teraz nebavime....

jarmila2010
5. dec 2020

@snezienka33 ty si pisala,ze ucitelia to maju tazke..ja si myslim,ze vsetci...

jarmila2010
5. dec 2020

@sorciera24 ved,budme aj trochu sebakriticky..aki sme mi boli v v tom veku?urcite nas vsetkych bavilo chodit do skoly,ze?!ako za nasich cias boli deti,co ich skola nebavila,tak su,take aj dnes

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sorciera24
5. dec 2020

@jarmila2010 ano, boli aj taki a ti dostavali poznamky a pokarhania....ja som si take nedovolila, ci moj brat, lebo vieme, ze by bol za to trest.......vzdy to tak bolo, tak o co ide?

jarmila2010
5. dec 2020

ja som doma..casto sledujem vyuku...mam syna piataka...a teda,vobec nie su deti drze..krasne komunikuju..ucitelia su kamaratsky..si myslim,ze vela zalezi aj od ucitela a za tym si stojim...

jarmila2010
5. dec 2020

...a teda,chatuju si medzi sebou..to viem..lebo aj ja syna viem napomenut...ale ako pisem vyssie..ucitelke biologie to prekazalo,tak detom chat vypla a je po probleme...

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dskjhfdlkdjhl
5. dec 2020

@jarmila2010 Nemali by sme zdrbat ucitelku, ze co si to vlastne dovolila?

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz