Muž si ma doberá a rýpe do mňa

elena23
16. júl 2012

Ako si vysvetlite ked si Vás muž neustále dobera a rýpe do Vás????

renata5
16. júl 2012

asi si este velmi neskusena ked nevies

janie80
16. júl 2012

@elena23 kolko mas rokov? a kolko rokov ma ten muz? 😕

elena23
autor
16. júl 2012

ten muž ma 31, ja som dost mlada

linduska_
16. júl 2012

Žeby bol problém vo vekovom rozdieli?? ... Nájdi si mladšieho a nepindaj tu, že si ťa doberá, keď si mladá žaba 😵
@elena23

janka_pn
16. júl 2012

@elena23 ze to s tebou nemysli vazne, ma ta len na "srandicky" 😉

elena23
autor
17. júl 2012

zas az taka mlada nie som, je medzi nami 6 rokov rozdiel

mimkao
17. júl 2012

@elena23 čo to znamená, že si ťa doberá? Čo také ti pri tom "doberaní" hovorí. Pretože môj si ma tiež často doberá, ale viem, že zo srandy. A ja potom jeho na oplátku tiež.

katren
17. júl 2012

@elena23 😀 😀 tak ja mam 26 a nenapisala by som o sebe, ze som " dost mlada" 😀 😀 😀 😀
Mne mm tiez kedykolvek nieco "splechne" a ja mu to vratim.....maju tu taku povahu vsetci....najprv som sa "nechytala" a nevedela co na to povedat, ale naucila som sa vracat im to 😀 😀 😀 aj svagrovi aj svokrovi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimkao
17. júl 2012

@katren Zato ja si kedykoľvek a s radosťou napíšem, že som ešte mladučká.... 😀

katren
17. júl 2012

@mimkao 😀 tak ale ja som cakala, ze napise nejakych 20, ked napisala, ze muz ma 31 a ona je dost mlada.... 😅 😀 😀 😀

mimkao
17. júl 2012

@katren Ja viem, aj ja som si myslela, že napíše menšie číslo... 🤐 😀

sintra
18. júl 2012

tiez by ma zaujimalo, co konkretne ti hovori, ked ti to vadi...lebo my napriklad sa navzajom doberame permanentne 😀 Je to taky nas domaci folklor... ale preto sa pytam, co konkretne ti hovori, pretoze je rozdiel medzi doberanim a slovnym ponizovanim...a kazdy ma tu hranicu inde.

denae
10. nov 2012

🙂 🙂 asi, že sa mu páčim, nie? 😀 😀

lubicakovac
10. nov 2012

@renata5
@elena23 moj chlap si ma doberá, lebo je to proste on, dakedy mi to prišlo že je vtipný, teraz mi s tými jeho poznámkami ide na nervy, ale s tým nič neurobím, aj ked som sa snažila, no nejde to, jedine zalepiť mu hubu :D a to sme spolu 8 rokov a lezie mi to na nervy od 2r.