Spinálna anestézia a problém s pocitom pomočenia

tvojezlatko
30. máj 2014

Maminky tie čo ste absolvovali spinálnu anesteziu, nie len pri pôrode, nemali ste potom problem s tym, ze ste mali inkontinenciu?? Teda som uz viac ako 24hod po zakroku a furt mam pocit, ze som sa pocikala. Uz som jednu noc preplakala.... Lebo nasla som ako kontraindikaciu len retenciu moča ale to je zadrziavanie....

jellinga
31. máj 2014

@tvojezlatko Ahoj, ja som absolvovala spinalku, ale kedze som mala urologicky zakrok mala som aj cievku 24 hod. myslim, ze ti to prejde, predsa si bola od pol pasa umrtvena, takze si to nemohla ovplyvnit, popripade sa skus poradit s lekarom...

tvojezlatko
autor
31. máj 2014

@jellinga dakujem za odpoved, mna vobec necievkovali,vraj im je lepsie misy vymienat. A dufam no,lebo zatial to bohvieako nevyzera..

zazalienka
31. máj 2014

ja som mala tiež spinálku, necievkovali ma, lebo som od večera mala zakázané piť.. ale teda pocit že mám pod sebou mláku som mala celý deň, aj keď som cítila nohy.. nemám doteraz žiadny problém, len ten jeden deň to bolo také.. som si vždy pochytala pod sebou či tam nie je mokro🙂
@tvojezlatko

tvojezlatko
autor
31. máj 2014

@zazalienka vdaka...no len ja mam aj viac kg tak sa utesujem,ze to prejde,ale tak od stredy je to uz dost dlho a nie je to bohuzial len pocit,ale menim nohavicky kazdu chvilu.. Jaaaj,je mi to neprijemne..

jellinga
31. máj 2014

@tvojezlatko Drzim paste, nech si cim skor v poriadku a hlavne nech ti tieto problemy zmiznu... Drz sa!

tvojezlatko
autor
31. máj 2014

@jellinga dakujem

jellinga
8. jún 2014

@tvojezlatko Ahoj, tak ako sa ti dari? Dufam, ze problemy uz zmizli...

tvojezlatko
autor
8. jún 2014

@jellinga ahoj jeej, vdaka za opytanie. No vo stvrtok som si skoro uz rozskrabala jazvu, mam jednu v slabine, trosku mi to potom preslo. V piatok som si isla dat vybrat stehy a je to ovela lepsie. Uz sa mi to stane len ked lezim na chrbte a mozno dvakrat za den, predtym to bola celodenna zalezitost. A uz dnes je to o 95% lepsie ako minulu nedelu. Som to povedala chirurgovi tak povedal, ze nie je problem vybavi mi urologa. Tak cakam na vysetrenie kedy ma vezme. Ale stale to mam len je to lepsie.Ale brala som aj novalgin, co mi predpisala dr. Tak uz menej boli vsetko. 🙂
@aristka

jellinga
8. jún 2014

@tvojezlatko Tak to som velmi rada, ze sa to uz zlepsilo. 😉

tvojezlatko
autor
8. jún 2014

@jellinga no ved aj ja, len uz keby som to aj zahojene mala bola by som rada 🙂 lebo som este aj taka trosku pomala, ten "umrtveny nervovy system" sa este celkom neprebral 🙂 ale uz mame napusteny bazen tak hadam ho nejak vzpruzim aj ten reflexny uzaver mocovy 🙂

jellinga
8. jún 2014

Joooj no veru v tychto horucavach ani nic ine neostava... 🙂 A kupat sa mozes?

aristka
8. jún 2014

@tvojezlatko to je dobré ,že sa to zlepšilo ,plus ,pre istotu ,že budeš vyš urológom ,drž sa a keď sa úplne zahojí spodok nech na tu hrôzu len spomínaš....držkaj sa...

tvojezlatko
autor
9. jún 2014

@jellinga zatial sa len ovlazujem 🙂

tvojezlatko
autor
9. jún 2014

@aristka vdaka,je to urcite lepsie,aj mam lepsi pocit. A zas az hroza to nebola,len tie myslienky su naprd..

julia283
10. dec 2014
Používateľ julia283 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julia283.

Ahojtte mamicky, ako to ide dalej? uz lepsie? ja som teda nemala spinalnu anesteziu ale trpela som podobnym problemom a cvrkala kade chodila...mne na to lekar odporucil Incovenal Comfort a zabralo to, je to nehormonalna tabletka lebo som nechcela vela chemie 🙂 mozno by ti to pomohlo, len urcite sa najskor spytaj lekara ze ako to je ak si mala tuto anestezu, ci by aj tebe odporucil ten Incovenal 🙂 drzim palce nech sa vsetko upravi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre