V ktorom týždni začína rásť bruško?

zuzans258
25. máj 2017

Ahoj žienky, chcem sa Vás opýtať, kedy Vám začalo rásť bruško...ja som zajtra v 2 mesiaci...a neviem či sa to dá považovať za tehotenské bruško...alebo som sa objedla.

tyelde
25. máj 2017

do 6teho nebolo nič, potom jak-tak a potom v poslednom mesiaci narástlo...ale celý čas soms a zmestila do štandardného oblečenia

mimi3706
25. máj 2017

vela zien ma od zaciatku akoby nafuknute brucho, ja patrim medzi ne, tym ze sa maternica pomaly zvacsuje vytlaca ostatne organy a zavisi kto to ma ako v bruchu poukladane...niektore zeny maju brucho okamzite, a niektore az v neskorsich tyzdnoch, zavisi ci su prvorodicky alebo druho a viac, u tych vidno tehotentstvo ovela skor ako u prvorodiciek...ja osobne mam rano brucho ovela mensie ako vecer, ked postupne pocas dna jem, tak na vecer mam brucho ako v 6 mesiaci a rano je to taky 4, v ktorom aj som...🙂

sense
25. máj 2017

asi v 5 mes

zuzans258
autor
25. máj 2017

@mimi3706 presne, som taká nafúknutá a večer...no to no coment...asi tiež vpadám do tejto kategórie. Ďakujem za vysvetlenie 🙂

anieli_1
25. máj 2017

@zuzans258 nie maternica ale čreva sa nafuknu a robia miesto pre maternicu....Ja som mala od 5-6 týždňa už také

mischelin89
26. máj 2017

@zuzans258 aj mna od zaciatku mega nafukovalo a vyzerala som extra tehotno :D ale ked pride tehu brusko, to rozoznas, ze je ine 🙂
Nafuknutie sa mi pri lezani pekne rozlialo do stran...a rano ziadne nebolo 🙂, tehu sa tyyyyyci do vysky, aj zacina vyssie ako nafuknute 🙂

Ja som prvorodicka a brusko cudzi ludia zacali vnimat posledny mesiac, ze to nie je tucnota :D

sofia1
26. máj 2017

Mne bolo vidiet zaciatkom 5 mesiaca.

marina14
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
charlie1980
26. máj 2017

Mne u obidvoch deti hned po tom, ako som sa pozrela na poz.test. Mam 55kg, Pri prvom som pribrala 30kg, pri druhom 25kg, 5 mesiacov po porode v obidvoch pripadoch znova 55kg.
Na stihlych to vidno asi hned.

zuzans258
autor
26. máj 2017

Ďakujem Vám žienky...v utorok mám isť ku lekárke...už by mu malo začať biť srdiečko...tak držte palce 🙂

anna___1
26. máj 2017

Na mne bolo vidno že som tehu v 7. Mesiaci.. A cely cas som nosila normálne veci..

mattkapd
26. máj 2017

Mne až tak nejako v 5 mesiaci. .ale nakoniec som mala také rozmery že si všetci mysleli že mám isto dvojičky. .Z XS som prešla na XL 😂

vevetrdlo1994
30. máj 2017

Chcela by som spýtať či vážne som chcem sa vás to iba spýtať podľa mňa som podľa vás

marlenka222
30. máj 2017

@vevetrdlo1994 nespamuj. Mas vlastnu diskusiu presne o tomto kde ti uz minim.6 odpovedali ze si

hutka
30. máj 2017

@vevetrdlo1994
Ty si robiš srandu, či čo?

vevetrdlo1994
30. máj 2017

@hutka nie nerobím iba sa slušne pitam boze

hutka
30. máj 2017

@vevetrdlo1994
pitam...Dobre, to mi hovori za všetko...No čo už, aj na takých musí slnko svietiť ☹.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre