Testy na zistenie pohlavia bábätka

ellabratkova
29. máj 2015

Dobrý deň, máte niekto skúsenosti s domácimi testami na zistenie pohlavi?? Som v 10 tt a strašne sme všetci už zvedavý.

monikabubko
29. máj 2015

Ahoj,no najlepší je ten test z krvi,zatiaľ majú na Slovensku 100%-nú úspešnosť 🙂 . Tie kupované sú len zbytočne vyhodené peniažky,ak sa trafia,tak len náhodou podľa mňa.

bonaqa2013
29. máj 2015

@ellabratkova pred pár dňami tu jedna písala z kapusty apod. hlúposti. Ja osobne im neverím.... mám 4deti a pri 3 sme nevedeli pohlavie. Pri poslednom tehu som si dala určiť asi 20 tt a potom som sa ešte napočúvala, že zas to čo už doma máme....

shania31
29. máj 2015

Testy pohlavia babatka sa robia v Genetone. Len sa za to plati. Tie domace testy si myslim, ze su vyhodene peniaze.

misinka323
29. máj 2015

Ahojte. Moja skúsenosť je s testom na určenie pohlavia Woman secret. Bola som tiež veľmi zvedavá a určil správne. 🙂 Máme krásne dievčatko 🙂

ellabratkova
autor
29. máj 2015

A u gynekológa sa to dá kedy zistiť? Lebo všade už píšu inak, tak neviem ktoré si vybrať z toľkých možností. 🙂 ďakujem za reakcie, čiže domáci test zavrhujem 😎

inulienka29
29. máj 2015

@ellabratkova ja som sa nechala (možno) oblbnúť, a objednala som si ten domáci test na určenie pohlavia 😀 tak som zvedavá, dnes by mi mal prísť 🙂

shania31
29. máj 2015

@ellabratkova
Najskor cca v 16 tt mne urcili na malom 3D,lebo boli babatka dobre otocene. Ale doktor nam tom hovoril na 95%. V 20tt ti mozu uz povedat na morfologickom UTZ, ak bude babatko spolupracovat. Niektore zeny vsak napr. ani do 30 tt netusia, lebo babatko sa skryva.

bonaqa2013
29. máj 2015

@shania31 že do 30 tt. my sme netušili pri troch tehu vôbec... až po pôrode sme vedeli čo to je.

shania31
29. máj 2015

@bonaqa2013
Preto som napisala napr. ani do 30 tt.......

ywa16
26. jún 2015

Baby som v 35tt a doktor doteraz tvrdi ze to bude jednoznacne chlapcek no cinsky test aj soda hovoria ze dievcatko... uz dlhsie mam pocit ze to nebude chlapec aj ked brusko take mam... uz neviem co si mysliet vybavicka je prichystana komplet chlapcenska :D co si o tom myslite??

22tanulka
26. jún 2015

@ywa16 myslim,ze je to uuuplne jedno,hlavne aby bolo dietatko zdravucke a lubene ;)

inulienka29
27. jún 2015

@ellabratkova mne povedali pohlavie v 13tt, ze na 90% dievčatko 🙂 a test uhadol správne 🙂

ywa16
27. jún 2015

No samozrejme ze je dolezite aby bolo zdrave ale na to sa nedustredim zijem s tym presvedcenim ze bude uplne zdrave. 🙂 je prirodzene ze sa nad tym zamyslam ked mam vsetko nakupene a dolezitejsie je ze dcerka4rocna zije v tom ze cakame bratceka rozprava sa s nim bozkava brusko nechcela by som sa dostat do situacie kedy by bola sklamana alebo cosi.. Neviem ako to v tej malej hlavke by usporiadala tak narychlo..

matuliiiiiiiik
12. nov 2015

Baby chcem sa opytat v decembri pojdem na sono to uz budem cca 20t tam ked bude vydiet povie doktor pohlavie dietata ci to ma posle inde na 3d sono tam vydno ci je babetko zdrave aj pohlavie?dakujem za odpoved

sara22
16. nov 2015

@matuliiiiiiiik nepotrebujes 23d na urcenie pohlavia,dokonca na 2d je to krajsie vidiet..aspon mne to prislo viditelnejsie na 2d-cku 😀

elusive
16. nov 2015

Jediný pravdivý test je ten z Genetonu. Ostatné voľnopredajné sú sprostosť a je to iba zhoda náhod, že to vyjde 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre