Zvolen - sono na zistenie pohlavia

jeliz59
12. okt 2022

Ahoj...zajtra mam sono oproti plavárni na zistenie pohlavia bábätka....co si pamätám 5 rokov dozadu

ninusa221
12. okt 2022

A?

janulka1351
13. okt 2022

@jeliz59 ahoj a u koho?

m_s7
13. okt 2022

Asi nedopísala, hneď pod touto diskusiou je druhá

janulka1351
13. okt 2022

@m_s7 ano vsimla som si uz no tam nie je komentar ziadny,tak bohvie ci odpise. Uvidime,ale bola by som zvedava u koho bo o nicom takom neviem ze by tam bolo a niektory dr toto ponukal.

jeliz59
autor
13. okt 2022

@jeliz59 Ahoj...mam sono oproti plavárni na zistenie pohlavia bábätka....co si pamätám 5 rokov dozadu platilo sa 4€...
Ako je to dnes prosím s cenou.....+ chcem sa opýtať môže byt partner na Sone prítomný? Ak áno tiež sa.plati?dakujem
Takto to malo byt napisane

janulka1351
13. okt 2022

@jeliz59 ahoj ano pochopila som ako to malo byt napisane. Mna zaujima ze u akeho doktora oproti plavarni si ho mala?

jeliz59
autor
13. okt 2022

@janulka1351 je tam galad a szedely...žiaľ dovolenka

janulka1351
14. okt 2022

@jeliz59 tak to som prekvapena lebo k szedelymu chodim (bohuzial,najradsej by som ho zmenila) ale s jeho sonom nie som ale ze vobec spokojna. Mne osobne pride strasne rozmazane a veru som si od neho radsej ani fotky nebrala lebo ako za fotku 5e som pri tehotenstve platila a nic extra z toho. Ale to je moj nazor a pocit.

jeliz59
autor
14. okt 2022

@janulka1351 tak fotku neviem ci mi urobi v 22 tt pomaly 23tt si pamätám.s prvým dieťaťom už mi neurobil foto v tomto tt že vraj co Vám mam.odfotit hlavu? Nohu? Je to veľké dieta len som chcela vedieť koľko.sa platí.za.dozvedenie pohlavia pamätám.si.4e som platila 2016....akom je to teraz neviem...a tiež ci môže byt partner prítomný a ak.moze ci sa.plati....

janulka1351
14. okt 2022

@jeliz59 bohuzial toto ti vobec neviem poradit kolko sa plati. Ja by som od neho najradsej odisla. A mne to velakrat povedal ze co mi ma odfotit. A uprimne za taku fotku ako on robi veru 5e davat nebudem. My sme si pohlavie davali zistovat z krvi cca okolo 16tt/17tt to nas vyslo 120e. A na morfo sone,pre moj vlastny pokoj,ze je vsetko v poriadku (kedze Szedelyho sono sa mi nepaci) som v 20tt som bola na sone u Grochala v MT a v 30tt som bola v BS u dr.Bihariovej. Teraz som znovu tehotna a pojdem uz len k Bihariovej do BS,kedze je to blizsie a aj lacnejsie ako u ako u Grochala a tiez ma super pristup. Chystam sa k nej uz aj v 12tt a kedze poznam jej pristup urcite k nej pojdem aj ked budem v 20tt a aj v 30tt. Ona je velmi super dokonca to vyslo tak ze ju som mala aj pri prvom porode.