Test na zistenie pohlavia

jaju_ska
28. apr 2015

ahojte baby. Samozrejme je pre mna najdolezitejsie aby sa babatko narodilo zdrave a aby som bola zdrava aj ja, no zenska zvedavost mi neda... Mozno to niektore poznate ;) na poslednom some v 15tom tzdni mi gynekologicka povedala ze pipik nevidi ze uz by sa aj ona skor priklonila k dievcatku ale az okolo 20tyzdna je vyvoj pohlavnych organov uplne dokonceny ze budeme mudrejsi. No a na to som citala ze aj ked mamickam povedali na 99%pohlavie narodilo sa opacne. Pocula som o teste (podobny ako tehotensky robi sa z mocu) a sluzi na urcenie pohlavia dietatka. Kedze som nikde necitala realne skusenosti a spolahlivost od zien na neho neviete mi vy poradit? Neskusala ste ho niektora? Viem ze sa da kupit vo vybranych lekarnach stoji okolo 30€ ale nic viac o nom neviem. Dakujem za kazdu skusenost 🙂

mamulienka30
28. apr 2015

@jaju_ska ved chod do genetonu na krv a mas vysledok na 100% do tyzdna. Stoji to trochu viac, ale tych 30e na ten ocikavaci test doslova len vyhodis von oknom. Skusalo to tu viacero bab a sedi to 50/50 co si vedela aj pred tym.

lucinka_n
28. apr 2015

Aj ja odporucam ist na krv/poslat krv do Genetonu v Ba, pravdivost 99,5 %. druhy den som mala vysledok (bola som v 13tt). Na ultrazvukoch po 20tt sa to iba potvrdilo. O tych ocikavacich testoch som pocula, ze su velmi nespolahlive.

jaju_ska
autor
28. apr 2015

Prosim vas baby ako sa da teda vziat krv na tieto testy? Mam o to poprosit svoju gynekologicku alebo ist do ba?

sisunes
26. máj 2015

Ano jediny spolahlivy test (okrem sona )je z krvi! Ja som tiez uz v 14.tyzdni vedela ze to bude princeznicka🙂 Nikam nemusis chodit vsetko ti poslu a tvoja dokt.ti zoberie krv a len to posles;) A za par dni vies vysledok.

sjuzn453
29. jún 2015

Ahoj,ja som si kupila ten test a vyslo a mi dievcatko velmi som sa tesila ,lebo mam syna a tuzim velmi po dievcatku,bola som v 12 tt na 3D a lekar mi pov.potom co som mu pov.ze som robila tento test,ze on to vidi na chlapca ;( ale ze potvrdi sa to v 20 tt.Tak neviem teraz nacom som musim cakat ,ale velmi dufam,ze to bude dievcatko ☹

01kristinka
21. nov 2015

Dievcata mozem sa spytat, kolko vychadza tento test na zistenie pohlavia v genetone?

sisunes
21. nov 2015

@01kristinka myslim ze ale 84€ som za to platila.

lucka1987
21. nov 2015

@01kristinka 84. tiez som si ho objednala. a pohlavie mi povedali ked som bola v 14 tyzdni

vodovaha
1. dec 2015

Caute geneton ,paradna vec v 10 tyzdni som si dala testy do tyzdna vysledok .A pohlavie sedi je to 100 % . Viac to stoji ale stoji to za to uz ma moje dieta meno a ziadna neistota 😀

dancez
3. dec 2015

ja som citala na to recenzie su aj na konikovy a je to totalna kravina skoro vsetky baby pisali ze im vysla fialova farba cize nic z toho nevedeli aj kamoska si ho robila pred 1-2 tyzdnami a vysla jej fialova farba, zbytocne vyhodene peniaze, aj ja by som radsej isla do genetonu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre