Ako často cítite pohyby bábätka?

14. aug 2021

Ahojte som 19+5 placenta vpredu a necítim pohyby respektíve keď cítim je to tak tak dva krát za týždeň je to normálne? :(

mamamasama
14. aug 2021

v 19tt to este len zacina...daj tomu čas...o par tyzdnov sa uz pre kopance nevyspis...

kkovacovak
14. aug 2021

Ešte máš čas 😉

jaskolka
14. aug 2021

V 19 tt môže to byť ešte len občas a slabucke, také neurčité. Čím dlhšie budeš tehotná tým jasnejšie budeš cítiť a ku koncu až príliš☺️

autor
14. aug 2021

Ďakujem baby som po dvoch potratoch tak mám strach v stredu idem na morfo tak verím že bude všetko ok 🙂

michaela789
14. aug 2021

Placenta vpredu môže kopance tlmiť, navyše ešte je celkom aj skoro. Ja som v takom istom čase nevedela poriadne odlíšiť pohyby malého od pohybov trávenia. Takže asi tak 🙈

ivangeline
14. aug 2021

Nie kazde dieta je tanecnik alebo futbalista.. :D plus,este ma vela miesta.

buducamama
14. aug 2021

Ja som v 22+1 a az vcera som citila nieco intenzivnejsie, take mrvenie. Tiez mam placentu vpredu a je to moje prve dieta, tak asi kvoli tomu.

luci_ba
14. aug 2021

naozaj máš čas. Ja tiež cakam prvé a pockaj ešte len o pár dni ako bude kopať 😇 včera na morfo tak kopalo a mrvilo sa že pani doktorka mala čo robiť nech všetko pomerá 😊

mmbudiakova
14. aug 2021

Ahoj, ešte má veľa miesta v brušku, tak to tak necítiš a môže byť aj otočené a kope dozadu alebo ak si aktívnejšia tak možno ich neregistruješ možno sa bábo hýbe keď niečo robíš tak to nemusíš zachytiť. Neboj sa, ešte si užiješ dosť tých kopančekov, každým dňom budú silnejšie a silnejšie.

izabela181
14. aug 2021

Ja som mala placentu vpredu a prvé pohyby som cítila až okolo 23 tt a nejake extra výrazne pohyby som necítila nikdy 🙈 tiež som sa brutálne stresovala kvôli tomu...a už mám doma skoro 3 týždňového chlapčeka 😊 mne veľmi pomohol Angelsound, používala som ho dlho pre svoju spokojnosť 😊 keď sa mi zdalo že malo cítim pohyby tak som našla srdiečko, počula že bije a vypla to 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre