Aké ste mali tehu príznaky, keď ste čakali dvojičky?

miminka15
31. aug 2012

Zatiaľ som takúto tému nenašla a som veľmi zvedavá na názory mamičiek ktoré dvojičky už majú alebo ešte na ne čakajú. Boli Vaše tehu príznaky rozdielne ako pri tehotenstve iba s 1 bábätkom? Cítili ste sa nejako inak? Zvláštne? Alebo mali ste taký podvedomý pocit, že v brušku sú 2 a nie iba 1 bábo? Teraz je to moje 3. tehotenstvo,ale je o úplne niečom inom. Samozrejme MS nie je a mám pozitívne 2 čiarky. Ale už od začiatku bolesti podbruška, citlivé prsia, únava, nafúknuté bruško, neskutočné chute, citlivost, plačlivosť. Mám za sebou 2 tehotenstvá, bez totálnych príznakov. Tak si teda hovorím, či tam nie sú 2 bábätká a nie iba 1. / 1.návšteva ma čaká 13.9. / Máte niekto nejaké podobné skúsenosti?

gemini2
31. aug 2012

😀 😀 😀

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

eliaska23
31. aug 2012

Ahoj, ja som čakala iba jedného chaloša, ale mala som úplne rovnaké príznaky, všetky do jedného, akurát navyše migrény... 🙂 ale od začiatku tehu som mala silný vnútorný pocit, že to bude chlapec a aj bol. Sranda, lebo som si vždy želala babu... 😀 Tak možno ťa tvoj vnútorný pocit neklame 🙂

katren
31. aug 2012

aj ja mam za sebou 2 tehu, skoro tri a kazde bolo ine.....ani pri jednom som nemala tie iste priznaky...

anjelicek26
31. aug 2012

Tak toto je uz tazka paranoja 😅 😅 😅 Mam za sebou dve uplne odlisne tehu a deti zakazdym len jedno 😝 Kazda zena reaguje individualne - ci na jedno, ci dvojcata, pockaj na termin u lekara.

strapco13
31. aug 2012

rovnako..dve tehu a uplne odlisne tehotenstva ..jediny spolocny priznak bola kovova chut v ustach po tyzdni od oplodnenia..inak uplne ine

miriamkac
31. aug 2012

No...tak ja pridám opačne.
Prvé tehu bolo mi zle, zvracala som...bolo mi všetko...bolo 1 mimčo.
Druhé tehu....ani som nevedela, že som tehotná, kým som si nespravila test (že aj MS by mohla prísť)...počas celého tehu mi nič nebolo, len brucho ooobrovke...a boli to dvojíčky...🙂))
Takže ako tu bolo spomínané...každé tehu je iné, či s jedným, alebo dvoma babätkami 😅 😅 😅 .

alienka73
31. aug 2012

Ja opacne ako miriamkac. Prve tehu jeden chlapcek , nebolo mi zle, ale tehu priznaky samozrejme boli, druhe tehu rovnake tehu priznaky akurat ze potom mi uz bolo dost zle do konca 3mesiaca a boli to dve baby. Skor si myslim ze to bolo tym ze prvy bol chlapec a druhe baby , aspon v mojom okoli bolo zle mamickam pri dcerkach ale urcite to nie je pravidlo🙂) A voooobec som nemala ziaden vnutorny pocit ze su dve ale uz som to vedela v 6tyzdni po prvom usg🙂

pompova
21. jan 2015

ahojte baby som asi 8tyzdov tehotna a citim pohyby je to mozne

sibalka21
22. jan 2015

@pompova určite necítis dieťa akurát tak črevá. Babo ma 2cm. Pohyby budeš cítiť až okolo 20 týždňa aj to len možno. Och

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre