V sobotu sa vydávam a dnes ma seklo

18. apr 2024

Ahojte baby. Prosím , prečo mam taku smolu ja ? 😭 V sobotu sa vydavam a mna dnes seklo , chapete ? Ledva sa hybem , tocim , stojim ...aach ..

simca115
18. apr 2024

My sme boli pred svadbou chorý , teploty , grcanice, silný kašeľ. A v svadobný deň muž smrkal,kaslal. Ale našťastie všetko dopadlo super. Držím palce aby to vyšlo podľa predstáv

mihula
18. apr 2024

Asi ti to chce niečo naznačiť

nevenka
18. apr 2024

@mihula ale no...
Ja som bola tiez chora pred svadbou, aj pocas...sople a kasel. A manzelstvo v pohode.

10zabka
18. apr 2024

@mihula verím, že nie je poverčivá ako ty a nerozumiem, prečo si to vôbec napísala...

mihula
18. apr 2024

@10zabka a ja sa zas nerozumiem prečo to napísala ,ved obyčajne seknutie či?

10zabka
18. apr 2024

@mihula nečítaš, že ju to trápi sa ty cynicky reaguješ? Obyčajné seknutie dva dni pred svadbou? Ty by si s tým bola v pohode a bola vďačná za vetu: Asi ti to chce niečo naznačiť? Trochu empatie by ti veru nezaškodilo.

pinkgirl
18. apr 2024

Daj si niečo od bolesti trebárs Ibalgin400 + suché teplo a zajtra choď k dr, nech ti dá lieky. Môžeš to mať kľudne zo stresu - predsvadobné prípravy ťa mohli vyčerpať, si príliš napätá. Neboj, zvládneš to😉.

martinami274
18. apr 2024

@mihula vieš čo znamená,keď čierna mačka prejde cez cestu? Chcela sa dostať na druhú stranu. A to seknutie znamená,že ju buď ofúklo, alebo prechladla a určite lekár a pomôže injekciami.🙂

oriesocek
18. apr 2024

Možno by pomohlo nejaká infuzia u lekára na uvoľnenie...

mell27
18. apr 2024

Pýtaj si od lekára infuzky, postavia ťa na nohy, nič nie je ešte stratené 😊

zuzubb007
18. apr 2024

Chod zajtra ráno hneď na injekciu k všeobecnej doktorke to je doslova zázrak uvoľní ti to, to ti brutálne pomôže a želám krásnu svadbu určite si to užijete aj zabudneš na seknutie 😉

mamatroch
18. apr 2024

Mam so seknutiami bohate skusenosti. Pytaj si infuzie alebo si nasad magnezium 500 mg a guajacuran (mne kazali pri seknuti 3x denne dve tablety z oboch) + Flector sacky od bolesti (flector je na predpis, zvysok volnopredajny). K tomu odborucam konsky balzam hrejivy (kupis v lekarni) viackrat denne (naplaste su slabota, na mna teda aspon nemali nijaky efekt). Len ten konsky farbi oblecko, pozor na to. Livsane ma hrejivu mast, co nefarbi, no nie vsade ju maju.
Pripadne ak mas moznost, daj si krize zatejpovat, to pomoze, keby som nezazila, neuverim. Ale to isto len odbornikovi, fyzioterapeutovi a pod. Nie niekomu, kto Ti to zatejpuje paskami z Lidlu podla youtube videa.

A netrap sa...Mna seklo dva tyzdne pred porodom... A potom ked mal syncek, vylucne kojeny, doma jedine pidi vrecusko - vzorka UM, v noci, vsetky obchody davno zavrete... To bolo vtedy zle seknutie, som si volala 155 a ti ma chceli zobrat do nemocnice...
A na den svadby mi vychadzalo dostat menzes...
Take veci sa stavaju...
Mavas castejsie problemy s krizami? Ak ano, skus si dat predpisat spevnovaciu bandaz na krize.

isis234
18. apr 2024

Ako ti radia vyššie. Lekár nech predpíše infúzie + lieky.
Mne pomohol ľubovníkový olej. Vmasírovala som si do krížov. Od kostrče hore. Našťastie to pomohlo, aj Nalgesin forte + magnezium
Skoré uzdravenie prajem. Ver že v sobotu budeš OK a možno už zajtra poobede

lucia245
18. apr 2024

Deep blue

jomarch
18. apr 2024

zajtra chytro k dr, na obstreky, pripadne pytaj infuziu. Nasad si flector. Ak nemas odhaleny chrbat, daj sa zatejpovat aj na den svadby, tie tejpy neskutocne pomahaju, sama som riesila zapal klbu pred svadbou a tejpy mi to pomahali uvolnovat. Pripadne hrejive naplaste. Druzicky vybav nejakym balickom prvej pomoci (naplaste, maste, cokolvek). Ten adrenalin v den svadby pomoze tiez 🙏🏼🙏🏼

tianna
18. apr 2024

Žiaden stres, šup zajtra k dr. nech ti dá niečo na uvoľnenie svalstva, v sobotu budeš v poriadku 🙂

denithestrange1993
18. apr 2024

To ma mrzi,mne pomahaju tie hrejive naplaste,konska mast hrejiva,ibalgin na uvolnenie svalou

macekovam
18. apr 2024

ak mas doma termofor tak si priloz... ak nie mozes dat horucu vodu do flase a tiez prilozit..

andreatytler
19. apr 2024

Neboj. Len velmi malo ludi malo do bodky taku svadbu ako si predstavovali. Takmer na kazdej svadbe nieco vypali. Treba sa nastavit tak ze jedinne na com skutocne zalezi je to aby si povedala ANO tomu svojmu najlepsiemu chlapovi na svete. Vsetko ostatne su detaily a ked dopadnu inac ako si si predstavovala je to skoda, ale nepokazi ti to radost zo svadby.

katka1389
19. apr 2024

Utekat doktorovi injekcia .....povoli aspon na chvilku

simca06022011
19. apr 2024

Mne pomáhajú náplaste capsolka (pripadne niekdy dávam.aj.flector) a postupne rozchodit:D tiež ledva chodím pospedne 3.tyzdne na striedačku... raz je dobre, raz horšie. Určite záleží aj z čoho.si seknuta, v tomto obdobi casto je to z chladu...

buberova
19. apr 2024

Keď som mala seknutý krk, flector sáčky boli úplne vykúpenie.. isto si ich pýtaj, veľa mojich známych si ich chváli

zorkahorka
19. apr 2024

Sup k dr, nech ti pichne injekciu

jana_eyre_2
19. apr 2024

Presne dnes chod k dr, predpise ti flector a uvidíš že to bude v pohode.. mňa seklo v krku deň po vianociach, držalo sa ma to dlho ale chodila som aj do práce aj som všetko zvládala, vďaka flectoru a milgamaN.. veľa šťastia v manželstve..

petronelag
19. apr 2024

@jana_eyre_2 Flector je aj injekcia,mne to raz pichli a potom dali flector sáčky a dosť rýchlo mi to prešlo.

kp7333
19. apr 2024

250g Flector je volnopredajny, moze si davat po 2 a bude to to iste ako 500g od lekara. K tomu Guajacuran na uvolnenie a suche teplo. A Milgama samozrejme.

jana_eyre_2
19. apr 2024

@petronelag dobre vedieť 👍🏻

mamatroch
19. apr 2024

@kp7333 fakt je volnopredajny? To som nevedela, vdaka za info. Je tiez aj vo forme sackov, nevies?

kp7333
19. apr 2024

@mamatroch nie, su to kapsule. sacky su len na predpis.

mihula
19. apr 2024

@10zabka skús si o tom niečo naštudovať a potom mudruj