Oplatí sa kupovať macík, ktorý vydáva biely šum a svieti?

16. feb 2024

Oplatí sa kupovať macka ,ktorý vydáva biely šum a svieti? Alebo také niečo? Využili ste to pri babatkach ? Stojí okolo 70 eur preto zvažujem, či áno, či nie. Vďaka za rady

pink_lady
16. feb 2024

pusti na YT henryho

rurutiax
16. feb 2024

My máme šum od myhummy a máme takého zajačika za 35€. Už to mi prišlo dosť, neviem čo to za šum si pozerala, ale 70€ je riadna pálka.

petronellla87
16. feb 2024

Na biely šum stačí appka v mobile😊

domka222
16. feb 2024

Zapni len v telefóne ako radí
@petronellla87. Minule akurát dr hovoril o bielom šume. Vraj pre vývoj detského ucha je najlepšie pri spaní ticho🤷‍♀️

patinqaa
16. feb 2024

Oplati sa kupim sumiaci medved. Mame Myhummy jeden v kociku a jeden v postielke. Kazdu noc mu to pustame od narodenia.
Nie telefon mu nechcem pchat ku hlave.. tak radsej takto
Okludnuje ho to a vie ze sa ide spat

petamich
16. feb 2024

my sme nevyuzili nic take 🙂 kazde dieta je ine

bubuzu
16. feb 2024

Ja som prvý mesiac a pol keď už fakt to inak nešlo, púštala biely šum z YouTube. Aj to len na chvíľku, dokým zaspala. Podľa mňa vyhodené peniaze, vôbec to napr.na tvoje dieťa nemusí zaberať alebo to nebude treba.

lamonita
16. feb 2024

@bubuzu najskôr si na vlastnom dieťati zisti, či mu to vyhovuje, použi youtube. Ak sa stane na tom závislý, kúpila by som bez problemov

autor
16. feb 2024

@patinqaa poslete link ? Ja som pozerala teraz toto https://www.shop.myhummy.sk/p/32294970-myhummy-...

monicatko20
16. feb 2024

Ahoj, my mame tohoto a teda za mňa super.. malému sme ho kúpili keď mal 5-6m neviem presne, teraz ma 17m a zaspáva s ním stále.. svieti a hra melódie pol hodinku ,za mňa super vec 😇 dokonca keď sa v noci zobudí, sam si ho zapne 🤣🤣

fiafia
16. feb 2024

Moja dcéra má sedem rokov a doteraz takéto veci miluje.

autor
16. feb 2024

@monicatko20 ďakujem toho som.tiez pozerala len to bruško je tvrdé nie ? Keď s tým spinka ma to v postieľke neudrie sa o to ? Zato som pozerala tých celoplyšových

jar_ka
16. feb 2024

My sme používali od narodenia cca pol roka, mali sme zajaca Moonie po 30min. sa sám vypol a zapol sa aj na plač dieťaťa, a od svokrovcov sme mali medvedíka od Chicco, toho mala rada keď už bola väčšia (okolo 11m)a zapínala si ho sama 🙂

monicatko20
16. feb 2024

Bruško je tvrdé áno..ale nevadí nám to 😊 nebuchol sa o to ešte.. a hlavne sa mu páčili vždy tie hviezdičky, a mne to, že sa svetlo dá stlmit a nesvieti tak moc..za mňa super aj keď som dudku musela v noci hľadať,malého to nezobudilo 😊

monicatko20
16. feb 2024

My sme kupovali v draciku, tuším ich ešte majú, môžeš zbehnúť kuk 😊 macko celkovo je hebučký a hlavne nežerie moc baterky..mne bolo blbé mať zapnutý šum keďže spi malý s nami v spalni, nás to rušili a zas telefón by som malému k hlave nedala 🫣

monicatko20
16. feb 2024

@lamonita no neviem ci je výhra naučiť dieťa byť od týchto veci ,,závislými,, 😉 Asi by ma cvaklo keby som aj cez deň musela dieťa takto uspavat..poznám mamičky ktoré deťom púšťajú šum napríklad nonstop (celu noc ) abez toho im ani cez deň nezaspia..🫣

lamonita
17. feb 2024

@monicatko20 ale ved to je rozhodnutie autorky, že chce používať biely šum. Nikde sa nepýta ci je to "zle alebo dobre ". Pyta sa ci kupit. Moja rada najprv skúsiť YT a ak áno, potom nech investuje.

patinqaa
18. feb 2024

Posielam paci sa: https://www.shop.myhummy.sk/p/32295015-myhummy-...
Mame kus iny tvar ale jedna sa o premium. Je to super lebo ak babo zacne plakat alebo rozpravat zapne sa sum aj o polnoci. Super vec
Druhy mame basic ten ide len ked ho zapnem a idem cca hodinu a vypne sa.