Stredná odborná škola dopravná Martin

23. apr 2024

obraciam sa na vás s prosbou o radu. Moje dieťa sa chystá na strednú školu a uvažuje nad Strednou odbornou školou dopravnou v Martine. Veľmi ho láka oblasť dopravy a techniky, a preto by som rada zistila viac o tejto škole.

Máte s ňou niektorá z vás skúsenosti? Ak áno, aké? Boli ste spokojné? Aké sú silné a slabé stránky školy? Ako prebieha vyučovanie? Aká je úroveň výučby? Aké sú možnosti praxe?
Ako to tam funguje? Aké je prostredie v škole a na internáte?
Ďakujem!
P.S.: Ak máte deti, ktoré chodia na inú strednú školu dopravnú na Slovensku, tak sa prosím podeľte tiež o skúsenosti.

deti95060810
23. apr 2024

žiadna sláva.. poobzeraj sa po inej škole.

autor
23. apr 2024

@deti95060810 mozes viac priblizit o tejto skole budem rada dakujem

cokoladova_babovka
23. apr 2024

Za mojich čias (mám 30) tam chodili najhorší žiaci v Martine. Ti, ktorých nikam inam nezobrali.

lu966
24. apr 2024

Keďže má noveho riaditeľa môže sa veľa vecí zmeniť. Pred tým áno nebola to žiadna sláva ale ani to nebolo také hrozné ako to niektorý dokážu opísať ( tak sa dá opísať každá škola ). Chodila som aj tam ale aj do TN na dopravnú a nároky boli +- rovnaké akurát, že tu chceli ani žiak chodil na prax väčšinu štúdia len na školu a potom niekam do firmy a v TN ak bol záujem mohli chodiť od 2. ročníka do firiem. Internáte sú skoro všade tiež dosť rovnaké.

autor
24. apr 2024

@lu966 vraj novy riaditel sa snazi robit vela pre skolu aj ked bol len zastupca co som pocula tak uvidime

lu966
24. apr 2024

Áno poznám ho keďže tam robí už viac ako 10 rokov a už dávno bol dosť premotivovaný aby bolo všetko ako má.

autor
25. apr 2024

@lu966 ako to myslis? premotivovamy aby vsetko bolo?

knajula
26. apr 2024

@cokoladova_babovka moja ma tiez 30r a ona rada chodila do skoly, zmaturovala, aj synovec a obaja sa uplatnili.
@lu966 kto je tam teraz riaditelom? Nasla, som, ze stale je byvala riaditelka.

lu966
26. apr 2024

@knajula Dušan Striško