Športový kočík pre veľké dieťa

kajka951
24. apr 2024

Ahojte, zháňam športiak pre 2r dcérku, obe moje baby sú po mužovi veľmi vysoké, potrebujem nejaký športiak ktorý v ľahu bude čo najdlhší aby sa dcéra pohodlne vyspala. Pri prvej som mala Britax B Motion 4plus, bola som veľmi spokojná bol to obrovský kočík ale strašne ťažký. Poraďte mi prosím nejaký, ktorý keď rozložím bude čo najdlhší a aby nebol príliš ťažký. Ďakujem.

lualjosa
24. apr 2024

@kajka951 Oyster Zero, este minuly rok na dovolenke v nom vecer spal 4rocny 116cm dlhan. Mozno uplne najdlhsiu loznu plochu nema, ale extra siroke sedadlo to vynahradzuje, syn tam vedel pekne na boku schuleny lezat. Kocik je pevny a pritom pomerne lahky (tusim 8kg), spratny a obratny. Inak syn v nom spaval dlhe poobedne spanky od 1 do 3 rokov (doma cez den ani za svet nespal).

lelelienka
25. apr 2024

My sme nedavno boli v obchode akurat vyberat sportaky, sice pre mensie babo, ale najvacsie co tam asi mali sa mi zdal od Valcobaby model Trend a vyhoda je, ze ide do naozaj uplneho 180st lahu a je jeden z najlahsich ake tam mali, vazne. Teda myslim okrem tych “akoze kocikov” co vyzeraju ako pre babiky 😁 Ja by som ho hned na mieste kupila, keby sa dalo otacat sedadlo, neviem ci to je tvoja poziadavka (my sme potom brali trend ultra - mensi, ale otocny)

taktotedanie
25. apr 2024

Carrelo bravo plus?