Britax verzus Moon

mirimooch
22. feb 2019

Ahojte baby. Aké máte skúsenosti s kočíkom Britax Roomer B-motion 4 plus a Moon Nuova 2018? Ide mi hlavne o športovú časť. Britax je najväčšia/najdlhšia športová časť na nožičky a rozmýšľam či neni zbytočne veľká. Moon sa mi zdá príliš maly. Prosím poraďte. Ďakujem

dori92
22. feb 2019

@mirimooch moon nuova som mala pri prvom synovi, super kočík ale bohuzial vyrástol z neho, tak sme kupili bmotion 4 plus. Sú to vlastne dva kočíky ktoré som doteraz mala 😂
Ak ho chces pre malé babatko tak na britaxe je nevyhoda že sa nedá otocit oboma smermi, čo pri moone ide.u nás to znamenalo vozenie tvarou odomna asi od 8 mesiacov... Inak na britax nedám dopustiť. Áno je veľký a dlhy ale pohodlny pre maleho a o to mi šlo. Moon bol zas super na tie prvé mesiace...

mirimooch
autor
22. feb 2019

@dori92 ďakujem ti moc za odpoved.
Ten Moon sa mi fakt páči, ale chcela som jeden kočík na cely čas čo bude mala potrebovať kočík 🙂 Vlastne je to moje prvé bábo a takto si to predstavujem, neviem či je to aj take jednoduché v praxi.
Čo sa týka Britaxu, niekto hovorí, že je to dobre ak si dieťa zvyká nevidiet mamu nonstop, iný zas hovoria, že by malo, tak fakt neviem

dori92
22. feb 2019

@mirimooch nemusí to byt zle pre dieta že mamu nevidí, ale pre mna ako pre mamu to bolo zle, predsa len som este chcela na maleho vidiet a chybalo mi to.. 🙂 no pokiaľ ti toto nevadí tak britax je super... Ale teda podla mňa ani moon nieje najmensi kocik, kamaratka v ňom ešte vozi jeden a pol ročného.. Závisí aj od velkosti dietatka..

mirimooch
autor
22. feb 2019

@dori92 super, ďakujem 🙂