Zhoršený stav po návrate z nemocnice

petermoro123
11. mar 2022

Ahoj, prosím vás o radu, pomoc. Ja už neviem čo mám robiť. Som zúfalý a najradšej by som tu na tomto svete už nebol. Predvčerom som sa vrátil z nemocnice... V nemocnici mi bolo celkom fajn. No ako náhle som sa vrátil domov, tak sa môj zdravotný stav zhoršil 😔 mám vtierave myšlienky že môžem niekomu z mojej rodiny privodiť smrť. Alebo mám strach že budem počuť hlasy v hlave 😔 mávam aj úzkosti už od rána... Prosím pomôžte mi. Prosím o radu

zmrzlinka2021
11. mar 2022

@petermoro123 daj sa hospitalizovať znova na psychiatrii

nafka0483
11. mar 2022

@petermoro123 V nemocnici ta nenastavili na lieky? Beries ich tak ako predpisali? Urcite treba komtrolu u lekara, mozno ipravit davkovanie, mozno este dlhsia hospitalizacia, mozno pridat k liecbe aj psychoterapiu.

mariaveronikag
11. mar 2022

@petermoro123 porozprávaj sa o tom s lekárom...o tých hlasoch, úzkostiach, pocitoch. My Ti tu pomôcť radou veľmi nevieme. Nemáš v rodine niekoho, kto by Ťa podržal, keď je Ti takto? 🙏

petermoro123
autor
11. mar 2022

@mariaveronikag rodičia sú na mňa naštvaný keď spomeniem že mi nieje dobre

petermoro123
autor
11. mar 2022

@nafka0483 nastavili mi lieky, no asi nepomáhajú

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petermoro123
autor
11. mar 2022

@zoro9836 veľmi chcem aby tie myšlienky prestali 😔

mistymay33
11. mar 2022

@petermoro123 chod k psychologovi, sam si s tym nepomozes. Povedz svojmu lekarovi, ze ti lieky nezaberaju, nech ti ich zmeni, alebo zmeni davkovanie. Ale hlavne navstiv psychologa, nech ti s tym pomoze.

mariaveronikag
11. mar 2022

@petermoro123 nie je dôvod, aby na Teba boli naštvaní, to nie je Tvoja chyba. Potrebuješ odbornú pomoc, liečbu, potom tie myšlienky prestanú.

marianarem
11. mar 2022

@petermoro123 A v nemocnici si sa preco takychto veci nebal a nemal si uzkosti? Treba najst pricinu, ja urcire odporucam psychoterapiu.