Tehotenské príznaky každý mesiac

oknibukaj
27. máj 2020

Dievčatá, máte niektorá pocit, že ste tehotná - a to každý mesiac? Príšerná bolesť a pnutie v prsníkoch, nálady ako na bobovej dráhe, citlivosť na pachy, pichanie v podbrušku... Najskôr som si myslela, že som naozaj tehotná, testy negatívne, MS vždy prišla .. alebo že došlo k zamlčanému potratu... ale keď už to začalo byť na každomesačnom poriadku - popravde, lezie mi to už na nervy... Je isté, že nemôžem byť každý mesiac tehotná... gynekologička povedala, že je to normálne. Vážne je to normálne? Tento problém registrujem minimálne 1,5 roka (cca 2 roky od pôrodu). Stretla sa s tým niektorá z vás?

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miakey
27. máj 2020

@oknibukaj áno, je to PMS. Ja to tak tiež mávam každý mesiac. Keď som otehotnela, myslela som si, že už každú chvíľu dostanem menštruáciu, lebo tie priznaky boli úplne rovnaké.

lenka2710
27. máj 2020

@oknibukaj PMS to bude, ja som sa pred kramami cítila rovnako! Boleli na prsia, celkovo som sa necítila ok, bývalo mi zle, keď skončili krámy tak bolo všetko ok a cca týždeň a pol pred začatím MS zasa! A ešte som potom zistila, že mám málo železa a preto mi aj cez MS bývalo naprd, cítila som sa slabá, stale by som len spala, nechcelo sa mi ani ráno vstať z postele

oknibukaj
autor
27. máj 2020

je to fakt naprd pocit ☹ len chodim po dome a rozdychavam, tak ma napina na vracanie.. pri nadychu ma picha v prsiach tak, akoby som v nich mala zapichnute noze... co vam na to pomaha, baby? Existuje nieco na ulavu od PMS? ☹ Mnohi sa z toho smeju, ale ja mam fakt pocit, ze by som niekoho zabila, taky hnev.. z nicoho nic ☹ inokedy je mi len do revu.. pred porodom som nic take nepoznala... a najhorsie je, ako pisete, ze o tyzden a par dni po MS to prichadza znova a trva to aj 10dni pred dalsou MS...a kazdy mesiac znova a znova a znova... ☹

sense
27. máj 2020

Je to pms posledne mesiace to mam kazdy mesiac , neviem teda ci je to vekom....1x som si myslela ze som tehu lebo aj ms meskala ale test negativny... potom o par dni prisla ...pri dalsom mesiaci som to uz ako tehu priznaky nebrala aj ked teda pnutie v prsiach mi ide fest na nervy aj kvoli behu 🙈
U mna to prichadza po ovulacii a ked dojde ms tak ulava

scila
27. máj 2020

@oknibukaj ja som si už tiež pár krát myslela, že som tehotná. Počas ovulácie strašná únava, pocit na vracanie,bolesti v krížoch.... pred pôrodmi som nič také nemala. Začalo to asi rok po poslednom pôrode, trvalo to cca rok a postupne mám pocit, že sa to zmierňuje... akurát kríže má bolievajú viac