Je to príznak tehotenstva?

baby_28
5. máj 2023

Ahojte baby ,
Pred pól rokov som bola na kyretazi kvôli zamlčanemu potratu , v novembri som ms nemala až potom v decembri a od vtedy mi ms chodila stále , buď prišla skôr alebo neskôr ale stále prišla . V Apríli som bola na prihliadke u gynekológa a všetko bolo v poriadku . Lenže už od apríli som nedostala ms a je to uz 46 dni bez ms. Ale prsníky ma veľmi bolia a mám pocit že sú ťažšie a bradavky sú veľmi citlive na dotyk . Mám to uz tak cca 2-3 týždne . Mohlo by to byt tehotenstvo ? Pretože my sme to neplánovali a čo príde to príde išli sme ďalej .
Mám v pláne si spraviť tehu test , ja sa chcem len informovať

nelca0510
5. máj 2023

@baby_28 ahoj. My nevidíme do tvojej maternice. Môže to byť x veci. Zajtra ráno kúpiť test a ocikat ho

13riska13
5. máj 2023

Jedine test ti da odpoved 🙂

stellarstar
5. máj 2023

@baby_28 nič iné ti neostane ako kúpiť test, ako uz vyššie spomenuté my do teba nevidíme nemôžeme vedieť co tam máš. Takže test a dr

ls56
6. máj 2023

Priznaky PMS a tehu su vzdy takmer identicke. Takze bud je to zacinajuca MS a teraz mas PMS alebo je to tehotenstvo. Zistis to tak ze si spravis test, lebo tu ti nikto neda zazracnu odpoved na otazku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre