Ako spevniť ovisnutú kožu?

28. jún 2022

Ahojky baby cca 8 týždňov chudnem s kalorickymi tabuľkami, mala som 93 kg pri 160cm na začiatku a teraz mám 84kg po tých 8 tyzdnoch. Chcem sa opýtať ako mám spevniť telo? Hlavne brucho, nechcem ísť na plastiku brucha no koža mi trošku už začína ovisat. Sú nejaké vhodné krémy prosím? S cvičením na doporučenie jedného trénera mám začať až keď budem mať 80kg a menej aby som si neodpalila kĺby a aj to mi vraj dá na začiatok iba nejaký pilates... Ďakujem vám za rady

dadis
28. jún 2022

Gratulujem k takemu uspechu 💪. Co sa tyka koze...velmi zalezi na veku, genetike, casu..ved uvidis, ked dchudnes na zelanu vahu, zastabilizujes, ze co koza bude robit...ale odporucam napriklad studenu sprchu na prekrvenie, su aj mlieka firming, ale neviem ci pomahaju..neskusala som

autor
28. jún 2022

@dadis no mám 34r a teda dva pôrody za sebou kde som sa počas tehotenstva doslova vyžrala z 56 na 93 ach jaj 🙉tak teda snáď sa to nejak podarí stiahnuť, ďakujem pekne 🥰

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janai1
28. jún 2022

@cocolino234 vieš odporučiť aj nejaký konkrétny kolagén? 😁

autor
28. jún 2022

@cocolino234 ďakujem krásne napísané 🥰 ja kolagén mám doma žraločiu chrupavku od namaximum a bielkovín ako tofu jem fakt veľa veď vďaka nim mi tie kilá aj zliezli dole a nechudnem úmyselne že teraz chcem 5kg ja mám len nastavené kaloricke tabulky a denne makra ktoré plním neprejedam sa a ide mi to takto dole. Tak teda pokračujem s kolagenom ak ho miniem tak kľudne si nechám poradiť aký konkrétne kúpiť, ďakujem 🥰❤️

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janai1
28. jún 2022

@cocolino234 áno tiež hľadám 3 😁 ďakujem za radu

atasina
28. jún 2022

Cauko, mohla by si mi napisat co take jes cez den a kedy, pre inspiraciu. Gratulujem k uspechu.

autor
28. jún 2022

@atasina ďakujem 🥰 dnes som mala raňajky 2ks toastovy chlieb s karičkou, paradajka, uhorka. Desiata vanilkový skyr, obed bulgur, kuracie prsia zapečené s mozzarellou, olovrant bolo hrozno broskyňa a ananás, večera tofu, ľadový šalát, čierne olivy, paradajka a trocha kuskusu taký šalát a zálievka s bieleho jogurtu 🙂

atasina
29. jún 2022

To znie super. Ako robis tofu? Ci aj studene sa da jest?

autor
29. jún 2022

@atasina nakrájam na kocky a osmahnem na olivovom oleji alebo vcelku dám zapiecť s hocičím ale aj studené je fajn 🙂