Ako povedať partnerovi, že mám mykózu?

esandkei
6. máj 2017

ahojte, fakt si neviem rady a prosím vás o pomoc, našla som si partnera o 12 rokov staršieho ako ja , nie sme spolu ani dlho , a spala som s ním 2x , druhý sex bol pre mna trosku bolestivejši lebo som bola suchsia ale potom to už bolo v poriadku. Na další deň som začala mat bolesti, pálenie a výtok tak som sla ku gynekológovi a zistil mi mykozu. Nikdy pred tým som týmto ochorením netrpela , a dal mi tabletku aj pre partnera. Strašne vás prosím o radu ako mu to povedať, proste cítim sa strašne zahanbene a nečisto.

dankabodvanka
6. máj 2017

@esandkei To on by sa mal tak cítiť, lebo ťa nakazil☹

nita216
6. máj 2017

kludne mu povedz ze si asi od neho dostala mykozu!ked ma aj on to uvidis na penise!zalud je zacervenana a ked prejdes prstom po tom tak take biele hrudky vzinknu!takze mozes si to aj unho prekpntrolovat!a dovtedy kym nie si ok a ani on nie je prelieceny tak ziadny sex!zbytocne. sa potom liecis ty ked on sa liecit nebude bo po prvpm sulozeni dostanes to naspat a to ani nie je prijemne ked mas mykozu bo potom si sucha a budes mat bolestivi sex!

sosovica
6. máj 2017

Prečo zahanbene?Nečisto?Povedz že maš problem a ako prevenciu nech si da aj on.No neviem na akej urovni mate zas vzťah po tejto stranke.A zrejme ta nakazil on.Nech si da aj on a hotovo.Hadam sk je o 12rokov starši ma dosť rozumu aby to chápal ;)

0silvia0
6. máj 2017

@esandkei povedz mu, že po sexe s ním si dostala mykózu a nikdy pred tým si to nemala. Čo je na tom? Keď spolu spíte, mali by ste sa vedieť aj rozprávať o reálnych a vážnych veciach. Veď sex je intímna vec, tam sa nehanbíš a povedať o zdravotnom probléme sa hanbíš?

danielahamar
6. máj 2017

normálne, daj mu tabletku a povedz, nech láskavo nespáva s viacerými naraz 😨 , ak je normálny, tak to pochopí, ak nie, tak ozaj spáva s viacerými

daduska3
6. máj 2017

No nemusela si to dostať od neho...stačil bazén, vírivka + oslabený imunitný systém. V každom prípade sa musíte preliečiť obaja.

dagaz
6. máj 2017

@esandkei no normalne mu povec ze mam mykozu😂😂😂mozno vyvali oci a nebude vediet o com tocis alebo bude presne vediet o com tocis a sklopi oci😂v tom propade to nebol bazen😂😂😂😂a mozno uz tabletky ma aj on😂😂😂no ale vazne..pokial sa neprelieci aj on tak ty budes zbytocne brat lieky lebo pri najblizsom sexe ta znova nakazi a bude to ako zacarovany kruh.

natalienka12
6. máj 2017

@esandkei prelieč sa tými tabletkami, čo ti dala lekárka, obmedz cukor, lebo to podporuje rozvoj mykózy a toho chlapa pošli kade ľahšie. A buď rada, že to bola len mykóza.

vanessa000
6. máj 2017

Každý kto ti radi že to máš ,,iba,, od chlapa klame a vôbec ho neposielaj kadelahsie lebo má iné a iné hlúposti čo ti tu píšu !!!...Mykóza vzniká keď ph sa výrazne zmení a buď si jedla viac sladkosti ,cukru a vtedy sa organizmus presladi alebo si jedla antibiotiká z ktorých sa ph naruší a namnozia sa baktérie z ktorých mykóza vzniká ,neboj sa mykóza má každá druhá žena a aj chlap a vôbec to nie je také vážne ako to tu opisujú ... Treba len posilňovať imunitu a vyhnúť sa keď ju máš čím najviac sladkému lebo cukrom sa to zhoršuje...Tabletku kľudne daj priateľovi s tým že mu to vysvetlis a ak je ok pochopí to ... Mykóza je častá u žien ale aj u chlapov len oni nemajú také príznaky ako my ženy nám to spôsobuje väčšie problémy ..Pálenie,rezanie,výtok a svrbenie ,bolesti pri pohľade.styku ..No dá sa to ľahko liečiť 😉

lilyianka
6. máj 2017

@esandkei normalne mu povedz,ze mas mykozu,mas tabletky kt.sa musis preliecit a dobre by bolo keby sa preliecil aj on...ak je rozumny pochopi to.....

Nechapem preco tu niektore spominaju,ze ho mas poskat kade lahsie alebo to mas od neho.....

Nemusis...pricina nemusi byt on...ale napr.antika,aquapark,bazeny,nosenie tango nohaviciek,antibiotika a pod.

dankabodvanka
6. máj 2017

@lilyianka Mykóza z tangáčov? Srandistka si riadna 🙂

natalienka12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dankabodvanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natalienka12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natalienka12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandala77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilyianka
6. máj 2017

.mykoza z tango nohaviciek moze nastat vtedy ak zena nedodrziava riadnu hygienu a nejake latky zo stolice sa jej dostanu do posvy..😀

natalienka12
6. máj 2017

@lilyianka odporúčam ti nereagovať na ňu

lilyianka
6. máj 2017

@natalienka12 chcela som veci uviest na pravu mieru....aby tu niekto nemal pocit,ze zavadzam alebo taram len tak do vetra

obsadenemeno
6. máj 2017

@natalienka12 a ja tebe odporucam uz nereagovat na nic....a ano, viem, som chudera....mas aj ine pomenovania ci mas ten svoj slovnik taky jednoduchy???

natalienka12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amelie2017
6. máj 2017

Ja som mavala mykozu vzdy pri novom partnerovi. Najprv z bozkavania herpes a pri sexe mykozu. Reakcia mojho tela na nieco nove.

obsadenemeno
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirro
6. máj 2017

Veď mu to povedz normálne,po slovensky. Treba preliečiť obidvoch.

evittam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bluka2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
obsadenemeno
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bluka2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
obsadenemeno
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
esandkei
autor
6. máj 2017

Fuha po niektorých veciach čo čítam, už ani neviem čo si myslieť, začínam ľutovať že som sa vôbec spýtala, ale ďakujem aj tak ...