Zápach z pošvy

mama4444
28. okt 2022

Dobrý deň ženy, idem tu trošku s nie typickou otázkou a o radu o pomoc pretože po XYoch vyšetrení odberov gynekológa a odpovedi že všetko je tammdolu v poriadku žiadne mykózy a podobne sú tam neni ani nikdy neboli PH je vyrovnané ..ze som zdravá A vzhľadom na to že momentálne nemám sexuálneho partnera uz viac ako pol roka , nerozumiem prečo Vždycky po hygiene ci po zobudení sa rano stále cítim smrad tam dole. , nie je to smrad taký že cítiť ako pod ( Že to cíti okolie ) ake ja to cítim keď idem na záchod Alebo s nohavičiek … neviem či mal niekto s týmto už skúsenosti alebo nejaká žena mi vie poradiť pretože už neviem kam a čo. Poprosím vás odpisovať mi normálne ďakujem za každú radu a pomoc.

lucka_ke
28. okt 2022

skús Canesbalance, je voľne dostupný v lekárni, je to gel v tubách, zavádza sa vždy večer
alebo probiotiká pre gyn. problémy tých je viac druhov, sú aj kapsule, ktoré sa prehĺtajú, aj také čo sa zavádzajú

mama4444
autor
28. okt 2022

@lucka_ke Dakujem pekne

katuskamala1
28. okt 2022

Skus bylinkove slipove vlozky su velmi osviezujuce a liečivé. Len myslim, ze sa pouzivaju mesiac a pol a potom polmesiac pauza. Ze povytahuju i nejake necistity a tak. Ja ich používam ked je von teplo a potim sa a tiez tam dole ten zapach nemusim.. Plus probiotika.

petruska12
28. okt 2022

@mama4444 s tymto sa zapodievam aj ja nenavidim to a uz neviem co

kiki234
28. okt 2022

Riesila som toto xkrat. Nic som nevyriesila akurat mi uz gyn povedal ze to sama prehanam. Mam potrebu sa aj viac krat denne sprchovat len aby som bola v pohode. Asi na tom nieco bude lebo som naozaj zdrava, len na seba som az privelmi hygienicka. Dokonca pre mna sex neprichadza do uvahy bez cerstvej sprchy, jednoducho bleee pre mna. Skusala som uz aj rosalgin a podobne veci nic sa nezmenilo.

petruska12
28. okt 2022

@kiki234 ja som tiez taka sprcha,sprcha ,sprcha

stanulienkat
28. okt 2022

@katuskamala1 to su ake prosim ta? Lebo dostat bylinky do vlozky este nikto nedokazal. Ale marketing robi divy.
Autorka- Canesten a podobne veci, ked si zdrava si urcite nedavaj. Narusis si floru a vypestujes rezistenciu . Skus tie probio tampony, alebo Rosalgin. Bohuzial kazda mame nejaky odor a vekom, hormonmi sa to meni. Ked si zdrava a nemas partnera-neries. A vela hygieny, hlavne s obycajnym mydlom skodi. Kup si myflo na intim hygienu, nos bavlnene pradlo a nie tango nohavicky.

lily14
28. okt 2022

Záleží aj čo jesť aj to ovplyvní pach

januska12323
28. okt 2022

Keď si zdravá tak ti nemá čo smrdieť, to je tvoja aróma proste. Bavlnené prádlo, meň častejšie ak sa "cítiš" a sprcha, nič iné.

katuskamala1
28. okt 2022

@stanulienkat nuž v tomto ja odbornik nie som.. Kuk google

marcellka32
28. okt 2022

Saforelle na umývanie, bavlnené nohavičky

marcellka32
28. okt 2022

@stanulienkat tiande má bylinkové vložky, mala som raz a mňa to stipalo🙂 a ževraj liečia aj neplodnosť, zázračné vložky

stanulienkat
28. okt 2022

@marcellka32 veď to.... napustené chémiou a tvária sa, že bylinky. Je to holý nezmysel.

marcellka32
28. okt 2022

@stanulienkat ja som to raz kúpila už dávno, lebo dcéra mala trošku problémy, ale aj ju to stipalo, a liečba neplodnosti vlozkami? Za mňa sprostosť

stanulienkat
28. okt 2022

@marcellka32 mozno boli na tej vlozke susene spermie😁

luccija
28. okt 2022

@mama4444 na tom mieste je vela potnych zliaz a kazdy ma svoju vonu.Ak hovori gyn.,ze si zdrava je to tvoja vona.Treba nosit bavlnene nohavicky a neriesit🙂

mondolina
28. okt 2022

@mama4444
tiež si myslím že je to prirodzený pach. Častým zbytočným sprchovaním si ničíš prirodzenú flóru pošvy.
Vadí to ešte niekomu okrem teba? partnerovi?

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadis
28. okt 2022

@mama4444 A aky to je vlastne zapach? Neviem si predstavit. Nemala si covid, ze sa ti zmenilo vnimanie pachov iba? Predtym, nez si mala tento problem, zvykla si si ovoniavat gatky a vonala si sama sebe? (zabite ma, ja to robievam, ja mam tu vonu rada 🙈)

viktoriaandrascik
28. okt 2022

@dadis ja tiež úplne krásna sladunka vôňa 😁😁

judit47
28. okt 2022

@dadis cuchas ci pouzite gatky?😅

kvietok2891
28. okt 2022
dadis
28. okt 2022

@judit47 Boze 🙈..normalne ked sedim na wc a cikam, nohavicky mam stiahnute nad kolenami, tak si k nim privoniam...mam rada tu vonu..ty si to nikdy neurobila?

kvietok2891
28. okt 2022

@judit47 🤣🤣

agajka22
29. okt 2022

aj cukrovka to moze byt vtedy sa meni zapach ale vtedy zvykne aj svrbiet dost

mandzula
29. okt 2022

@mama4444 nemusi to byt zapach z posvy, moze to byt problem mocu.

beckynka89
29. okt 2022

@mama4444 robili vám vyšetrenie aj na mykoplasmy/ureaplasmy?

moniczka31
29. okt 2022

@mama4444 ja by som si dala vyšetriť moč

20erika07
29. okt 2022

Mas to teda ok zo zdrav.hladiska, takze musis pozorovat, vylucit, vyriesit - aka je tvoja strava, ake spodne pradlo pouzivas, prasok/avivaz , oblecenie - prilis tesne? Popr.covid- zmena čuchu ,zvysene potenie tam dole a podobne veci ...
Odporucam uzivat probiotika, tvoja mikroflora bude stale tip top ... a dalej sa uvidí, musis skusat, zmeny, vylucenie...

mama4444
autor
29. okt 2022

@20erika07 prosim Vas a ake presne probiotiká by som mala začať prať ? Dakujem