Opakované mykózy

slavka1504
20. jún 2016

Ahojte ženy. Potrebovala by som poradiť. Už vyše dvoch rokoch mám neustále výtoky,párkrát som mala aj pálenie ,svrbenie a opuchy, no to nie je také časté ako výtoky. Gynekolog mi predpísal už rôzne tabletky a mastičky no bohužiaľ neúspešne. Dokonca mi robil aj vyšetrenia a všetko je ževraj v poriadku. Neviem si to vysvetliť. Aké máte s tým skúsenosti vy a čo vám pomohlo ? :/ :/ :/ Ďakujem za odpovede.

dominka11
21. jún 2016

Slaba imunita, treba ju posilnit a davat si velkyyyyy pozor na vsetko co ju moze skustit mykozu.

mezu
21. jún 2016

Ja som mala podobné problémy a mne pomohlo vyčistenie sa prostredníctvom stravy. Vylúčila som na mesiac a pol mäso, mäsové výrobky, pečivo, cestoviny, ryžu, zemiaky, sladkosti!!!, víno, jedla som pohánku, pšeno, tofu, ryby, kokosového oleja, kokosu, ryžové cestoviny, samozrejme zelenina, ovocie, ráno a večer som si dávala oreganový olej na zneškodnenie všetkých kvasiniek a mikroorganizmov, ktoré sa v našich organizmoch živia presne sladkosťami, mäsom...
A používala som aniónové vložky, ktoré takisto eliminujú množenie sa kvasiniek v intímnom prostredí. Je potrebné sa vyčistiť, aby ste sa zbavili problémov. Držím palce🙂

salamistka
21. jún 2016

mne nič nepomohlo, okrem jednorázovej tabletky bez lekárskeho predpisu Mycomax...dokonca aj všetko, čo mi lekár predpísal a vkladalo sa to dovnútra, mi zhoršovalo problémy...oni totiž veľmi neradi predpisujú lieky , ktoré sa berú orálne, len čípky a mastičky, ktoré mi spôsobujú ešte väčší zápal...

deltaa
21. jún 2016

moja sestra mala dlhorocne problemy a vsetko zabralo iba chvilku a vracalo sa to spat, nakoniec ked vymenila doktorku tak ta jej povedala no nic, mate take telo s takym zlozenym a pri takych a takych stavoch a podmienkach sa vam premnozia kvasinky a mate vytok az do zapalu. Jedine co jej odporucila bolo vacsia intimna hygiena nie moc parfemovane prostriedky najlepsie priamo na to urcene gely a obrusky, hlavne v teple zvysena hygiena a casta zmena cistej spodnej bielizne a najlepsie bavlnenej. Ja to mavam tiez a presne v takom obdobi ako ona, raz rocne si musim kupit kanesten tabletku s mastou a par krat natriet aj muzovi preventivne co ak by to aj on odo mna chytil a pouzivam 2x denne (rano a vecer si sprchujem + v praci intimne obrusky) . Ja ked sedim v praci v spotenych nohavickach tak sa mi to premnozi a nic s tym nespravim tiez iba zvysena hygiena. Keby som nesedela 8 hodin v kancelarii tak taky problem nemam

mezu
21. jún 2016

Kočky, ja som si práve objednala tieto nohavičky:

http://komfort-shop.sk/eshop/damska-bielizen/na...

Mali by obsahovať striebro, ktoré má antibakteriálne a protiplesňové účinky, je účinné proti plesniam a širokej škále baktérií (napr.: Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Chlamidiatrachomatis, Candida albicans) a ďalších patogénov.

Tak som zvedavá, ako to bude fungovať🙂

salamistka
21. jún 2016

@deltaa to je aj u mňa problém, ale mávam ani nie mykózy, ale zápal moč. mechúra, hlavne v lete, v najväčších horúčavách, keď sa spotím, to spodné prádlo potom je celé prepotené a už mám v mechúry aj baktérie nasťahované...takže sa prezliekam radšej viac krát za deň

luna379
21. jún 2016

Mykózu má na svedomí kvasinka zvaná "candida" , vaše telo ich má v tele skrátka asi príliš. Môže to spôsobovať nielen mykózy ale aj svrbenie uší, pokožky hlavy, tvorbu lupín a rôzne iné veci.

Treba dlhodobo držať protikvasinkovú diétu: http://www.medicpoint.cz/clanky/vyziva/diety/pr...

deltaa
21. jún 2016

@salamistka no preto ze tie bakterie sa ti dostanu aj do mechura typicky zensky problem, ja ked mam zapal tak najprv mi to zacne mechurom a potom uz ked ma zacne svrbiet tak aj zacne palit pri moceni, mne na to pomaha brusnicovy sirup z tesca a samozrejme aj urologicky caj

pekkka
21. jún 2016

wobenzim teraz velmi propaguju ..., ale mne sa najviac osvedčila kombinacia rosalgin easy a po cca 1 hodinke na noc Multy gyn -Actigel

no asi najviac mi pomohlo výrazne obmedzenie sladkého a laktozy

slavka1504
autor
21. jún 2016

@mezu Ďakujem 🙂 Napísala som Vám aj osobnú správu 🙂

slavka1504
autor
21. jún 2016

@luna379 Ďakujem pekne určite si to preštudujem 🙂 A som sama zvedavá 🙂