Knižka na večerné čítanie

martinaka3.5
22. nov 2014

Ahojte, svojim synom 4. a 6.rokov čítavam večer knižky, avšak nemáme už nič nové, tak čítame stále dookola..... máte nejaký typ na dobrú knižku (nechcú klasické rozprávky typu o Medovníkovom domčeku...)??? Čítavame knižky typu o psíčkovi a mačičke, Dinko, príbehy psíčka Lapaja, dobrodružstvo s myškami...

ervenka
22. nov 2014

@martinaka3.5 Budkacik a Dubkacik, Smely Zajko, Smely Zajko v Afrike, Tri mudre kozliatka- Jozef Ciger Hronsky.

lwhiterose
22. nov 2014

Cibuľkove dobrodružstvá, Nevedkove dobrodružstvá, Chrobáčikovia, Medvedík Pu, Rozprávková zima

pribinak
22. nov 2014

Tomas vlacik a priatelia

katkov
22. nov 2014

Pridaj sa do skupinky Nakuknime spolu do detskej knihy, tam najdes mnozstvo inspiracii na super knizky 😉

pribinak
22. nov 2014

Pytam sa krpca a hovori, ze Mach a Sebestova a Maxi pes Fik

zita19
22. nov 2014

@martinaka3.5 Kubko a Matko. Najkrajsie moderne sloenske rozprávky. Vlani vysla reedicia, este ich maju v knihkupectvach

hausknechtova
22. nov 2014

aj my si radi pred spanko čitame začala som s malou chodit do kniznice maju ju deti zadarmo a tak si mozeme poziciavat vzdy nove a nove knižky

meluela
22. nov 2014

Opice z našej police 🙂

sonka345
13. júl 2015
Používateľ sonka345 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka345.

Maťko a Kubko, MAcko Uško, Budkáčik a Dubkáčik - tie sú naše najobľúbenejšie 🙂

karolinka789
13. júl 2015
Používateľ karolinka789 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od karolinka789.

Tomáš a priatelia, Včielka Maja, Máša a medveď, Autá, Ľadové kráľovstvo 😉

veronikave
6. jan 2016
Používateľ veronikave je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikave.

My čítáme 21 príbehov o pirátoch a Jake a piráti ze země nezemě. Proste berie ich všetko o pirátoch 🙂

barca1205
11. jan 2016
Používateľ barca1205 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od barca1205.

A kde ste zohnali Jake a piráti ze země nezemě? U nás to nemajú a moj syn to tiež strašne žerie 😉

kikuleenka
11. jan 2016

Maria Lazarova - Adam a carovna smyklavka
Zuzana Stelbaska - Zornicka

Obe su krasne, take plne detskej fantazie 🙂

veronikave
14. jan 2016
Používateľ veronikave je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikave.

@barca1205 Ja som ju objednávala z www.egmont.cz 🙂

filomena
15. jan 2016

@martinaka3.5 Pipi Dlha Pancucha, Deti z Bullerbynu, Hastrošovci, Jurov zázračný liek, Čo si hračky rozprávali, Opice z našej police, knižky od Janosha, Listy od Felixa, Dobrodružstvá Jakuba a Vierky, Kocúr Findus a hurhaj v záhrade, Calvin nevie lietať. Klasickým rozprávkam ako si ich ja pamätám, moje deti neprišli na chuť...

paris3
15. jan 2016

trosku mimo temy 🙂 ale neviete mi poradit, kde kupit Pipi Dlhu Pancuchu? zevraj je beznadejne vypredana 😒

karolinka789
18. jan 2016
Používateľ karolinka789 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od karolinka789.

Teraz sme objavili rozprávku o Pampúšikovi, čítáme ju stále dokola. A ešte tri prasiatka 🙂

adinka83
23. jan 2016
Používateľ adinka83 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adinka83.

Vlk a sedem kozliatok, Červená čiapočka, Budulínek 🙂

martini
12. apr 2017

u nás (deti maju 3 a 5) teraz letí Pom Pomove rozprávky 🙂
a vďaka za tipy 🙂

zazun
25. apr 2017

Doktor proktor, Maly upirik, Ako Samko vycaroval duboveho muzicka, Hviezdny rytieri