adinka83
Používateľ adinka83 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adinka83.
adinka83
24. jan 2016

Neviem o tom, že by tu bola aj ona prepáč a mám pocit, že možno ešte v Nitre ale s istotou to netvrdím 🙂

adinka83
23. jan 2016

Má ho jedna moja kamarátka a nepovedala mi na neho pol krivého slovka, tiež si pozerala rôzne stránku aj to promo no veľmi ju prekvapil vonku, vraj je odolný a ľahčký, že sa pohybuje úplne elegantne a má skvelú tašku a veľmi si aj pochvaľuje jeho kolesá že by si ho kľudne kúpila aj znova. Choď do nejakej predajne a poprípade si ich porovnaj viac a sama uvidíš ako to pôjde 🙂

adinka83
23. jan 2016

Vlk a sedem kozliatok, Červená čiapočka, Budulínek 🙂

adinka83
22. jan 2016

trojkolka, taka ta plastelina co nespini, myslim playfoam ci tak nejak sa to vola, rozne kreativne stavebnice, kuchynku, babiky...pre dievcatka je podla mna plno veci 🙂 ale naj su kreativne hracky

adinka83
12. jan 2016

Ja mám tiež rada Vasilkovú ale super knihy sú aj Muži sú z Marsu, ženy z Venuše a spol. Tie knihy sú fakt super 🙂

adinka83
12. jan 2016

Ja mám celkom rada romány od T.Keleovej-VAsilkovej - také ľahšie čítanie zo života. už sa teším až sa mi zas niekedy podarí sadnúť ku knihe. Teraz totiž tiež čítam dokola O troch prasiatkach a Pampúšikovi 😉

adinka83
26. dec 2015

ahojte zienky, mate prosim niektora skusenost kupovania okuliarov cez net? Ci neoplati sa to takto? Neviem nemam ja ziadnu skusenost tak neviem ci vyberat v optike,alebo ma to vyjde niekde inde vyhodnejsie(?)

adinka83
23. dec 2015

Syn od susedov hrá na bicie a poviem vám, občas je to dosť na nervy. Takže ak máte radi susedov, určite elektronické a nech trénuje so sluchátkami 🙂

adinka83
23. dec 2015

určite by som hneď na začiatok neinvestovala do nového hudobného nástroja, najskor si skuste ci to dieta bude vobec bavit

adinka83
23. dec 2015

Darčekovú kozmetiku, penu do kúpeľa a župan

adinka83
26. nov 2015

@petusa2323 akurát mi prišlo vhod, pomaly rozmýšľam nad vianočnými darčekmi a amaminu by isto niečo také potešilo... @zanet63 tak potom prosim napis aky ma 🙂 diky diky

adinka83
20. nov 2015

@3kvietok3 a ako sa ti to nakoniec podarilo? 🙂

adinka83
11. nov 2015

Tak to je naozaj super darček, dedko sa určite poteší. 🙂 S našim to je trochu komplikovanejšie, nikde nehral, takže akordeón by ho asi nepotešil. 😀 Inak z tohoto eshopu som už myslím objednávala nejaké drobnosti pre syna (nejaké struny na gitaru) a všetko v poriadku. 🙂

adinka83
10. nov 2015

Ako tak pozerám, tak otázka je už dosť stará, no hádam moja odpoveď pomôže nejakej inej mamičke. 🙂 My sme sa tiež dlho nevedeli rozhodnúť, no nakoniec som objednala z internetu. Kamarátka mi poradila stránku truelifecare.cz. Tak som sa nechala prehovoriť aj ja a super. 🙂 Tiež sa dá použiť aj na tekutiny, alebo hocičo iné.

adinka83
5. nov 2015

Rozumiem všetkým snažilkám, ktoré musí neuveriteľne rozčuľovať takáto túžba. Ale ja presne viem čo cítíš. Od malička som túžila po deťoch ale hoci som si to nepripustila, v mojich predstavách som vždy mala aspoň jedno dievčatko. Teraz čakám tretieho chlapčeka a tiež ma bolí, keď sa poziem na sestrinu dcerku, na dcerky mojich priateliek, či len na cudzie dievčatko na ihrisku. Toto pochopí len ten kto to zažil. Svojich synčekov ľúbim nadovšetko na svete a za nič by som ich nevymenila, neľúbila by som dievčatko viac. Ale veim, že mi stále bude niečo chýbať. Možno je to sebecké, nevďačné a možno je to naozaj len o tom, že každý chce to čo nemá. Ale za svoje pocity nikto nemože

adinka83
4. nov 2015

Súhlasím s názorom, že liečba musí byť komplexná - teda vnútro, pokožka i psychika. Musíte sa dať dokopy po každej stránke a najľahšou cestou sa vydáte, ak zistíte, čo ekzémy sposobuje u vás. To je polovica úspechu

adinka83
16. okt 2015

Ak potrebujete poradiť ohľadom vášho miláčika, doporučujem ZOODOM. Ja som si tam zadovážila dvoch králikov zakrslých a vždy keď potrebujem s niečím poradiť, ochotne sa mi tam venujú. Tiež im tam nakupujem papanie i maškrty a všetko čo potrebujú k pohodlnému bývaniu. Sídlia v BA na Bajkalskej, takže ak ste z BA alebo okolia, skúste sa tam zastaviť. 😉

adinka83
9. okt 2015

@miriamka001 A kde tú kozmetiku kupuješ? Dá sa zohnať v nejakej lekárni? U nás ju nemajú

adinka83
9. okt 2015

Určite Máša a medveď 🙂 Výborné sú aj Slniečko a Šikovníček

adinka83
9. okt 2015

U nás sa najviac potešia Máši a medveďovi - v akejkoľvek podobe (knihy, plyšáci, časopisy, DVD). Ak ste tiež takí mášomedvedi doporučujem www.egmont.cz a o vianočné darčeky máte postarané 😉

adinka83
8. okt 2015

Miska a vareška, telefón, kamienky, gaštany, z normálních hračiek vkladačky, všetko, čo sa dá rozložiť, stavba veže z pohárikov, vláčkodráha, nákupný vozík, zvukové knižky 😉

adinka83
11. sep 2015

Moja rada, ktorú uvádzam na viaceré fóra znie - čím menej kozmetiky, tým lepšie. Tehotenstvo je proste naozaj "iný" stav a može sa stať, že budete citlivé na veci, ktoré vám predtím nevadili. Zmeňte prací prášok na prášok pre miminká, prípadne eko prášok, nepoužívajte aviváž, všetko žehlite, prípadne pridajte do prania trochu octu - pre dezinfekciu, možu vám vadiť nejaké potraviny. Kozmetiku používajte výlučne na citlivú pokožku a určite užívajte vitamíny, veď musíte sa starať nielen o seba ale aj o bábo. Mne tieto rady veľmi pomohli, držím palce, aby pomohli aj vám 🙂

adinka83
11. sep 2015

Vyhýbajte sa kozmetike, ktorú bežne používate, v tehotenstve vám može začať prekážať a používajte kozmetiku na citlivú atopikú kožu. Može vám prekážať aj prací prášok, aviváž, skúste začať používať len výrobky pre miminká. A pozor na stres, ten býva spúšťačom ekzémov. Držím palčeky 🙂

adinka83
11. sep 2015

Zbavte sa všetkých chemikálií - pracích práškov, ja používam eko prášok, žiadna aviváž, na dezinfekciu je dobré pridávať do prania trochu octu. A určite si nechajte urobiť alergologické testy. Za ekzémami sa veľmi často skrývajú alergie

adinka83
8. sep 2015

Tiež sme ho skúšali ale ekzém ešte zhoršoval. Všetky krémy pri atopickom ekzéme sú pokus omyl. Čo jednému pomože, druhému može uškodiť. Takže vyskúšajte a uvidíte. My sme správny krém hľadali pol roka. Takže držím palce 😉