Čo na rýchly rast vlasov?

27. apr 2024

Ahojte, poraďte prosím nejaký overený šampón alebo prípravok, vitamín na urýchlenie rastu vlasov. Ďakujem

dominikac321
27. apr 2024

nic ti nepomoze…

lizzygrant
27. apr 2024

methionin komplex

lenkaziva
27. apr 2024

Začať používať čisto prírodnú kozmetiku bez silikónov, pravidelne masírovať vlasovú pokožku, na noc zapletať vlasy, nenosiť drdoly a vysoké copy, pravidelne podstrihovať končeky (raz za 3-4týždne), pravidelné zábaly z henny, doplniť vitamíny do stravy, kvalitne sa stravovať a veľa vody piť. A vlasové hnojivo je fajn ale neurobí zázraky bez toho ostatného). A super tipy sú tu (ak vieš anglicky): https://www.youtube.com/@KatherineSewing

pluss
27. apr 2024

za mňa Plantur 21 ten ružový

autor
27. apr 2024

Ďakujem, skúsim... Kaderníčka ma tak zostrihala, že je to ozaj na zaplakanie a tým, že mám vlnité vlasy tak je to ešte horšie, viem, že to dorastie a chce to čas, ale ak tomu viem minimálne nejakými šampónmi alebo vitamínom dopomôcť, tak určite skúsim 🙂

barborka2708
27. apr 2024

Nič nepomáha...všetci mame geneticky dané rast vlasov. Všetky tie produkty ktoré to sľubujú sú len sídlo na peniaze.

stellarstar
27. apr 2024

Forcapil

caroline_
27. apr 2024

Mne začali rásť vlasy po rozmarinovom sampone, ja konkrétne používam značku Fressia, je to prirodna kozmetika, a este si zvyknem vmasirovat rozmarínový olej do pokozky, a chystám sa si urobiť aj rozmarinovu vodu, na YT je veľa návodov ako si zrýchliť rast vlasov, je to možné 🙂 žiadne ze neda sa neexistuje, len treba byť konzistenty a skúšať co sadne

dominikac321
27. apr 2024

@caroline_ a je odmerane vyratane cokolvek, ci by vlasy nenarastli za dany cas aj bez akejkolvek snahy?

caroline_
27. apr 2024

@dominikac321 mne vlasy dlhodobo asi nerastli, mala som ich roky v tej istej dlzke, po asi 2-3 pouzitiach tých výrobkov co som vymenovala mi narástli cca o 5cm,aj okolie si to všimlo

emili27
27. apr 2024

Skús Dixi šampón - lopúchovy. Aj vodu na vlasy lopuchovu. Mám dobré skúsenosti. Len nečakaj zázraky za týždeň.

autor
28. apr 2024

@caroline_ ďakujem za radu, tiež som názoru, že sa to dá a nejde len o genetiku 🙂

autor
28. apr 2024

@emili27 skúsim, ďakujem pekne 🙂 zázraky nečakám, ale tak ten čas prejde takčitak a ak to pomôže rýchlejšiemu rastu tak super 🙂

pamelalea
28. apr 2024

Ahoj ja používam na vlasy olej take červene serum od Loreal a pred umývaním vlasov si dávam ricínový olej aj na tri hodinky. Už ich mam krásne dlhé a stále to robím 😊 všetko z Dm.
Začala som dávať toto kombo aj mojej malej a tiež jej veľmi podrastli a zhustli vlasky

lizzygrant
28. apr 2024

@pamelalea ktorý presne ricínový olej z dmky ak sa môžem spýtať?

pamelalea
29. apr 2024

@lizzygrant tento 😊

summer23456
29. apr 2024

@pamelalea a to sa da vymyt normálne? Raz som to mala,on je strasne husty...

pamelalea
29. apr 2024

@summer23456 áno on je brutal hustý preto si dávam pred umytím.. normálne bez problémov sa vymýva

summer23456
29. apr 2024

@pamelalea no ja mam mastne vlasy tak sa bojim ze by som sa ho nebavila. Ako dlho ho nechávas posobit?

lenkaziva
29. apr 2024

@summer23456 ja mám tiež mastné vlasy a dobrý spôsob aplikácie oleja je pridať ho do heny a potom dobre umyť. Vtedy ti neostanú mastné vlasy.

summer23456
29. apr 2024

@lenkaziva hennu používam,dakujem