Prípravky na rast vlasov

elisimek
4. jan 2018

Ahojte baby, mate nejake sampony, pripravky, cokolvek ktore zaberaju na rast vlasov? Prosim len overene produkty. Strasne pomaly mi rastu a stve ma to.
Dakujem. 🙂

lillystranska
5. jan 2018

Ja používam od biodermi ale je to taliansky šampón. Po ňom mi rastu vlasy jak divé. Mala som po krk umývala som týmto šampónom a za tri mesiace boli po po krize

alaguema
5. jan 2018

stará dobrá žihľava a kvalitná henna. Žihľava vnútorne aj na oplachovanie po umytí. Vnútorne aj praslička roľná, obsahuje veľa kremíka, takže podporuje a spevňuje vlasy, nechty, obsahuje aj vápnik a iné minerálne látky. Ak vlasy stagnujú, problém je obvykle v tele a kadejaké vodičky, alebo šampóny to sami o sebe neriešia. Henna je tiež síce riešenie z vonku, ale ona vlas doslova obalí pigmentom a preto sú vlasy na pohľad aj na dotyk pevnejšie a hustejšie. Vlasy sú po nej naozaj krásne. Je to nie len moja dlhoročná skúsenosť, ale všade na fórach ti to baby, ktoré henujú, potvrdia.

marion09
5. jan 2018

vyzivovy doplnok DONNA HAIR

elisimek
autor
5. jan 2018

@lillystranska
@alaguema
@marion09
Dakujem, ste zlate. 🙂

drbodkaantivax
5. jan 2018

treba dihydrogenmonooxid do oci, neurony z corney interpoľujú s neuronmi z hypotalamu a cez nucleus supraopticus a tractus spinoolivaris ipsilateralne posobia na folikulus - vlasovu cibuľku. trigeminus vyhubi vsetky parazity. treba dat pozor na canis lupus, tento nozokomial napada vsetky domace potreby

notebook
5. jan 2018

@drbodkaantivax pre obyčajného človeka je toto, čo si napísala
veľmi nezrozumiteľné

marion09
5. jan 2018

@drbodkaantivax 👏si zabila

alaguema
5. jan 2018

@notebook je to úplný nezmysel. Canis lupus je latinský názov pre vlka a trigeminus je trojklanný nerv na hlave, ktorý žiadne parazity nehubí 😀

notebook
5. jan 2018

😅😅😅@alaguema

veronicka94
5. jan 2018

Vyskúšaj milvu, prírodná kozmetika neobsahuje silikóny, parabény, syntetické oleje 🙂 pomohla mi narástli mi vlasy,zhustli a prestali tak vypadávať.🙂 za pokus nič nedáš

lili3210
5. jan 2018

@veronicka94 , presne ako hovoríš. 🙂 Takto isto aj mne Milva pomohla. 👏 juchuchuuuu. Vlasy su dlhšie, hustejsie, pevnejšie, takmer vôbec nepadajú. Ja som veľmi spokojná. 😊

zuzkamargit
5. jan 2018

ja som uzivala vyse pol roka cisty methionin. S vysledkom som velmi spokojna. Poradila mi to svagrina, ktora sa pohybuje vo farmac.priemysle. Vsetky tie drahe tbl na vlasy ho obsahuju + nieco navyse samozrejme 😉 ale cisty ti uplne staci

caliel
6. jan 2018

Ja som pila praslickovy čaj a aj brala Biotin plus, používala vlasové vody Zn. Alpa a Dixi, v sezóne oplachovala odvarom z orechových listov. Vlasy mi riadne podrástli a nepadali. Šampóny z Kauflandu, bylinkové Zn. Carpathia na striedačku s inymi. Menej je niekedy viac.

elisimek
autor
6. jan 2018

@lili3210
@veronicka94 baby a ake produkty od nich mate? Lebo mne odpisali ze si mam objednat sampon s avokadom ale ked pozeram na ich stranku tak viacmenej aj ine sampony maju popis “podporuju rast vlasov” tak som teraz mimo z toho 😀

lili3210
7. jan 2018

@elisimek ja mam sampon, kondicioner, masku a sprej na vlasy s tym jezkom a este kondicioner silk hair. Tam je na obale taky kvietok. Striedam raz jeden kondicioner, raz druhy. Masku davam raz do tyzdna, alebo raz za 2 tyzdne.

veronicka94
7. jan 2018

Šampón avokádo taktiež obsahuje chinin,ktorý je proti vypadávaniu vlasov a ten avokadovy olej v ňom slúži na hydratáciu suchých vlasov 🙂 teraz majú aj novinku s kofeínom a chininom, je na zastavenie hormónu,ktorý je zodpovedný za vypadávanie vlasov

lucka_g9
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kosicanka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zlatican
4. nov 2018

Ja používam Eucerin,pretože je bez parabénov.Najprv som používala Alpecín,zabral dobre,ale,kedˇsom si prečítala,koľko parabénov obsahuje,tak používam už len šampóny bez parabénov.

smile31
13. aug 2019

@lillystranska ahoj ako sa tesne volá šampón? Dik

zlatican
13. aug 2019

@smile31 Eucerin Dermo capillaire Revitalisierendes

akecheta
13. aug 2019

@elisimek ryžová voda je záruka..za 2 týždne narastú cca o 2-3 cm

smile31
13. aug 2019

@akecheta ružová voda?

akecheta
13. aug 2019

@smile31 voda z ryže rYže

akecheta
13. aug 2019

za hrst ryže dat do flaše zaliať 2 dcl vody, nechať stáť 24h, sem tam pretrepať, scediť a vodu aplikovať na pokožku hlavy a masírovať pred spaním

via88
13. aug 2019

@akecheta tak toto je cista reklama na ryzu!
😄

akecheta
14. aug 2019

@via88 reklama nereklama...vlasy z toho rastú jak divé

merlinja
14. aug 2019

hennovala som - mám zdravé vlasy, umývala som len sodou a octom - bol to z prvu des. vrátila som sa k chémii. mala som aj z milvy ten s chinínom a ešte voľáky - už neviem, za mňa nič moc. teraz beží nejaký cesnakový, neviem. mne odporučili Capillan - je z lekárne, neviem presne cca 8€ a mám pocit minimálne hustejších vlasov.majú aj nejakú vodičku k tomu ale to som nebrala, sa mi nechce s tým prdiť. tento by mal zabraňovať aj vypadávaniu, neviem, dáko to nesledujem, ale keď umývam tak dosť vypadne, ale mám vlnité dlhé vlasy takže je to asi v norme. Každému asi niečo iné vyhovuje.

via88
14. aug 2019

@akecheta ved len zartujen 😁 skusim
A to netreba oplachovat?

smile31
14. aug 2019