Rast vlasov

11. dec 2022

Ahojte, poraďte prosím fakt niečo účinné na rast vlasov. Počula som aj o cesnakovom sampone... že z neho začnú rásť no tie moje akosi nič 🤔 dakujem.

viestta
11. dec 2022

Gény neobabre žiaden sampon

greta2017
11. dec 2022

Navstiv dobreho trichologa a ten ti moze pomoct ale ak mas "3 vlasy" na hlave necakaj ze z hociakych vitaminov ci samponov budes mat hustu hrivu🤷🏻‍♀️. Bohuzial....ja stale hovorim ze do rici, sme v 21.storoci ale na celulitidu, akne a huste vlasy nam este nikto nevymyslel "liek" 🤣 ( to len na odlahcenie, samozrejme viem ze su tu horsie veci ktore treba riesit na svete) ✌🏻 peace

rakywanda
11. dec 2022

Mne dosť vypadali po covide. Používala som šampón od Milva, vlasové vody od dixi a tabletky z DM-ky. Po cca pol roku sa padanie zastavilo a rastú nové.

stellarstar
11. dec 2022

Mne vlasy začali rast keď som užívala forcapil tabletky

nika_val
11. dec 2022

Každe vlasy maju geneticky určenú dĺžku do akej za život dorastú.. niektorej žene pod zadok niektorej max po plecia a ďalej to nejde..
Tak isto to je aj z hustotou.. ale ak ti v posledom čase vela vypadalo možno by sa dal ten opatovny rast podporiť.
Najlepšia rada je naozaj ten trichológ.. ale ak chceš najskôr skúšať bežnejšie veci tak mne osobne pomohol Alpecin šampon a tonikum plus užívať Zinok forte
A dalšia zasada co platí tak čo zaberá jednej žene vôbec nemusí tebe.. treba skúšať skúšať skúsať až kym nenajdeš niečo čo ti sadne
Ja som zatial vyskúšala: cesnakovy šampon, LR šampon a tonikum, Plantur 39, Lopuchovy šampon, Žihlavový, nejake vodičky z lekarne ale teda zabral mi až ten Alpecin

zuzanna33
12. dec 2022

Prvé je genetika ako už bolo spomenuté no nezáleží len na dĺžke pretože ak máš riedke a nekvalitné či už lámavé a suché nebude to nikdy dobre vyzerať. Vlas musí byť zdravý silný a to záleží od tvojej vlasovej pokožky o ktorú sa dobre starať či masírovať aby si "naštartovala "vlasové folikum preto aj v kaderníctve ti jemne umývajú hlavu a obnovili vyčistili pokožku ktorá prispieva k rastu .Výborný je Plantum Forte Tonikum a šampóny len prírodné brezovy,zihlavovy (vysušujú takže stačí málo) na rozcesanie olej nechtikovy ktorého si dáš pár kvapiek do dlane a rozceses sa lacno a spoľahlivo...Vlasy pri cesaní postupne od končekov a samozrejme zdravá strava a dostatok vitamínov

krstn003
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
provoke
16. jan 2023

tiež mám dobre skúsenosti s milva vodickou a šampónom, ktoré som striedala s kofeinovou vodickou. Vlasy rástli nové a aj do dĺžky. Po milva sampone sú vlasy dosť krepovite, takže treba ešte použiť kondicionér alebo masku na vlasy.

erikama8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz