Snažíme sa o bábätko a som zúfalá

nataliiinatalka
19. apr 2024

S partnerom sa snažíme o bábätko .. v tento mesiace sme to skúsili už asi 3 krát na plno žiadna ochrana nič .. ale na ten 3 krát to bolo podla mňa asi istejšie lebo som mala plodne dni mala som priesvitny naťahovaci výtok a strašne zo mňa tieklo ako mokré mala som pocit ze som sa pocikala .. to bolo nedeľu 14.4 včera 18.4 som mala taký lepkavy biely vytok a boleli ma veľmi prsia 19.4 a dnes pociťujem ako keby bolesť pod bruchom a také pichanie aj v krížoch ma pichlo dosť krát a mam také špinenie ako keby hnedé a pocit ako keby mi ma prísť menštrucia ale prsia ma nebolia … čo si o tom myslite vy s vašej skúsenosti .. ja už neviem som s toho na nervy .. v od nedeľi by bolo podľa mňa skoro na uhniezdovanie ?? Ja si myslím ze hej ☹️

sense
19. apr 2024

@nataliiinatalka áno od nedele by bolo veľmi skoro keďže vajíčko sa uhniezduje 7-10dni a potom začína produkovať hcg. Počkaj do ms a ak nepríde skus test držím palce

deti95060810
19. apr 2024

zbytočne sa takto týraš a pozoruješ... ak príde ms budeš len neskutočne sklamaná.

nafka0483
19. apr 2024

@nataliiinatalka Tento mesiac ste to skusili 3x a...? Co teraz cakas? Ved az ked ti ma prist menstruacia, tak uvidis ci sa podarilo, z coho si teraz zufala?
Ako dlho sa snazite?

dzulli1980
19. apr 2024

Vypusti to z hlavy, miluj sa s partnerom lebo máte chuť, nie preto, že musíte, lebo chcete splodiť dieťa ... trikrát naplno je nič ... my sme dcéru splodili po 9-mesiacoch, čo sme išli "naplno", my sme sa nejako neupínali na plodné/neplodné dni, proste sme si povedali, podarí sa/nepodarí, nič sa nedeje ... naozaj, skús na to nemyslieť, lebo naozaj budeš mať problém ... v hlave, nie tam dole ... psychika je alfa omega ... keď sa nebude dariť rok, vtedy začni riešiť.

haraburdova
19. apr 2024

Och, uplne ta chapem. Tiez som sa podobne tyrala priblizne pred rokom a pol a plakala pri kazdej menstruacii.
Nesleduj to. Chill a pokoj. Babatko pride 🙂 Jedna vec ale - ja som to tiez volala "snazenie sa" ked sme s manzelom mali 1-2x do tyzdna nechraneny sex, avsak jedneho mesiaca som si povedala ze to poistim a oznamila som muzovi ze ked mi skoncia kramy, budeme sa snazit kazdy den az dokym mi nepridu dalsie kramy len tak preventivne 😂 akoze po tyzdni to bolo vycerpavajuce ale o 4 tyzdne nato som videla prvy x svoje babatko na sone.
Hlavne pokoj. A skusajte castejsie. Moj prvy priznak bola bolest krizov a strasna ospalost, vycerpanie a strasna migrena. Tie mi vsak zacali ked som bola podla vsetkeho v tretom tyzdni.

deti95060810
19. apr 2024

@haraburdova preboha... to muselo byť o ničom - sex na povel...🙄😨

haraburdova
19. apr 2024

@deti95060810 ale kdeze, bola to sranda, bola to taka domaca svadobna cesta :D

nataliiinatalka
autor
19. apr 2024

@deti95060810 áno mas pravdu

joannita
19. apr 2024

@nataliiinatalka po 3 nechranenych sexoch si zufala? To vazne? Co budes robit po 10 rokoch snazenia sa?

danniiee8
19. apr 2024

Takýmto prílišným sledovaním sa si iba ublizujes. Okrem toho, čím viac sa sleduješ, tým viac na sebe pociťuješ známky uhniezdovania a tehotenstva (ktoré si iba vsugerujes) a tým viac si potom sklamaná.
Ak sa môžem spýtať, koľko sa už snažíte ?

loliki
19. apr 2024

@nataliiinatalka Prepáč, ale koľko sa vlastne snažíte? Koľko vôbec spolu chodíte, či tvoríte pár? Nenašla som to v príspevku. Plánujete sa vziať? Prečo sa tak moc snažíš otehotnieť ako slobodná?

nataliiinatalka
autor
20. apr 2024

@loliki 5 rokov sme spolu a bývame spolu takže spolu nechodíme a plánujeme sa vziať ..nesnažíme sa o to len tento mesiac 🤪čiže preto ma to trápi

nataliiinatalka
autor
20. apr 2024

@joannita bolo to viac krát však nemusim to všetko písať 😅

nataliiinatalka
autor
20. apr 2024

@nafka0483 tak skúšali sme viac krát ako tento mesiac však nemusim to písať koľko krát .. keby že len tento mesiac tak jasne ze to tu nepíšem sme ..bývame spolu a sme bolo pomalý 6 rokov ..

nafka0483
20. apr 2024

@nataliiinatalka Ok, ale viackrat je co? 2 mesiace alebo rok? Ak chces rady, tak treba napisat viac info.
Viem o com hovorim, snazili sme sa 3 roky.

loliki
20. apr 2024

@nataliiinatalka Možno sa musíte obaja spýtať lekárov. Možno je problém u neho, možno je problém u teba. Treba to zistiť u odborníkov.

nataliiinatalka
autor
24. apr 2024

@sense prišla ms už 5 deň ale mam slabú len trosku krvi a viac také do hnedá a ani bolesti nemám čomu sa čudujem lebo ja mávam strašne bolesti aj na druhý deň a silne .. len teraz mam tak ze ma pichá pod bruchom ako keby a cítim prsia také citlivejšie .. čiže neviem sama teda

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre