Snažíme sa o bábätko, mám tieto príznaky, bola som aj na pohotovosti.

maciatko93
5. okt 2018

Ahojte mamulky ... snazime sa o babo mam nepravidelnu MS plodne dni som mala 28-30.09 ... od 2.10. Mam slabe spinenie hnede sem tam aj cista krv do dnes spinenie hnedy vytok a bolesti ako pri MS udiera az do chrbtice dnes ma bolelo silno brucho tak som zasla na pohotovost a dr.skonstatovala ze ak sa snazim o mimi mala by som podstupit dreeling a laparku otazka znie mohla vidiet uz teraz na ultr.ak som tehu? Brala mi krv crp ale hcg nie ziadem zapal nemam ... mam diagnostikovane PCO a odpoved preco spinim vraj hormony ale mne je rano zle dlava ma mam zapchu sem tam hnacku umava a som citliva na pachy test som si robila ale zarial je negativny nigdy sa mi to nestalo aby som len spinila mate niekto stym skusenost dakujem baby

candies
6. okt 2018

@maciatko93 no na utz určite vidieť bič nemohla. Treba počkať a skúsiť test za týždeň napríklad 🙂

maciatko93
autor
6. okt 2018

@candies ste ma upokojila myslim ze sa to tento krat podarilo mam pocit taky mozno sa mylim ale 90% som tym presvedcena ... tak mam cakat viete asi kedy je najlepsie urobit tehu testik?

anitu
6. okt 2018

@maciatko93 od ovulácie aspoň 10-12 dní. Ne pozorujte sa. Bude čo má byť. Aj ja mam pcos, ako dlho sa snažíte?

maciatko93
autor
6. okt 2018

@anitu dakujem... snazime sa 5 rokov ...snazim sa nesledovat sa ... ale to spinenie ni nejde z hlavy nemozem za to preto viem ze sa nieco s mojim telom deje i ked neviem presne co ... a vam sa podarilo otehotniet cez PCO ako to svami riesi vas gyn.? Dakujem

anitu
6. okt 2018

@maciatko93 takto... Mne sa podarilo po 3.rokoch,skoncilo to MA. Teraz zase po 3 rokoch. Bola som na hyfosy(prefuky bez narkóze) to bolo ôk, samozrejme priateľ viackrát na spermiogram, 2x som mala iui. A podarilo sa mi v júni prirodzene. Od februára som cvicila, mesiac pred otehotnenia som nebrala ani inofolic. Takže mne asi pomohol pohyb, čistá kyselina listová, píla som čaj ostropec mariánsky, zdravšie jedla a aj zmenili polohu pri styku 😃ja, a mali sme zaplatené na výlet, tak som veľa rozmýšľala aj nad tým. Nevedela som sa dočkať.. Tak som nemyslela len na tehotenstvo

bebotka
6. okt 2018

@maciatko93 ono to špinenie môže byť aj nejaký výkyv hormonov a tie príznaky sa mi zdajú dosť skoro, ale bodaj by to bolo tehotenstvo, ked si to tak želáš, ak nie daj si spraviť tu laparku s tým dreelingom to ti neublíži a fakt môže pomôcť

candies
6. okt 2018

@maciatko93 áno najlepšie tých 10-14dni od ovulácie... 🙂 držím palce nech to vyjde

candies
6. okt 2018

@maciatko93 ináč PcoS mám aj ja ... plus nefunkcnu štítnu žľazu, cyklus 75dni cca plus mínus... tiež sa dlhsie nedarilo a už som to tu písala veľa krat, mne k otehotneniu pomohol Vitex jahňací - bylina, brala slm ju v tabletkovej forme 🙂 po mesiaci som bola v tom ani neviem ako

maciatko93
autor
6. okt 2018

@candies super dakujem krasne za odpisanie zo stitnou mam problem aj ja :( skusim to objednat a uzivat a ovulaciu ste mala normalne?

candies
6. okt 2018

@maciatko93 neviem ako som mala oblúku ... idem napísať Ss 🙂

janickacrazy
6. okt 2018

@maciatko93 ešte je veľmi skoro, ale ja ked som bola tehu tiež som mala podobné príznaky, akurát to špinenie som nemala, ale bola som unavená, bolo mi tak všelijako divne, tušila som, že som tehu a testy stále negatívne, vyšiel mi pozitívny až 10 dní po meškaní MS, čo už som začala aj pochybovať, či si to len namýšľam, tak dúfam, že aj u vás to dopadne dobre 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre