Snaženie o bábo a alkohol

1. aug 2022

Ahojte, mam taku mozno trocha divnu otazku...ale..snazili ste sa trosku obmadzit vasich chlapov ktorí si obcas vypiju nejako to pivo, vino ? V dobe ked ste sa snazili o babatko?
Nevravim ze uplne mu to zakazat, s kamaratmi do krcmi pit nechodi vôbec, za to som rada.
Len obcas doma si da hlavne teraz v lete to pivo, jedno ,dve.., ked su teraz rôzne akcie, rodine oslavy, svadby, letne akcie, dovolenky, cez vikend spolu nejaky ten pohar vina.. (tvrde obaja vôbec nepijeme)
V podstate cele leto takto..samozrejme nieje to kazdy den...myslite ze to nevadi?
Nemam sa bat toho keby sa nam aj teraz podari, nema to ziadny vplyv?

amonet
1. aug 2022

teraz ma mozno niekto ukamenuje ale co uz😅
my sme dieta splodili nie sme si isty kedy. bolo totiz po firemnom vecierku a boli sme obaja riadne opity😅 je z toho nadherne,zdrave,mudručne ukecane a ubehane dievčatko

adeladulova
1. aug 2022

Akoze ak sa podari, tak ci vadi ze v tom case bol opity napr? To nema ziadny vplyv na spermiu, neskor embryo a uhniezdenie a plod. Vela tehotenstiev je prave vdaka alkoholu. Opite pary zabudli na ochranu a po svete beha plno zdravych ludi 😄
Ak je alkoholik, moze to mat vplyv na spermiogram. Ale prilezitostne pitie nehra rolu

katka281
1. aug 2022

Nie, svojho chlapa som sa nesnazila obmedzovat ani teraz a ani v dobe, ked sme sa snazili o babatko. Ine je, keby denne stiahol nejaku tu sedmicku tvrdeho...to uz by bol "trosku" problem 🤔 mas doma uplne klasicku odrodu katalogoveho slovenskeho muza, dopraj mu sem tam zresetovat pri pive 🤷‍♀️

autor
1. aug 2022

@katka281 nie nastastie to tvrde u nas vôbec..maximalne mozno cez vianoce jeden poharik, co bolo naposledny

stellarstar
1. aug 2022

Prvé týždne plod nie je na matku napojenú tak pivko vínko neuškodí samozrejme s mierou

autor
1. aug 2022

@stellarstar viem..ale skôr som myslela tie spermie ci to nejak neovplyvni ak chlap pije

stellarstar
1. aug 2022

Jasné že ovplyvňuje, ale tiež rozdiel či chlap ( teraz myslím všeobecne ) každý deň pije a či veľa pije a či len pivo alebo aj tvrdé. Spermie ovplyvňuje aj teplé a tesné oblečenie, nosenie tel vo vrecku, PC na stehnách, fajčenie atď

ninka99865
1. aug 2022

Riešila by som to ak by mal vyslovene otrasný spermiogram.. ale Inac sa nestresuj

autor
1. aug 2022

@ninka99865 tak neviem aky ma, kedze prvy pokus o tehotenstvo bol MA v 7tt, (vyslo hned na prvy pokus) teraz sa pokusame druhy krat

stellarstar
1. aug 2022

A dodám ze spermiogramm sa mení aj vekom . Skúšali ste nejaké doplnky?

autor
1. aug 2022

@stellarstar zatial nie, ja mam 29r a on 28r

autor
1. aug 2022

@stellarstar pytala som sa na tie doplnky hned po MA, Dr povedala ze netreba, ze staci zdravy zivotny styl

ninka99865
1. aug 2022

Aspoň kyselinu listovú a D

basska_b
1. aug 2022

Muz sa v oktobri neobmedzoval, bolo z toho missed abortion, potom uz som si ho lepsie postrazila... a podarilo sa... za mna urcite obmedzit...

autor
1. aug 2022

@ninka99865 tú ja uzivam, uz dva mesiace

stellarstar
1. aug 2022

To hej zdravý životný štýl ta kyselina listová ako uz spomenutá nezaškodí a on môže folandrol či jak sa vola co majú chlapy a ty môžeš dat aj inofolic

autor
1. aug 2022

@basska_b myslis ze MA, mohol byt z toho ?

basska_b
2. aug 2022

Vies co, ja samozrejme neviem... clovek po MA vzdy hlada dake zdovodnenie. A kedze lekarske kruhy to vysvetluju ako "nahodnu geneticku vadu" (co sa cloveku tak lahsie prijma), tak som si vravela, ze mozno tam daco zle zmutovalo... mohlo byt aj z toho alkoholu, muz si kazdy den daval pohar vina k veceri. Je to taka vec, ktoru naozaj clovek vie na nejaky cas vylucit a tym aj ovplyvnit

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre