Som divná?

6. nov 2023

Mám 15 rokov som prváčka na SŠ. Nemám veľa kamarátov keď vôbec nejakých. Po škole idem hneď domov kde trávim čas s rodinou alebo sa ucim. Žiadneho chalana som ešte nemala, žiadna pusa a žiaden sa mi ani nepáčil. Víkendy trávim taktiež s rodinou. Nepijem, nefajcim nechodim na párty. Som kvôli tomu divná na svoj vek?

klarissa25
6. nov 2023

Vajcia so zarodkom ti vymazali tak treba založiť novú diskusiu ?

autor
6. nov 2023

@klarissa25 prosím?

autor
6. nov 2023

@klarissa25 to že nepijem nefajcim viem že je normálne aspoň by malo ale ostatne baby v mojom veku majú už nejaké skúsenosti aspoň s chalanmi chodia stále von s kamošmi a ja nič

januska12323
6. nov 2023

No a čo? Ja som mala prvého frajera na vysokej a myslíš, že mi niečo ušlo?

isis234
6. nov 2023

Nie si divná. Všetko má svoj čas. Čo má prísť, príde

kornelies
6. nov 2023

V 15 frajer, v 16 antika, v 17 utek z domu a byvanie s prvym frajerom. Takyto scenar som uz pocula, videla. Mlade 20 rocne zaby maju tolko negativnych skusenosti s muzmi, ktote si liecia antidepresivmi.
Omg v 15 som nic take ako si opisala, neskusala. A dufam, ze zostanes dlho normalna. 🙃

autor
6. nov 2023

@kornelies no pre staršie ženy je to normálka len čo mám v okoli pijú fajčia stále riešia chalanov a ja nemám čo riešiť a ani sa mi to nechce ale chcem nejako zapadnúť

yzomandias
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
midka
6. nov 2023

no ja mam 15 rocneho syna - nepije, nefajci, nechodi na party, nema frajerku....a nie nie je divny,,

dorothee
6. nov 2023

Z mojho pohladu nie si divna..Pre mna su divny ti co fajcia lebo nechapem preco to robia,ked to je skodlive,smrdi to a ide to do penazi 🤷🏻‍♀️
Nepotrebujes zapadnut a pretvarovat sa ze si niekym kym v skutocnosti nie si..Skor si skus najst kamosku ktora je ako ty,s podobnymi zaujmami..Z mojej skusenosti vztahy s chalanmi v tomto veku su velmi kratke ale priatelstva s kamaratkami vytvorene na strednej,mam doteraz 🙂

janababana
6. nov 2023

Prosim ta kde byvas v akom meste a na aku skolu chodis? Lebo sa mi len tazko veri, ze ani na skole ini spoluziaci nez fajciaci a chlast pijuci nie su. Btw, aj do buducnosti, vzdy je dobre mat aspon par priatelov. Cize ano, je divne ak ziadnych priatelov nemas. Snaz sa nejakych si najst, najma stredna skola je na to idealna, v starsom veku je to uz tazsie

autor
6. nov 2023

@janababana tak nie každý je taká povaha a v triede nieje ani jedna osoba ktorá by nemala vape a ja sa snažím 🤷🏼‍♀️

janababana
6. nov 2023

Naozaj???? Fakt ma zaujima kam chodis na skolu. Lebo tych par ludi co na SS su ani jeden nema vape a ani nefajci. Dokonca ani nechodia chlastat piatky do mesta

autor
6. nov 2023

@janababana chlastat chodí iba pár ale vape
nepoznám ani jedného z triedy ktorý nemá

dagmarovita
6. nov 2023

Neni si divna. Chovaj sa podla svojho rozumu.

dado777
20. dec 2023

Ja sa v tom úplne vidím, čo si písala. Na ZŠ som mal spolužiakov ktorí tiež fajčili alebo brali žuvací tabak. Teraz na SŠ už takí ľudia nie sú. Oni to robia len pre to, aby si našli frajerku/frajera. V dnešnej dobe je ťažké niekoho si nájsť keď som milý, nefajčím a nepijem.