Alkohol pri snažení sa o bábo

18. máj 2022

Ahojte, myslite ze je naozaj tak dôlezite uplne vylucit alkohol (myslim tym len vino, prosecco,..mozno pivo, tvrdé vôbec nepijeme)
Nieze si teraz budete o mne mysliet ze som nejaka alkoholicka alebo co 😂 to nie...ale tak poharik/dva vinka raz dva za tyzden myslite ze ani to by som nemala?
Tak lebo viete teraz ide leto, dovolenky a chlapovi taktiez to pivo zakazovat uplne nechcem.
Co myslite ma to nejaky vplyv na babo keby sa podari?

ninka99865
18. máj 2022

Všetko s mierou 🙂

lejusinka
18. máj 2022

Alkohol ma negativny vplyv na hormony. Ja som ho vylucila uplne lebo som chcela aby sa nam co najskor podarilo. Do nejake 8tt by to nemalo vplyvat na dieta ako take. To uz je na svedomi kazdej zeny 🙂

lesnajahodka
18. máj 2022

Podľa mňa nemá 🙂 nie samozrejme ak už tehu si, ale dovtedy pohodka

autor
18. máj 2022

tak ako jasne, odo dna ked ukaze test dve ciarky, na alkohol ani nepozrem

autor
18. máj 2022

len tak viete, ono neviete kedy sa to podari môze hned prvy mesiac, ale môze az za rok

simca06022011
18. máj 2022

uvolnite sa, nezakazuj a neries. Ak nechodite spiti ako dogy kazdy tyzden domov, nepijete denno denne, nemate co riesit.

autor
18. máj 2022

@simca06022011 😂😂 toto nastastie neni nas pripad

ninka99865
18. máj 2022

Moja známa mala 38 rokov keď sa snažili o prve, dlhodobo jedla len zdravo, vylúčila úplne cigarety, alkohol nic… potom sa nato vykašľala, začala opäť fajcit, vypila si sem-tam a otehotnela 🙂
Ono je rozdiel chlastat do nemoty často a dať si sem-tam pivo, víno, drink. Alkohol noze mať negatívny vyplyv ba spermie tiež vo vacsom množstve. Ale až tak by som to nehrotila, že úplne bez

nika_val
18. máj 2022

Nám sa s priatelom paradoxne zadarilo vtedy ked sme si spravili večer s alkoholom a trvdým 😁
Je pravda že moje tehu neskončilo dobre ale viem že ten alkohol na to vplyv nemal (lebo po tomto večery som už žiaden nepila)

diaszoky
18. máj 2022

Podla mna kazdy alkohol je jed to nieje alkohol ako kedysi . Moja znama nemoha otehotniet tri roky jej muz si rad vypil tak klasicky denne 3 piva vikend tvrde. Ako prestal do 4 mesiacov v pohode otehotnelaci to bola nahoda neviem

amonet
18. máj 2022

@nika_val aj nam😅😅😅 vianocny vecierok 😅 a je z toho teda zdrave besne dieta psychomotoricky pred rovesnikmi

sindyem
18. máj 2022

Keby to s tym alkoholom bolo take horke, ziadne nechceme tehotenstva vzniknute pod vplyvom by neboli...ja som otehotnela v case "vianocnom"...bezne sme si akurat vtedy s manzelom davali u telky za jeden poharik vareneho vinka 😂 vsetkeho samozrejme s mierou.

katarinaba
18. máj 2022

A co taki socialne neprisposobivi - ved by vyhynuli. Jasne, ze ich deti su ake su prave pre ten alkohol, ale zeby sposoboval neschopnost otehotniet? Asi tazko.

ertlovik18
18. máj 2022

Myslim si, ze pokial bude vseko s mierou, tak by to malo byt v pohode. Vezmi si kolko alkoholickych parov ma deti, takze si myslim, ze v tom problem nebude

lucia851
18. máj 2022

Ja som vypila pohár vina už keď som bola asi vo štvrtom týždni tehotenstva a to som ešte nevedela ze som už tehotna

vifoncitta
18. máj 2022

Malého sme splodili s nejakou tou dobrou flašou vína z Talianska ...potom mi prestal chutiť absolútne alkohol a zistila som že som tehu😃

petamich
18. máj 2022

uprimne za mna blbost a co ak pol roka alebo rok zena neotehotnie? by som mala zit na vode a chlebe a bez alkoholu, bez sladkosti, bez toho a onoho - v prvom rade ma byt clovek hlavne bez stresu a cim viac na to bude mysliet a prisposobovat tomu vsetko, tym horsie aspon tolko skusenost z mojho okolia ale tak bavime sa o prilezitostnom pive, par poharikoch a pod.

kiki68
19. máj 2022

Ked nebudete uplne zlatani, tak ok. Akoze poharik prosecca pred sexom neskodi veci. Mozno skor naopak

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre