Prvosnažilky ozvite sa

anlady
17. okt 2011

Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?

esmemia
17. okt 2011

Ahoj ja som sice druhosnazilka,ale v nasej teme je prvosnaziliek dost,ak sa budes chciet pridat,tak sup k nam :D https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-na-to/po-lete-2011-zaciname-kto-tiez/

boba85
19. okt 2011

@anlady ahoj aj my sa teraz zaciname snazit... koncom mesiaca 🙂 uz sa neviem dockat.

anlady
autor
19. okt 2011

@boba85 Jeej tak to som rada,že tu nie som sama. Tak Vám budem držať palečky. Aj si si zisťovala ovu,či len tak ideš na náhodu?

snazilkas
19. okt 2011

ahojte, aj ja sa pripajam medzi prvosnazilky. My sa uz snazime sice dlhsie (cca 2,5roka), ale dufam, ze uz tuto jesen to pride 🙂 Optimizmus mi zatial nedochadza, ale uz to riesime aj v CAR, tak sa to hadam pohne 🙂

anlady
autor
19. okt 2011

@snazilkas Ahojky, vítam ťa tu 🙂 My sa tiež snažíme dlhšie. Potom sme prestali. Potom sme to chceli riešiť cez ISCARE, potom som si to rozmyslela.A teraz sa snažíme znovu 🙂 Tak ja dúfam,že to príde snáď tento rok 😅
A ako to riešite IUI či ???

snazilkas
19. okt 2011

@anlady My sme to tiez mali tak nejak, najprv snazenie bez doktorov (vsak clovek si mysli, ze zacne sexikovat bez ochrany a pride to hned :-/ ), potom okolo svadby, tak sme na to nemysleli nejako a po svadbe sme opat zacali, ale uz v CAR. Zatial sme neboli na IUI, len beriem clostil a chodim na folkulometriu, mam nizku sliznicu maternice, teraz som akurat pred ovulkou, cez vikend by mala prist. A ak to nevyjde tento mesiac (ale ja verim, ze hej!), tak pojdeme uz na IUI.
Takze vy sa snazite bez pomoci lekarov??? A ako dlho???

carie32
19. okt 2011

@anlady ahoj my sme sa začali snažiť od augusta ale zatiaľ nič... ja som si myslela že hneď ako vysadím HAK zostanem v tom 😀 , trošku naivná som bola... Včera som si kúpila ovulačný test, prvý testovací pásik vyskúšaný dnes ráno, výsledok negatívny... jedna čiarka bola ružová, druhá len taká slabulinká...

boba85
19. okt 2011

@anlady ja som nezistovala nic, chcem len tak skusit, ze ci sa podari... 🙂

@carie32
@snazilkas baby nestraste ma, ja sa tiez spolieham, ze hned otehotniem... teda aspon do troch mesiacov, ze sa podari. Nemam ani ziadne ovu testy ani nic...

snazilkas
19. okt 2011

@boba85 to sme si mysleli asi vsetky, ked sme sa zacali snazit. Ale my sme priklad, ze nie vzdy to tak je. Ja si ani neuvedomujem ako to leti, ale 2,5 roka je fakt dost. A pritom nam ani nic nezistili, jedine ja som mala s ovulaciou nieco, tak mi dali clostil a inak sme zdravi ☹ Len tym dvom // sa nejak nechce :-/

carie32
19. okt 2011

@boba85 nechcem strašiť, to určite nie, vám sa možno podarí bez problémov 😉 ja si nedokážem nejako vyrátať ovulku, pretože mám veľmi dlhý cyklus, raz 40 potom 42 dní... včera som to hovorila aj dokimu a nič mi na to nepovedal.. iba to že sa máme ešte snažiť 3 mesiace a ked to nepojde, mám sa zastaviť a budeme to riešiť ☹

snazilkas
19. okt 2011

@carie32 tak sa musite snazit kazdy druhy den pocas celeho cyklu 🙂

carie32
19. okt 2011

@snazilkas 😀 to sa bude manžel tešiť!

snazilkas
19. okt 2011

@carie32 aj moj sa vzdy tesi, ked mu poviem, ze musime casto sexikovat, lebo je ovulka. A potom pride utahany z prace, lahne a zaspi 🙂 Minule som ho musela uz zo spanku budit, ze ideme sexikovat 🙂 🙂 🙂

boba85
19. okt 2011

@snazilkas
@snazilkas haha tak to je presne aj u nas so sexom... vcera som povedala muzovi ze 1.11. mi zacinaju plodne dni a ze musime sexovat. No ten len kukol, ze to vaaaaaazne? A to moj muz ma taku robotu na smeny, ked robi, tak tam prespi aj tri dni. Tak som povedala, ze budem musiet prist 🙂 dame rychlovku a pojdem. Ze aka romantika 🙂

carie32
19. okt 2011

@snazilkas 😀 😀 😀 to poznám! aj manžel dojde z práce total KO, takže mu musím pripomínať jeho povinnosti 🙂 a berieš aj nejaké vitamínky? ja papám femibion 800 ale teda neviem či to k niečomu je...

snazilkas
19. okt 2011

@boba85 no tak to budete mat super, my mame asi v piatok sexikovat teraz, ale ja idem na firemnu akciu, tak som vravela, ze nech pride za mnou, odbehneme niekam, v aute zasexikujeme a pojdeme kazdy svojou cestou 🙂 Ale uvidime, co povie doky v piatok, ak povie, ze musime, tak hold na akciu nepojdem ☹ ☹ ☹

snazilkas
19. okt 2011

@carie32 niekedy ma aj mrzi, ze to nie je taka romantika, ale proste clovek mysli na to, ze musi a inak to nejde :-/
Tento mesiac som zacala s vitaminmi, tiez Femibion 800, neviem, ci to nieco robi a tiez alchemilkovy caj som zacala pit, ale tiez neviem, ci nieco pomaha. Ved vlastne uvidime na konci cyklu, ci pride mrcha alebo tam uz bude nejaka fazulka 🙂 A potom budeme vediet povedat, ci nam to pomohlo 🙂

carie32
19. okt 2011

@snazilkas hmm skúsim aj ten čaj.. veď uškodiť to nemôže... bože a ten ovulačný test aký je drahý!! keď mi povedala sumu skoro som spadla pod pult!!! a to je tam 7 testovacích pásikov, takže na budúci mesiac môžem kupovať znovu...
@boba85 romantika ako lusk! 😉 ale proste inak to už nejde. ja tiež zavelím a ideme na to 😀 horšie je že manžel chodí na služobky... aj teraz bol 5 dní vo francúzsku... musíme dobehnúť zameškané.

boba85
19. okt 2011

@carie32
@snazilkas ja tiez beriem druhy mesiac vitaminy, calibrum baby plan. No baby ja dufam, ze pekne do konca roka sa nam to podari!!!

snazilkas
19. okt 2011

@carie32 urcite neuskodi, ale ma sa pit len po ovulaciu, teda su rozne nazory, ale mne sa zda najpravdepodobnejsi tento, lebo je na nom napisane, ze tehotne ho nemozu. Takze len od mrchy po ovulku potom uz nie!
Ja si ovu testy nekupujem, chodim na folikulometriu, skontroluju velkost foliku a ked je dostatocny, tak mi pichnu pregnyl a nariadia snazilkovanie.
Moj mm tiez chodi na sluzobky, aj minule mu vysla presne, ked sme mali sexikovat, tak ju zrusil 😀 Povedal, ze toto je mu prednejsie 🙂

snazilkas
19. okt 2011

@boba85 Tak to urcite!!!! Ja dufam, ze uz tento cyklus! A ak by nahodou nie, tak do konca roka uz budeme urcite tehulky 🙂 🙂 🙂 Drzim nam palce 🙂

carie32
19. okt 2011

@boba85 musí sa nám to podariť 😉 verím tomu, že do konca roku budú dve čiarky! ja už som na to taká naladená, že keď sme v nejakom obchodnom centre, tak sa vždy pichnem do obchodu s kočíkmi, detským oblečením... všetko obdivujem, obchytkávam 😀 manžel sa smeje a pýta sa že či to trošku nepreháňam... ale ja si proste nemôžem pomôcť 😅

snazilkas
19. okt 2011

@boba85
@carie32
a tento mesiac ste ako na tom? V akej faze cyklu ste?

boba85
19. okt 2011

@carie32 ja robim to iste, a ked je aj v telke nejake miminko tak som trosku infantilna, haha a mazel len kuka jak puk na mna a robi si srandu. A tiez to tak citim aj vnutri, ze uz je presne ten cas a musi to vyjst!!!a uz len ta predstava, ze som tehotna sa mi moooooc paci

carie32
19. okt 2011

@snazilkas no hmm ja ti neviem... 😖 asi by mala byť ovulka podľa mojich výpočtov... ale ten ovu test so mnou nesúhlasí 😀

carie32
19. okt 2011

@boba85 ty žiješ v Rakúsku?? teraz som si to všimla v tvojom pase.

boba85
19. okt 2011

@snazilkas ja vobec neviem 😒 akurat viem ze od 27.10.do 5.11. ideme silno sexovat, haha

boba85
19. okt 2011

@carie32 akurat tam byvame, pracujem na slovensku

minerwa
19. okt 2011

Snažilky, môžem sa pridať k Vám?

My sme sa začali s mužíčkom snažiť tento mesiac, v strede mesiaca som mala ovuláciu tak uvidíme.
Dnes som si ráno robila testík a bol negatívny, asi je ešte príliš skoro na testovanie, ale bola som už nedočkavá.

Ja som mužíčkovi povedala, že kedy mám plodné dni, overila som si to aj ovulačnými testami a bola som veľmi prekvapená ako veľmi sa snažil. Dokonca som mala niekedy pocit, že niekedy je náružívejší ako ja 🙂).

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre