Pozitívne naladené prvosnažilky

klarisa23
23. aug 2016

Zdravim vsetky prvosnazilky, ktore sa uz nejaky ten piatok snazia o batoztek stastia, no zatial bezuspesne. Negativnych diskusii je tu dost, tak ja som sa rozhodla zalozit pozitivnu s jasnym vysledkom - splnenym snom. Tak sup-sup sem vsetky, ktore sa pozitivnym myslenim dopracujeme k vytuzenemu snu.

My sa snazime o babo uz viac ako rok a dost bolo negativneho myslenia a placu pri kazdej mrche. Budem sa tesit ak svoje pocity z ocakavania a hlavne pozitivne pozdielame spolu 🙂

janulienkaaaaa
23. aug 2016

Tak aj ja sa pridavam, pokusim sa naladit na pozitivnu vlnu a snad to pojde lahsie 🙂

klarisa23
autor
23. aug 2016

@janulienkaaaaa ahoj, super mam radost, ako dlho sa snazite vy? Ja uz som si po tolkych neuspechoch povedala a dost, musim zmenit predovsetkym seba a svoje myslenie a potom to urcite pride 😉

janulienkaaaaa
23. aug 2016

@klarisa23 my sa snazime uz dva roky. Prvy rok bol v pohode, ale druhy uz som to zvladla tazsie, ze stale nic.....Tak som si povedala, ze stacilo a treba zmenit myslanie a naladit sa na pozitivne myslenie

klarisa23
autor
23. aug 2016

@janulienkaaaaa tak to ma byt, ako sa hovori na dobre sa oplati cakat a babinko velmi dobre vie, kedy ma prist.....Treba si uzivat zivot, je taky krasny 😉 . A hlavne si nepripustat reci okolia, bo aj ked to tak nasa rodina a priatelia nemyslia, dokazu tymi vecnymi otazkami, kedy bude mimco ublizit....Tak ja teda oddnes robim hrubu ciaru a zaciname snazilkovat nanovo 😉

klarisa23
autor
23. aug 2016

@janulienkaaaaa aj uz mate za sebou nejake vysetrenia?

janulienkaaaaa
23. aug 2016

@klarisa23 ja som mala teraz kriticke posledne dva tyzdne,taky smutok prepadol ma, ale nevedie to k nicimu....aj ja som si dnes povedala, ze stacilo !!! 🙂 a ked som uvidela tuto temu, tak sa veru pridam...spolu nam to pojde lahsie .....takze zaciname 🙂

klarisa23
autor
23. aug 2016

@janulienkaaaaa ja si stale hovorim, ze sme este mladi, ja mam 26 skoro 27 a manzel 30. A do 40 chcem byt trojnasobnou mamou. Mame co robit 😀

janulienkaaaaa
23. aug 2016

@klarisa23 prvy rok sme to neriesili az tak, davali sme tomu cas.....ak pride tak pride, ale neprislo, tak som zacala chodit po lekaroch hladat riesenie ....nasli mi polypy v maternici, tak mi odporucali ist na operaciu,aby to odstranili, vraj to moze byt pricina co brani uhniezdnovaniu, ale odvetdy uz presiel pol rok a nic....teraz mi robi lekarka hormonalny profil, uz druhy pre istotu, lebo prvy nebol az taky zly .... no uvidime co navrhne..... a vy ako???? uz ste to nejako riesili???

klarisa23
autor
23. aug 2016

@janulienkaaaaa uz sme cosi zacali,ale to uz davnesie.......muzovi robili spermiogram, bol v poriadku, mne hormonalny profil, je v poriadku......nasadil mi doktor clostilbegyt, uzivala som ho tri mesiace a ked mi nerobil sono len prvykrat, tak som sa nastvala a odisla som od neho......Presla som k dalsiemu a ten povedal, ze sa to riesi az po roku intenzivneho snazenia, tak sme sa zacali opät po kratkej prestavke snazit minuly rok v maji....doteraz sa nezadarilo......ja mam strasne kratke cykly, ale zbytocne lieky na predlzenie nechcem brat....povedali sme si, ze ak sa do konca leta nezadari, ideme to riesit......ty si bola aj na laparoskopii? a kolko mate rokov?

1sandita1
23. aug 2016

môžem sa k Vám pripojiť aj vtedy, keď sa snažím pozitívne naladiť? teda bola som vždy pozitívne naladená, ale ma to strašne trápi, že nejako nám to nejde :( možno to bude aj zo stresov, ktorých nemáme málo...

klarisa23
autor
23. aug 2016

@1sandita1 jasne, budeme radi a hlavu hore, po burke vyjde vzdy slnko 😉 Stresy mam aj ja, ci uz doma, v praci, ale snazim sa od nich odosobnit, aj ked je to velmi tazke, bo som empaticka dusa a beriem si k srdcu i problemy ostatnych....vy ste na tom ako so snazenim?

1sandita1
23. aug 2016

@klarisa23 my sa snažíme sa dá povedať krátko, niečo vyše pol roka, ale mne sa to zdá ako večnosť, budem mať už 29 a manžel 34...aj ja som niekedy až veľmi empatická...trápi ma aj to , že manžel sa veľmi trápi, kvôli nejakým problémom, čo musí riešiť za niekoho iného :(

klarisa23
autor
23. aug 2016

@1sandita1 obcas je dobre byt aj trochu sebecka a mysliet predovsetkym sama na seba......negativne myslenie este nikdy nic nevyriesilo....prave naopak...nazenies si zbytocne dalsie ochorenia a o zlej nalade ani nehovorim...takze usmev prosim 😉 babinka si vyberaju stastne a pohodove mamicky a take my urcite sme, alebo v co najkratsom case budeme, ja tomu verim.....

1sandita1
23. aug 2016

@klarisa23 ja tomu tiež verím, som dokonca aj veriaca a modlím sa za bábo, aby si k nám konečne našlo cestu...myslím pozitívne, len niekedy ma premôžu tie negatívne myšlienky...a ešte keď vidím tehotné ženy, tak by som sa najradšej rozplakala ..keď som bola na vyšetrenie pred snažením, tak mi povedal lekár, že je všetko v najlepšom poriadku, maternica čistá...

klarisa23
autor
23. aug 2016

@1sandita1 pol roka je naozaj velmi kratka doba.......podari sa to, sme este mlade 😉 tehotne aj mna niekedy dokazu rozcitliviet, ale dolezite je, ze sme zdrave a budme vdacne aj za kazdu jednu mrchu, ktora je znakom toho, ze je vsetko v poriadku 😉

1sandita1
23. aug 2016

@klarisa23 tak to áno, ale keď ma to už teraz tak trápi, tak sa bojím čo bude, keď sa nebude dariť napr dva roky...už dosť, nebudem vám tu predsa vkladať negativitu, keď to mala byť pozitívna téma 🙂

klarisa23
autor
23. aug 2016

@1sandita1 sem-tam neuskodi popisat aj o obavach, ale ziadne trapenie....neries to....co ma prist pride,raduj sa z manzela, z pekneho letneho pocasia a z dalsich veci 😉

1sandita1
23. aug 2016

manžela veeľmi milujem, takže sa z neho aj radujem a aj preto sa trápim kvôli nemu...a to počasie by mohlo byť aj lepšie 🙂

klarisa23
autor
23. aug 2016

@1sandita1 vzdy moze byt vsetko aj lepsie, ale zaroven aj horsie...neboj nic, problemy sa skor ci neskor vyriesia a uz len to, ze sa lubite a ze sa mas o koho opriet je velmi vela 😉

1sandita1
23. aug 2016

@klarisa23 to by sa musel stať zázrak, aby sa vyriešili, ale verím aj na zázraky a teda všetko sa dá, len treba chcieť a snažiť sa si splniť sny a nie čakať...🙂

klarisa23
autor
23. aug 2016

@1sandita1 u mna je aj tak chyba, ze sa strasne sledujem, odteraz nebudem....potom som len zbytocne sklamana, teraz sa mi akurat rozbieha mrcha a to uz som si myslela, ze som v tom, dokonca som mala v strede cyklu aj jednorazove slabe spinenie a pobolievanie vajecnika ( jasne, hned som si mysela, ze je to uhniezdovanie 😀 ), ale uz dost....idem sa zamerat na celkom ine veci

1sandita1
23. aug 2016

@klarisa23 mne akurát končí mrcha a vždy keď začne, tak si myslím, že je to uhniezďovanie, lebo je taká slabá na začiatku...ja sa nesledujem, akurát som si stiahla do mobilu takú apku, že kedy cca mám plodné dni, ale ani podľa toho sa neriadime, lebo to nie je určite presné...vraj pomáha aj oddych, teda nejaká dovolenka, ale mm nemá na dovolenku čas :( tak maximálne wellness

klarisa23
autor
23. aug 2016

@1sandita1 aj wellness moze pomoct, clovek pride na ine myslienky 😉

1sandita1
23. aug 2016

@klarisa23 áno, tam aspoň nemyslím na problémy a sme ďaleko od všetkých a všetkého 🙂

klarisa23
autor
23. aug 2016

@1sandita1 uz ste dlho spolu? my uz skoro 9 rokov

janulienkaaaaa
23. aug 2016

@klarisa23 manzel ma 30 a ja pred tridsiatkou .... no nic baby musime sa snazit, pracovat na sebe, vytvarat pozitivnu atmosferu doma ....a ono to pride. Tie chvilky smutku pridu, je to normalne, len nesmieme tomu podlahnut a umarat sa

klarisa23
autor
23. aug 2016

@janulienkaaaaa presne tak, tych peknych chvil musi byt neporovnatelne viac a o to sa musime same posnazit 😉

klarisa23
autor
23. aug 2016

@1sandita1
@janulienkaaaaa zienky, mne uz pomaly konci pracovna doba a chystam sa dnes ist s manzelikom niekde na peknu prechadzku a vecer zakoncit poharom dobreho vinka, som pozitivne naladena, tak dufam, ze mi nic moju naladu nepokazi....A ani nepokazi, bo to nikomu a nicomu nedovolim 🙂

1sandita1
24. aug 2016

@klarisa23 nie sme dlho spolu, budú to tri roky

1sandita1
24. aug 2016

@klarisa23 aký bol večer? dúfam, že vám vyšlo všetko podľa predstáv 🙂 my sme prišli domov z práce o pol ôsmej, tak sme už len zaľahli 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre