Pozitívny ovulačný test bez hlienu

26. okt 2020

Včera bolesti v pravom vaječníku nebol pozitívny ovu test
Dnes pozitívny bez bolesti bez hlienu.
Hm

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
26. okt 2020

@bambulienka25 čo to môže byť 😀

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
26. okt 2020

@bambulienka25 hm včera sme sa milovali tak dúfam že sa zadarilo 🙄

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viikkki
26. okt 2020

Treba pravidelný sex každé 2 dni keď sa snažíte o babo vtedy netreba ani veľmi sledovať ovu keď vieš ze nemáš problém s hormónmi a máš ju vôbec 😁

autor
26. okt 2020

@viikkki veď máme sex každé dva dni a mam problém sa ovu aj beriem niečo na to, tak som rada že prebehla,lebo skoro nikdy som nemala takú silu čiarku ako dnes.

autor
26. okt 2020

A tehu som už bola pred dvoma rokmi len som potratila 8 t. A viac ako rok sa nedarí, odkedy čo sa to stalo.

srnka333
14. apr 2021

Ahojte Baby idem si k Vám pre radu🙏 Vo štvrtok mi doktor na prehliadke našiel vajíčko o veľkosti 20 mm, tak sme sa s priateľom milovali vo štvrtok, sobotu a nedeľu. Robila som si aj ovulacne testy a v nedeľu mi vyšli pozitívne a v pondelok už bol bledý. Chcem sa spýtať stačí naše milovanie v sobotu a nedeľu na to aby som bola tehotná 🤰? A chcem sa spýtať či neviete kedy praská cca folikul-Myslím v akej veľkosti? Ďakujem za rady🙏🙏🙏Snažíme sa o babatko už vyše roka a medzi tým mi robili aj konizacii krčka maternice, tak mám celkom stres či sa to podarí.Este by som sa chcela spýtať či je tu niekto po konizacii krčka maternice ? Chcela by som sa spýtať po akej dobe ste otehotneli a či tehotenstvo bolo v poriadku alebo ste boli doma na rizikovom? Ďakujem krásne a prajem pekný deň 🙏🤰😍

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre