Pozitívny ovulačný test a biely krémový hlien

medeaa
13. jún 2020

Ahojte, snazime sa druhy mesiac a prvy testujem ovu testami ale som z toho zmatena. Dnes mi vysiel vyrazne pozitivny ovu test ale mam kremovy biely cervikalny hlien, dost riedky. Je to uz neplodny hlien, presvihli sme ovulku alebo este je sanca ze sa mimi podari aj ked nemam vajecno-bielkovy hlien? Dakujem za rady a skusenosti ☺️

rosalie1411
13. jún 2020

@medeaa jasne, hlien sa ešte môže zmeniť.. Testuj ovu testy až kým nebudú negatívne, lebo niekedy sú aj 2 dní pozitívne a ovulka nastáva do 12-48 hod po poslednom pozitívnom teste.. Ale kludne poistite aj dnes 😊😊

medeaa
autor
13. jún 2020

@rosalie1411 jeeej, dakujem, urcite sa posnazime, ale bala som sa, ze nieco nie je v poriadku a nevedela som najst o tom ziadne info na nete, skoro vsade sa pisalo ze kremovy hlien je uz poovulacny 🙂

anile12
13. jún 2020

Ahoj, nenechaj sa vôbec zmiasť hlienom ja som nikdy nemala priesvitný ako vaječné bielko, stále len krémový.

noemikatka
15. jún 2020

@medeaa smiem sa spýtať koľko dňový cyklus mas a kedy ti vysiel pozitívny ovu test?

medeaa
autor
16. jún 2020

@noemikatka mam priblizne 30 dni cyklus a na 17ty mi vysla ovu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre