Ovulačné testy - prebieha ovulácia?

26. júl 2023

caute, tak som sa odhodlala aj ja na vykonanie ovul testov no trocha som z toho zmatena. Mam dlhsi cyklus- 30-31dnovy, ale pravidelny. Zacala som si merat bazalnu teplotu, no vobec sa z toho neviem vysomarit dokonca aj po podrobnom prestudovani, sledujem dokonca aj ownyourcycle, ale mam v tom trocha chaos, takze kaslem na to a presla som na ovulacne testy.

Vcera 15.den cyklu a dnes 16ty, pridavam foto testu. Mam toto povazovat za pozitivny test a teda ovulacia prebieha alebo este to nevypuklo? 😃

Citim sa uz na nic ako vzdy 😃 takze bud uz prebieha alebo je to blizko

Dakujem.

janai1
26. júl 2023

Precitaj si príbalovy leták k tým testom. Oba sú negatívne. Pozitívny je vtedy keď je testovacia čiarka rovná alebo silnejšia ako kontrolná

gejb
26. júl 2023

Oba su negatívne.

autor
26. júl 2023

@janai1 dakujem za odpoved, tak asi este par dni tomu dam 🙂

sajmonka_1216
26. júl 2023

z dvoch testov sa nedá nič povedať, treba testovať pravidelne, aby si videla rozdiely

autor
26. júl 2023

@sajmonka_1216 testujem od 10.DC a vidim rozdiel, len som to sem vsetko nedavala 🙂 ciarka je postupne omnoho vyraznejsia

sajmonka_1216
26. júl 2023

to nemám odkiaľ vedieť, preto ti tu ani nikto nedokáže odpovedať..
tak potom už len vydržať 🙂 a ked silnie, tak aj viackrát do dňa, aby si to neprešvihla..

autor
26. júl 2023

@sajmonka_1216 dakujem pekne 🙂

majulka098
26. júl 2023

Ovulačné testy sú fajn, ale tam práve nemusíš vystihnúť správny čas a teda ani vrchol ovulácie (mne sa to teda podarilo stále, aj keď som testovala iba raz denne, ale ovu som mala potvrdené práve aj meraním BT a aj ovu bolesťami) ... Ale aj tak tvrdím, že meranie BT je lepšia metóda, keď sa dodržia podmienky a aj lacnejšia z dlhodobého hľadiska .. nie je to ani nič náročné a ani na pochopenie nijak zložité ... Lepšia apka na zapisovanie teplôt je fertility friend

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre