Kedy je ovulácia?

lienkara
16. apr 2024

Ahojte prvý mesiac si meriam bazalnu teplotu keďže ovu testy mi ju nezaznamenavaju lenže podľa grafu som z toho jeleň vedeli by ste mi povedať či už ovu bola podľa grafu alebo ešte len bude ? Ďakujem pekne za každú odpoveď.

cookie29
16. apr 2024

A si si ista ze ovulujes?

lienkara
autor
16. apr 2024

@cookie29 no neviem preto som si začala meriat teplotu keďže testy mi nezaznamenali ovu ... Že podľa grafu aspoň niečo ukáže ....lenže som z toho jeleň .

cookie29
16. apr 2024

@lienkara ja to vidim skor na lekara, ak ovu test nezachytava a krivka takato...

lsimo
16. apr 2024

A nevieš si to odsledovať podľa výtoku? Keď ho máš taký hustý lepkavý tak vtedy by mala byť ovu a plodné dni.

lienkara
autor
16. apr 2024

@cookie29 prečo na lekára je na Tom niečo zle ?

lienkara
autor
16. apr 2024

@lsimo mám aj výtok aj bolesť podbruška také pichanie raz na ľavo raz na pravo.

jablon_katka
16. apr 2024

@lsimo Ja sa tiez podla tohto orientujem. Ale ved este gynekolog by ti mohol poradit ked tam prides v tom case tak sonom to hadam zisti ci?

lienkara
autor
16. apr 2024

@jablon_katka no hej mal by zistiť že čo a ako .

cookie29
16. apr 2024

@lienkara predpokladam, ze ak si sledujes ovulaciu, tak zvazujete babatko... no a ak mas pocit ze neovulujes, tak radsej overit lekarom. Ovulacne testy zachytavaju LH hormon, ktory je pritomny pocas ovulacie, viac-menej ale ovulacne testy to zachytavaju a ak ani nahodou, tak moze byt problem v hormonalnom profile

adka3321
16. apr 2024

@lsimo tuto ta opravim. Husty lepkavy hlien neznamena ovulaciu a plodne dni. Pri ovulacii je hlien natahovaci a ciry ako vajecne bielko, az vodovy (ze mas pocit, ze si sa pocikala).

@lienkara Ja osobne som nevedela s ovulacnymi testami zachytit vrchol LH, a ovulaciu som mala. Podla grafu si len 13DC to este nic neznamena, ovulacia moze prist aj neskor, nemusi prist tabulkovo na 14DC. Takze meraj dalej a uvidis. Ono ked merias prvy mesiac len sa ucis co a ako. Uvidis ako sa to dalej vyvinie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre