Pozitívny ovulačný test a negatívny tehotenský test

23. mar 2021

Baby stalo sa vam ze vam ukazal ovu test v den ocakavania ms pozitivny vysledok a tehu test bol biely ako sneh? 🧐 ovulacia prebehla pred 13-14.dnami. dakujem za infosky 🤍

nelca0510
23. mar 2021

Nedá sa ze by bola ovulka posunutá?

autor
23. mar 2021

@nelca0510 veru ze nie. Gynekolo potvrdil.

nelca0510
23. mar 2021

Mas pri ovulacnom obe ciarky rovnako farebné, resp. testovacia viac? Je to divne, možno chyba.

mattkapd
23. mar 2021

Hod foto ovulacneho testu.. Ja som to skúšala doma som mala 50 ovulacnych testov ale keď mi vyšiel pozitívny ovulacny vyšiel mi už aj tehu test

milka1988
19. apr 2021

Ja mám podobný problém :/ mala som pozitívnu ovu test na 15dc vtedy.mi aj bt vyskocila hore. Dnes som podľa grafu 11dpo a mam znovu hlien a pozitívny (?) Test. Do ms mam 4dni. Tehotenský test nemám doma ale ked tak pojdem ho kúpiť. Ale zmaitol ma ten ovulacny ci mam zase ovulaciu teraz alebo fakt moze zachytiť aj tehotenstvo? Som zmätená :(
Prva foto je dnes rano robený 11dpo
Druhá foto je test robený na 15dc...

elenita
19. apr 2021

@milka1988 podla mna je to tam 🤞 Sprav tehotensky a daj vediet

milka1988
19. apr 2021

@elenita dakujem pojdem kupit teda a skusim ale neverim moc tomu :/ nemam ani priznaky ani len brusko ma neboli nic len prsia ako vzdy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre