BT graf - váš názor

bavaria007
8. okt 2020

Ahojte, môžem poprosiť skúsenejšie, ktoré sa vyznajú v grafoch ? Cyklus 28 dňový/ 4 dňové krvácanie. Pravidelné. Na 12 deň cyklu som mala ťahavý výtok ako bielko a pobolieval ma vaječník. Bol aj ovulačný test pozitívny, testovacia čiarka bola silnejšia ako kontrolná.
Minulý mesiac po ovulácii bola teplota jeden deň vyššia, ale následne klesala a prišla menštruácia. Teraz podľa grafu je tam malinkata šanca ?

renatka1985
8. okt 2020

toto je pekny poovulacny graf, ovu na 13dc, len nech sa drzi nad 36,7 /tvoja cover line pre tento cyklus. Drzim palce!

leuska15leuska15
8. okt 2020

@bavaria007 ahoj, je tam šanca 🙂 ale ešte je skoro na odhady, Zatiaľ to vyzerá dobre

bavaria007
autor
9. okt 2020

@renatka1985 s digitálnym teplomerom sa z pošvy musí aj niečo odrátať ?

renatka1985
9. okt 2020
renatka1985
9. okt 2020

@bavaria007 ale jeden cyklus sa musi merat rovnakym teplomerom na rovnakom mieste, inak to nema vypovednu hodnotu

bavaria007
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bavaria007
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lalia33
17. okt 2020

@bavaria007 ahoj... Ako vyzerá tvoj graf ďalšie dni? Podarilo sa?

bavaria007
autor
17. okt 2020

@lalia33 zatiaľ sa teploty držia hore, mám 3 dni do MS, ale zatiaľ test negatívny

lalia33
18. okt 2020

@bavaria007 tak super, držím palce 🤗 my sa tiež snažíme ale teploty mi nevyskocili až tak vysoko nad 37° 🤔a to asi nieje dobre znamenie. No tiež uvidíme, do MS 4 dni...

lalia33
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre