Bazálna teplota - graf BR

duska1996
26. jún 2023

Ahojte, chcem sa opýtať čo si myslíte o tomto grafe ? Nemám pravidelnú menštruáciu, respektíve moje cyklusy sú cca 41 dňové, 6 dní trvá samotná MS. Rôzne kalkulačky výpočty ovulácie a tak podobne mám za sebou no neviem čo si mám myslieť o tomto grafe. Zároveň však ovulacny test ukazuje po 3 dňoch nič ...😏

sajmonka_1216
26. jún 2023

zatiaľ to dosť skáče, možno ovu ani nebude/nebola

duska1996
autor
26. jún 2023

@sajmonka_1216 hmm ...snažíme sa o bábätko a prvý krát to nevyšlo ...aj keď ovulacne testy som mala krásne...presne som vedela kedy ...a tento cyklus zatiaľ to tak nevyzerá. Nieje možné aby už prebehla ? ...😏

sajmonka_1216
27. jún 2023

tiež to tak mám, že mi to často skáče, ale ja kojím, takže to dosť ovplyvňuje ovuláciu.. ale skúsenejšie baby ti určite poradia.. alebo v skupine snažilky 🙂
veľakrát sa stane, že mám aj hlien aj pozitívne testy, ale teploty potom nestúpajú, čo znamená, že ovulácia nebola... ako keby sa telo chystalo na to, ale folikul nepraskol...

pet888
28. jún 2023

@duska1996 ovulavia podla teplot este neprebehla.

duska1996
autor
4. júl 2023

@sajmonka_1216 s odstupom nejakého času sa to vyvíja nejako tak... Ovulacny test už včera zoslabol..no čiarka bola viditeľná normálne...no slabšia ako tá v nedeľu ...začínam si myslieť už všeličo a že tento cyklus nebude ten môj " výherný"

sajmonka_1216
4. júl 2023

@duska1996 tak tá čiarka tam bude stále, relevantné sú len tie rovnako silné, resp.., ked testovacia je silnejšia... a kedy si mala pozitívny test? neviem to podľa tej teploty nejak posúdiť

duska1996
autor
4. júl 2023

@sajmonka_1216 test v konečnom dôsledku pravdepodobne pozitívny nebol. Len bol silnejší no včera už čiarka bledla..uvidím čo dnes povie test... 😏 Alebo teplota zajtra ráno...

sajmonka_1216
4. júl 2023

@duska1996 tak mohlo sa aj stať, že si to len nevystihla.. ale máš dosť nízku teplotu, skôr si myslím, že ešte nebola alebo ani nebude :/ uvidíš ešte
mne inak veľmi pomohol alchemilkový čaj, kedže po porode som mala dlhé 50 dňové cykly, tak to mi pekne spravidelnilo

duska1996
autor
4. júl 2023

@sajmonka_1216 ďakujem za odpoveď a názor ❤️ áno, alchemylkovy čaj som začala užívať minulý cyklus.

pet888
4. júl 2023

@duska1996 ono je jedno,na ktory den cyklu je ovulacia pre otehotnenie,dolezite je,aby prebehla.Skus vypnut hlavu,lebo stres blokuje ovulaciu.Poznam to na mojom tele,tiez mam dlhocizne cykly a ked som sla na dovolenku,nemerala som,vypla hlavu a na cca 44.den prebehla ovu a aj sa zadarilo🍀

duska1996
autor
4. júl 2023

@pet888 ďakujem veľmi pekne 🤗❤️

michaela2712
6. máj 2024

@pet888 ahojky vieš mi poradiť ? Ovu bola alebo ešte len bude?

pet888
6. máj 2024

@michaela2712 z tohto grafu to zatial nie je jednoznacne,lebo tie teploty su velmi podobne.Mas graf z inych cyklov?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre