Veľká súťaž o dovolenku na Slovensku podľa vlastného výberu

Na dovolenku nemusíte cestovať ďaleko – zapojte sa do súťaže o dovolenku na Slovensku v ktoromkoľvek z hotelov TRINITY – Senec, Vyhne alebo Vysoké Tatry.

AKO SÚŤAŽIŤ ?
Stačí poslať vaše tipy a názory v téme „Prečo dovolenka na Slovensku?“
Pozn.: do súťaže budú zaradené všetky príspevky v podobe komentárov v tomto fóre poslané do 26.02.2017 do 24:00. Meno výhercu uverejníme v pondelok 27.02.2017 a bude kontaktovaný internou poštou.

O ČO HRÁME?
4-dňový Trinity pobyt s polpenziou pre 2 osoby v ktoromkoľvek z Trinity Hotels & Resorts podľa vlastného výberu

Pobyt zahŕňa:
- ubytovanie v komfortnej izbe
- raňajky formou bohatých bufetových stolov
- večere formou lahodných švédskych stolov alebo lahodného 3-chodového menu
- masáž chrbta pre dve osoby,
- fľaša kvalitného vína na izbe,
- bezplatný vstup do hotelových bazénov a wellnes,
- bezplatný vstup do MiniMe detskej herne

Pozn.: platnosť výherného poukazu je 1 rok od jeho vystavenia!

betulienka79
20. feb 2017

...lebo tu "pod nosom" je tak krááásne a určite sme ešte nevideli všetko to, čo nám okolie ponúka 🙂

misinka26
20. feb 2017

Prečo dovolenka na Slovensku ?? Pretože Slovensko je ten najkrajší kút sveta, máme nádhernú prírodu, neskutočné kultúrne pamiatky a príjemných a ústretových ľudí. Veľa ľudí sa hrnie spoznávať svet a pri tom nepoznajú ani svoj rodný kraj. Slovensko je pre mňa domov 🙂

meginka88
20. feb 2017

My dovolenku na Slovensku zboznujeme,ako sa nam narodila mala,snazime sa s nou co najcastejsie chodit do Tatier kvoli vzduchu.Ja som alergicka,cize mne to tiez pomaha.Aj ked nepohrdneme ani morom,no to cestovanie...radsej niekde tu na blizku vybehneme 🙂

chiara33
20. feb 2017

Slovensko je nádherné a radi poznávame nové miesta...🙂

katarinadumanova
20. feb 2017

Lebo je tu krasne a relativne vsetko blizko, netreba s detmi sediet v aute 10 hodin aby sa clovek na dovolenku dopravil 🙂

loginexistuje
20. feb 2017

Dovolenka na Slovensku je pre nas dolezita aby sme ukazali nasim detom ich vlast nasu prirodu muzea kulturu kto sme aby v dnesnej dobe kedy sa vedia v priebehu sekund spojit s celym svetom nezabudali odkial su kde su ich korene a kam sa budu moct vratit moje dieta studuje bilingvalne chce studovat dalej v zahranici ale pre mna je dolezite nez ju tam poslem poznala Slovensko jeho roznorodu kulturu atd a syn tiez rad chodi na vylety aktualne planujeme na velku noc slovensky kras ist skusit kruzkovanie vtakov po odchyte a tak

atreyu
20. feb 2017

Pretože aj na Slovensku je nádherne ❤

anka2015
20. feb 2017

Slovensko je krásne a plné nádherných a zaujímavých miest a hlavne v tomto pohnutom čase je ešte stále tým najbezpečnejším miestom na svete, veď koniec koncov - Všade dobre, doma najlepšie 🙂

vlcica81
20. feb 2017

lebo naše SLOVENSKO je krááásne... všade dobre, doma najlepšie 🙂

tin007
20. feb 2017

S mensimi detmi radi volime dovolenku na Slovensku, mame na to viacero dovodov; cesta autom netrva prilis dlho, deti sa tak nenudia, pripadne velku cast cesty prespia, ak sme v zariadeni/hoteli, kde su aktivity pre deti (s alebo bez animatorov), deti im bez problemov rozumeju a o to viac casu na relax maju rodicia ;); v pripade, ak by nastala necakana udalost a museli by sme sa rychlo vratit domov, necaka nas dlha cesta ci zavislost na inej deprave (lietadlo a pod). A urcie si vyberame dovolenky na Slovensku aj preto, ze nasa krajina je velmi pekna, roznoroda; staci par hodin a sme vo velhorach alebo naopak pri termalnom kupalisku.

seli756
20. feb 2017

Lebo na Slovensku je velmi pekna priroda a aj pre deti je lepsie ked nemusia daleko cestovat, taka dovolenka by nam velmi prospela🙂

erikaemkina
20. feb 2017

Dovolenka na Slovensku má svoje čaro , krásne prostredie , je najkrajšie miesto na vylety oddych , prechádzky v prírode a skvelí relax 🙂
Zážitok pre deti a pre Nás dospelích

lemasa
20. feb 2017

Slovensko je krásne a veľmi radi ho spoznávame 🙂 Najradšej máme Tatry kde veľmi radi chodievame spolu s našimi dcérkami aj kvôli oddychu,kvôli čerstvému vzduchu a hlavne aj preto lebo to z východu nemáme až tak ďaleko 🙂 Nie každý si môže dovoliť každoročnú dovolenku pri mori,my taktiež niesme výnimkou,tak sa snažíme našim dievkam aspoň takto spríjemniť prázdniny ♥

ajusik86
20. feb 2017

Ked sme boli so sestrami malé, rodičia nás brávali všade-kade po Slovensku. My sme tie výlety ako deti milovali a teraz ked už máme svoje vlastné detičky, chceli by sme im vytvoriť podobné zážitky a nás dospelákov vrátiť zase na chvíľu do detských čias 🙂

juhseverzapad
20. feb 2017

Najprv sa musíme naučiť vážiť to čo máme doma, aby sme si vedeli vážiť to čo je vo svete.

luci66
20. feb 2017

Pretoze Slovensko ma vela krasnych zakuti. Kazdu tu najde svoje ako rodinky s detmi krasny miesta na pokojne prechadzky, rozne farmy, historicke muzea tak aj sportovci , ktori hladaju adrenalin a vystupy na rozne narocne svahy ci rebriky.

nikinka1111
20. feb 2017

Slovensko je krásne, nie je o čom. no po pravde, naposledy som dovolenku na Slovensku trávila ako malé dieťa. teraz mám už deti ja a vyskúšala by som takúto Slovenskú dovolenku s nimi určite znovu 🙂.

cilkajanka
20. feb 2017

Tých LEBO je pre mňa momentálne viac! 🙂
LEBO: milujem moju rodnú krajinu
LEBO: máme na Slovensku nádhernú prírodu
LEBO: okrem 12 r. veľkáčky teraz máme maličkú ročnú princeznú, ktorá dlhé cestovanie nemusí
LEBO: milujem Vyhne a celé okolie štiavnických vrchov
Ďakujem za možnosť zapojiť sa! 🙂

sisiker
20. feb 2017

Slovensko je krasne, skryva velke kulturne a prirodne bohatstvo 🙂. Treba podporit aj domaci turizmus 🙂 Milujeme hory a ten skvely vzduch a tiez velkou vyhodou pre nas je, ze nemusime dlho cestovat s dietatkom 😉

jankap55
20. feb 2017

Prečo dovolenka na Slovensku? Človek nemusí ďaleko cestovat a s nasim malim diablikom sa to ani neda nakolko v autosedacke nevydrží, a na Slovensku je veľa krásnych miest a zakuti, ktore sa daju objavovat a jlavne krasna priroda. My nepotrebujeme drahu dovolenku pri mori aby sme si oddýchli. Vieme využiť aj to, co ponuka naše krasne Slovensko

aduliak
20. feb 2017

Lebo Slovensko je nadherne a vela z nas ani nevie,co vsetko nam ponuka.Chcem,aby moje deti boli hrde,ze su Slovaci a aby ho poznali.

beloba
20. feb 2017

Pretoze tu mame aj hory aj vodu, hrady, zamky, jaskyne... v kazdom kute sa da najst nieco pekne...

tiena
20. feb 2017

Žiji na hranicích, Slovensko je krásná země, ale těch je na světě nepočítaně...Proč k Vám jezdím raději než k nám je Vaše povaha. Dobrosrdeční, milí, přívětiví lidé. To je to, co na Slovensku miluju.

alua
20. feb 2017

Prečo dovolenka na Slovensku? Pretože som doma a doma je predsa najlepšie...:D

carmen238
20. feb 2017

Prečo dovolenka na Slovensku? Jednoducho preto lebo tu sme doma a naša krajina nám ponúka toľko krásnych miest a možností na výlet či dovolenku. S manželom veľmi radi cestujeme a aj naša prvá ešte partnerská dovolenka bola na Slovensku v Slovenskom raji, kde sa nám veľmi páčilo a radi by sme sa tam v lete vrátili už aj s našimi detičkami 🙂 radi cestujeme aj na sever Slovenska za bratom a rodinkou a vždy objavíme nové miesta na ktoré radi spomíname a vždy sa tam radi vraciame,keď ideme touto trasou. Tatry sú pýchou našej krajiny a aj tam radi chodíme každý rok, naposledy aj so súrodencami a detičkami takže bolo strašne veselo 🙂 tento rok sme Tatry a aj iné miesta, na sme sa chystali museli vynechať kvôli môjmu rizikovému tehotenstvu, ale hneď ako drobček podrastie si to vynahradíme a spravíme si výlet vo štvorici na ktorý sa už teraz teším. A kam to bude? No predsa na Slovensko, lebo všade dobre, ale doma najlepšie 🙂

cukricek12
20. feb 2017

Slovensko je krásna krajina, vždy je čo objavovať. Ja osobne mám rada prírodu, ktorú nám ponúka a nerada cestujem na dlhé diaľky s malým, takže aj preto budeme tento rok dovolenkovať na Slovensku🙂

maminka226
20. feb 2017

Dovolenka na Slovensku? Určite... Aj keď každý rok vyhľadávame počas letných prázdnin dovolenku pri mori, oddychujeme pravidelne aj u nás doma - na Slovensku. Či sú to jesenné, zimné alebo jarné prázdniny, stále vyberieme niečo zo Slovenska, čo sme ešte nevideli, alebo aj videli, páčilo sa a tak ideme aj viackrát na to isté miesto...

duda09
20. feb 2017

Prečo dovolenka na Slovensku? Lebo je tu tak krásne a nemám možnosti na to, aby som to tu mojej dcérke ukazála. Ešte ani v tatrách nebola a to ich mám pod nosom.Chcela by som to vyhrať, len kvôli nej, lebo v našej krásnej zemi nepozná ani Tatry.

juliet221
20. feb 2017

pretoze slovensko je krasna krajina a mnohy z nas ani nevedia co ponuka a co vlastne doma mame. a slovensko nie su iba Tatry a termalparky ale mame tu vela krasnych neobjavenych a malo navstevovanych miest. podla mna by sme mali najprv spoznat co mame doma a potom sa hnat do zahranicia. more sice nemame ale to nema vela krajin a aj tak su krasne a zaujimave. a nehovoriac o tom ze podporime domaci cestovnych ruch, domace produkty a ukazeme ostatnym ze dovolenka na slovensku da stravit prijemne a bez stresov a dokonca aj pre vsetky cenove kategorie.

domin85
20. feb 2017

Preco dovolenka na slovensku?

Casto sa ludia biju do prs ako je na zapade skvelo. Ako tam je to ci ono, ale nevedia povedat, co sa im paci na slovensku, lebo tu dovolenky netravia.
Bojime sa imigrantov, ale sami utekame, sezonne alebo uplne z nasej krajiny.
A aka je nasa krajina? Podla mna je uzasna! Sme krasne zlate stredne pasmo, a aj ked sa priroda a klima v poslednej dobe zahravaju s celym svetom, nemame tu presusene puste bez vody, ani mrazy ako na sibiri. Na tak malom uzemi mame od nizin s jazerami cez spleti jaskyn az po hory s vodopadmi vsetko. O vodnom bohatstve ani nehovoriac- v case, ked velka cast sveta zapasi s nedostatkom pitnej vody, my si sedime na tekutom zlate o termalnych a mineralnych pramenoch ani nehovoriac.
Na tak malom uzemi, akym slovensko je, najdeme mnozstvo kultur a nareci a stale su to slovaci, ktorych nasa zem spaja.
Pri vsetkej tej rozmanitosti jeden jednoducho NEMOZE povedat "ved som zo slovenska, tu to poznam, chcem vidiet aj ine kuty sveta" lebo poznat vychod, neznamena poznat zahorie. Lebo poznat hlavne mesto neznamena poznat lazy. Lebo poznat horske chodnicky neznamena vediet plavat v jazere. Lebo vediet pestovat zeleninu neznamena vediet chovat vcely. Lebo chodit behat neznamena vediet lyzovat. Lebo poznat dopravne zapchy neznamena poznat problemy s osadami. Lebo jednoducho poznat cast krajiny neznamena poznat ju celu.
Tu krasu, na kazdom kroku inu, treba poznat aj u nas.

A preto dovolenka na slovensku 😉