SÚŤAŽ pre všetkých. Chcete zažiť pravú rodinnú dovolenku na Slovensku s animáciami?

Tri destinácie, tri hotely a zábava za každého počasia - to je heslo, ktorého sa držíme pri tvorbe programu v Trinity Hotels & Resorts. Zapojte sa do súťaže a vyhrajte letný pobyt v jednom z našich hotelov podľa vlastného výberu.

Hlavná cena je 3 dňový Trinity pobyt s polpenziou pre 2 osoby + 2 deti v ktoromkoľvek z našich hotelov počas pobytu Leto 2016.
Pobyt ďalej zahŕňa:
- ubytovanie v komfortnej izbe
- raňajky formou bohatých bufetových stolov
- večere formou lahodných švédskych stolov alebo lahodného 3-chodového menu
- masáž chrbta pre dve osoby,
- fľaša kvalitného vína na izbe,
- wifi,
- bezplatné parkovisko,
- bezplatný vstup do hotelových bazénov a wellnes,
- bezplatný vstup do MiniMe detskej herne.

Súťažná otázka - Trinity Hotels & Resorts prešli v uplynulých rokoch viacerými rekonštrukciami, otvorili sa nové priestory, pribudli nový maskoti, nový bazénový vodný svet, suchý detský svet, herne, kulinárske štúdio a podobne. Čo Vás alebo Vaše deti zaujalo na našich hoteloch najviac?

Viac o hoteloch nájdete na našich hotelových stránkach www.trinityhotels.sk, www.hotelsenec.sk, www.hotelsitno.sk a www.atriumhotel.sk

Pozn. - do súťaže budú zaradené všetky odpoede v tomto súťažnom fóre zaslané do nedele 14.2.2016. Meno výhercu uverejníme v pondelok a bude kontaktovaný internou poštou.

Tešíme sa na Vaše názory v podobe súťažných príspevkov 🙂

misi83
8. feb 2016

Zaujalo nás krásne prostredie a rozmanitosť akú tu môžeme nájsť 🙂

marcelatje
8. feb 2016

Konečne sieť hotelov orientovaná aj na rodiny s deťmi. Chápem že ľudia na dovolenke chcú mať kľud tiež som kedysi nemala deti 😀 ale v poslednom čase mal človek pocit že všade len otravuje a modlil sa aby deti ani nepípli, nedajbože bežali. Oceňujem apartmány aj dostupnosť atrakcií či už v hoteloch alebo na okolí.

anelehka
8. feb 2016

Nam sa paci vodny svet-bazeny,my sme cela rodina taka bazenova,vydrzime sa vo vode macat aj pol dna 🙂

pribinak
8. feb 2016

Animatori a program. Ked nahodou vyjde zle pocasie a neda sa behat po vonku, tak dovolenku este zachrania animatori a rodicia mozu debativat v bare a vo wellness ;)))) teda aspon v mojim pripade ;))))

bubatelka
8. feb 2016

Asi všetko. Úžasná dovolenka, kde si aj deti aj rodičia prídu na svoje. Takú by som hneď brala, naši drobci by sa tam vyšantili A ja S manželom by sme si oddýchli vo wellness. Čo viac si človek môže priať na dovolenke 🙂

tina1991
8. feb 2016

Celý aquapark Senec je užasný. A hlavne aj v letnom období večerná prechádzka blízkymi ulicami je super, taktiež Slnečné Jazerá ;)

sylvia78
8. feb 2016

Nas zaujal Vas pristup k rodinam s detmi, Vas pristup k rodine ako takej, budu spojojni aj rodicia aj deti. Nie vela hotelov ma taky pristup, vacsinou detom musia robit program rodicia a Vy ste presne tí co s tym pomozete a nemusia sa na dovolenke deti nudit... za to patri velka vdaka

efy
8. feb 2016

Samozrejme vodny svet a detska herna.Konecne kde myslia aj a hlavne na deti!

jahodka30
8. feb 2016

Všetko... Ale najviac vodný svet kde by sa vyšantil drobček. Taký oddych by som hneď brala...

evittam
8. feb 2016

Perfektné a so všetkým čo patrí k dovolenke. A konečne si aj rodičia oddýchnu. 😉 🙂

miki26
8. feb 2016

Tak tomu hovorím oddych ako sa patrí.Je to super,že myslíte aj na našich drobcov.Super prajem veľa spokojných návštevníkov 🙂

bibyke
8. feb 2016

my sme este nemali moznost vyuzit vase sluzby,ale ako citam samé chvály na vas,asi by sme cim skor mali navstivit jednu z vasich destinacii.. Mozno budeme mat moznost práve vdaka vyhre 😅 😅 😅 Vsetko co tu citam znie velmi lákavo ,nech sa Vám aj nadalej darí, aby ludia mohli sirit o Vas len taketo dobre správy 😉

marianna34
8. feb 2016

Úplne všetko ☺ páči sa mi ze myslíte aj na tých najmenších, to na Slovensku dosť chýba.

roxy2
8. feb 2016

Vodný svet je zaujímavý!

petronelak
8. feb 2016

Vaše hotely sme ešte nemali možnosť navštíviť možno preto že kedže som na RD s dcérkou neni sú € nazvyš a snažíme sa rodinné výlety tráviť v prírode či na spoločných prechádzkach. Určite ale radi raz navštívime jeden z Vašich hotelov v budúcnosti a o to viac by to bolo skvelé keby sme pobyt ešte aj vyhrali a mali možnosť. keby si mám vybrať pobyt pre moju rodinu určite hľadím na to aby mal všetko čo potrebujú deti teda vodný svet plný atrakcií, detský kútik, animácie, vybavenosť hotela v reštauráci pre deti detské stoličky, riad, detské postielky na izbách a samzrejme aj nejaký ten komfort stvorený pre nás rodičov, čo určte podľa toho čo som pozerala web Vašich hotel splnajú takže sa niekedy do budúcnosti teším na stretnutie s Vašou sieťou hotelov 🙂

trpezliva
8. feb 2016

Vzdy ked si pustime dvd Spievankovo 5, tak vsetky (4ks☺) deti kricia taaaam chceeeemeeee iiiiiist, wow, ake tobogany, bazeny, herne....🙂.
Dufam, ze vyhrame v sutazi a uvidime nazivo to, co je v reklame. 😊😉☺

mirka311
8. feb 2016

Moj 3 rocny syn o nicom inom nerozprava ako som mu povedala ze budu u vas par dni zahrajko a spievanka uz by tam hned isiel a samozrejme krasne prostredie plne bazenov, neviem ako by som ho otial dostala 🙂

sisa1987
8. feb 2016

Naj je urcite prostredie hodiace sa pre deticky....je super ked sa na dovolenke cvitia super nkelen rodicia ale i deticky...pre rodicou nieje nic lepsie ako zasluzeny welnes

natal
8. feb 2016

Rodinne orientované hotely kde si celá rodina nájde za každého počasia aktivitu. Od bazénov, wellness po herňu pre deti. Kým rodičia môžu zájsť do wellness centra o detičky sa postarajú v detskom kútiku. Super. Možnosti výletov v okolí. Taktiež ma veľmi zaujalo, že Vaša sieť hotelov podporuje rôzne nadácie. 🙂

sami51
8. feb 2016

zaujalo nas ako super jedlo, tak i personal, okolie a moznosti ktore ponuka i dobra lokalita 🙂

majusqa77
8. feb 2016

Wellness a bazeny pre mna a herne pre deti. Sitno je u mna top 🙂

hana0606
8. feb 2016

My sme ešte nenavštívili Vaše hotely, ale tento rok určite pôjdeme na Senecké jazerá. Sestra s mužom a s deťmi chodia každý rok do Vyhní a veľmi sa im tam páči. Naša malá keď si pozerá fotky stále ospevuje, že chce ísť tiež. Miluje vodu a maskotov. Bude mať tri roky v lete, takže dúfam, že nám to vyjde. Máte super vybavené hotely, takže nad iným ani neuvažujeme. Želám Vám veľa spokojných návštevníkov!

zojaaa
8. feb 2016

Moje deti sa zblaznili do vasich maskotov! Urcite prideme aj kvoli nim... Aj animatori su super! Ale pre nas uplny top svetluska a kopko!!!! A pri ranajkach a vecerach je to brutal motivacia k tomu aby zjedli cely tanier!

s_mt
8. feb 2016

Nasho syna zaujal jednoznacne najviac KOPKO v hoteli Sitno a koli nemu sa tam kazdy rok vraciame 😀

maickamf
8. feb 2016

Nám sa na páči, že konečne niečo pre deti, veľa atrakcí v peknom prostredí, bazény, detský kútik...už vieme, kam pôjdeme tento rok na dovolenku🙂 super miesto pre rodiny s deťmi

lucinddas
8. feb 2016

Animatori, prostredie a hlavne atmosfera. Keby bolo takychto hotelov viacej 🙂

mafia102
8. feb 2016

My sme navstivili welnes v hoteli Atrium, a je tam fakt super, aj pre deti, aj pre dospelych. Urcite este pojdeme 🙂

destineee
8. feb 2016

Veľmi nas zaujalo krásne prostredie, v ktorom by sme si oddýchli a zároveň by sme mohli byt sktivny. Milujeme vodu, takže asi by sme celý pobyt strávili tam.🙂

jessica102
8. feb 2016

Taktiez sme navstivili welnes v hoteli Atrium, a bolo super a samozrejme jedlo bolo tiez uplne super 🙂

evulienkaslx
8. feb 2016

Kedze sme vodne zivly, tak nas zaujal najma vodny svet. Potom aj vonkajsie atrakcie, detsky kutik a kulinarske programy.