Zrastená pišulka u 4 ročného dievčatka

janka29
16. feb 2012

chcem to tu spropagovat lebo co sa nam stalo aby si davali ine mamky pozor a bolo to pre nich poucenim. tak boli sme na preventivke so starsou dcerkou a doktorka zistila ze ma zrastenu pisulku ma to skoro na 2/3 skoro som odpadla ani vo sne by mi nenapadlo ze 4 rocnej este moze zrast jasne utiera sa uz sama ved je "velka" a fakt mi nenapadlo ze moze este v tomto veku pisulka zrast ma to skoro na 2/3 zrastene - zaver musime mastit framikoinom a vatovou tycinkou a ist na detsku gynekologiu ako som citala ak sa nam to nepodari asi to budu robit operacne no uvidime hadam sa podari sme objednane o 3 tyzdne zatial 2x denne mastime. baby co mate dievcatka v tom veku pozrite im to a davajte na to pozor, mna upozornili na to ked bola babatko no kto mohol si mysliet ze sa jej to stane v 4 rokoch v 3 rokoch sme mali preventivku mala to ok.

happy8051
16. feb 2012

@janka29 kamoskina dcerka dvojrocna to mala. riesili to laserom

len.petra
16. feb 2012

@janka29 verím, že je to veľmi nepríjemné. Skús sa poobzerať aj v tejto téme. Držte sa!

https://www.modrykonik.sk/forum/detske-zdravotne-problemy/zrastene-pysky-u-dievcatka-viete-poradit/

sisaha
17. feb 2012

@janka29 ja som starsiu dceru, resp. na jej hygienu dozerala do cca 9 rokov. Aj prave kvoli takymto problemom..

dejka77
17. feb 2012

Tak o tomto pocujem 1x